icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی کراس اوور برقی 650 اسب بخاری سرس SF5 در شانگهای

معرفی کراس اوور برقی 650 اسب بخاری سرس SF5 در شانگهای

comments 0 1398/1/26

برند های گوناگون چینی برای حضور در نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 که تنها یک روز تا بازگشایی آن باقی مانده است ،آماده می شوند. خودروساز چینی SF موتورز که نام خود را به سرس تغییر داده قبل از آغاز این نمایشگاه از کراس اوور جدید  و تمام برقی خود با نام SF5 رونمایی کرد.

این شرکت چندی پیش از کراس اووری مفهومی رونمایی کرد و از همان زمان مشخص بود که نسخه تجاری شده تغییرات عمده ای را تجربه خواهد کرد. حالا نسخه نهایی این کراس اوور که روی خطوط تولید رفته از سوی این شرکت با تغییرات قابل توجهی روبرو گردیده است.

در نمای جلویی نسخه مفهومی دی لایت باریکی به چشم می خورد که سرتاسر نمای جلو امتداد یافته و در بخش جانبی به روی سپر ها کشبده شده بود. در نسخه نهایی دی لایت بالایی جای خود را به چراغهای مرسوم تری داده است اما دی لایت های جانبی همچنان حفظ شده است.  این خودروساز همچنین نمای جانبی را نیز تغییر داده و ورودی‌های هوای تزئینی پشت قوس‌های چرخ جلو را حذف کرده و کمی نیز خط سقف را دست‌کاری کرده است. در نمای عقب خودرو نیز عناصر مشکی رنگ و چراغهای به هم پیوسته و نهایتا اسپویلر روی شیشه عقب خود نمایی می کند.

سرس اولین خودروی تولیدی خود را دو نسخه متفاوت عرضه خواهد کرد. نسخه اول که SF5 EV نام دارد دارای مشخصات قابل ستایشی است . در این نسخه پکیج باتری های 90 کیلو وات سازی وظیفه تامین نیروی این خودرو تمام برقی را بر عهده خواهد داشت تا مجموع خروجی موتورهای الکتریکی به 684 اسب بخار و 1039 نیوتن متر گشتاور برسد. این خودرو شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 3.5 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 250 کیلومتر در ساعتی دارد. برد این خودرو نیز 499 کیلومتر اعلام شده است.

اما مدل دیگر SF5 EVR نام داشته و از مجموعه باتری 33 کیلووات ساعتی و برد 150 کیلومتری سود می‌برد. این نسخه شتاب 4.8 ثانیه‌ای و سقف سرعت 230 کیلومتر در ساعتی دارد.

این شاسی بلند تمام الکتریکی چینی برای اولین بار در نمایشگاه خودروی شانگهای 2019 رونمایی خواهد شد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/1/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط