icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی کانسپت جدید ارباب حلقه ها در فرانفکورت 2019

معرفی کانسپت جدید ارباب حلقه ها در فرانفکورت 2019

comments 0 1398/6/4

نمایشگاه فرانفکورت  یکی از مهم ترین دورهمی خودروسازان در سطح جهان بر شمرده می گردد لذا برند های معتبر سعی می کنند با آخرین دستاورد های خود در این آورگاه خودرویی حضور داشته باشند. آئودی هم با انتشار تیزری از رونمایی کانسپت جدید خود با نام آل: تریل کواترو  در فرانکفورت 2019 خبر داد.

از این مفهومی آئودی بعنوان یک خودروی آفرود برقی برای آینده یاد می گردد. در حقیقت کانپست جدید دنبالرو چهار گانه کانسپت های آئودی می باشد که با آلکن کانسپت در سال 2017 شروع شد و آل: تریل کواترو  در سال 2019 به پایان خواهد رسید .

 

این خودروساز آلمانی چیز زیادی درباره‌ی محصول خود نگفته اما در تصویر منتشر شده می‌توان یک آفرودر گیرا با شیشه‌ی جلوی خمیده، سقف نسبتاً تخت و ستون عقب گوشه‌دار را مشاهده کرد.

از دیگر ویژگی‌های قابل‌توجه این کانسپت می‌توان به قوس‌های چرخ مینیمالیستی، اسپویلر بزرگ و درب‌های عقب موسوم به suicide اشاره کرد. ارتفاع قابل‌توجه از سطح زمین و رینگ‌های 6 پره با لاستیک‌های آفرود بزرگ نیز جزو دیگر ویژگی‌های این خودرو هستند.

حرفی درباره‌ی مشخصات عملکردی آل: تریل کواترو زده نشده اما آئودی تائید کرده این خودرو از قوای محرکه‌ی الکتریکی و سیستم چهار چرخ محرک کواترو استفاده می‌کند و بنابراین حداقل از دو پیشرانه‌ی الکتریکی سود خواهد برد.

همانند کانسپت های آلکن و آل: می، این کانسپت نیز احتمالاً از سیستم خودران پیشرفته استفاده خواهد کرد. کانسپت آل: می از سیستم خودران سطح 4 سود برده و می‌تواند در مسیرهای شهری و بزرگراهی به‌صورت خودکار حرکت کند. آلکن هم خودرویی کاملاً خودران و فاقد فرمان و پدال‌ها بوده است.

البته به نظر نمی‌رسد آل: تریل کواترو به اندازه‌ی مدل‌های دیگر پیشرفته باشد زیرا در تصویر منتشر شده می‌توان فرمان خودرو را دید. البته احتمال دارد این خودرو از حالت آفرود نیمه‌خودکار استفاده کند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/6/4
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط