icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی کانسپت جذاب هیوندای 45 در فرانکفورت 2019

معرفی کانسپت جذاب هیوندای 45 در فرانکفورت 2019

comments 0 1398/6/3

هفته خودروی مونتری به اتمام رسید و خودروسازان جهان برای حضوری قدرتمند و خبر ساز در نمایشگاه خودرو فرانکفورت تمکرز کرده اند.هیوندای بعنوان یکی از مطرح ترین خودروساز این روزهای جهان با انتشار تیزری از رونمایی قریب الوقوع یک کانسپت با نام 45 خبر داد.

اطلاعات زیادی در خصوص این خودرو منتشر نشده است. کره‌ای‌ها گفته‌اند این خودروی الکتریکی به عنوان یک رویداد نمادین در طراحی محصولات الکتریکی و آتی هیوندای عمل خواهد کرد.همچنین هیوندای اظهار کره است این خودرو با الهام از خودروهای دهه 70 الهام گرفته شده است اما زبان طراحی واسپورت و احساسی را در آن خواهید یافت. این زبان طراحی در محصولات اخیر کمپانی دیده شده و احساس بیشتری را در خودروهای هیوندای نشان می‌دهد.

 

چیزی درباره‌ی مشخصات فنی هیوندای 45 اعلام نشده اما این خودرو نمای عقب متمایزی داشته و یک اسپویلر روی درب پشتی نصب شده و عناصر عمودی هم روی شیشه‌ی عقب دیده می‌شوند. در بخش پایین‌تر می‌توان نوار نورانی LED را دید که ظاهراً پیام‌های گرافیکی چراغ‌های عقب را نشان می‌دهد.در این تصویر همچنین می‌توانیم بدنه‌ای گوشه‌دار و دو پانل بزرگ در نمای عقب را ببینیم. همچنین یک صفحه‌نمایش وجود دارد که لوگوی 45 را نشان می‌دهد.

هیوندای تصویر کابین این کانسپت را منتشر نکرده اما قبلاً گفته که طراحی منحصربه‌فردی را اعمال خواهد کرد که این طراحی نشان‌دهنده‌ی تفکری دوباره درباره‌ی مفهوم حمل‌ونقل است. این شرکت همچنین گفته احتمال استفاده از قطعات قابل شخصی‌سازی وجود دارد.

کانسپت 45 بصورت رسمی در 10 سپتامبر معرفی خواهد شد در نمایشگاه خودروی فرانکفورت در کنار دیگر محصولات این برند از فبیل i10 و یک محصول مسابقه‌ای الکتریکی شده به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/6/3
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط