icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین معرفی 5 نکته جذاب در خصوص فولکس واگن تیگوان

معرفی 5 نکته جذاب در خصوص فولکس واگن تیگوان

comments 0 1399/4/7

فولکس واگن به تازگی 5 ویژگی "جذاب" کراس اوور تیگوان را معرفی نموده که بسته به تعریف شما از واژه جذاب می تواند مفید باشد.

البته اگر اولین چیزی که در ذهن شما می‌گذرد قیمت است پس باید بدانید قیمت این خودرو از ۲۴۲۹۵ دلار شروع می‌شود. با این پول شما به مدل پایه ۲ لیتری S دست پیدا می‌کنید و بنابراین اگر بخواهید صاحب سیستم چهار چرخ محرک باشید باید مبلغ ۲۵۵۹۵ دلار برای مدل ۴MOTION S بپردازید.اساساً شما با صرف هزینه حدود ۳۰ هزار دلاری خواهید توانست مدلی نسبتاً مجهز مثل SEL را انتخاب کنید؛ اما خب ویژگی هیجان‌انگیز و جذاب تیگوان چیست؟ اول اینکه فولکس‌واگن می‌گوید این خودرو وضعیت متمایزی پیدا کرده و پرفروش‌ترین محصول این گروه بزرگ است.

بله درست خواندید. فولکس‌واگن این اواخر تیگوان بیشتری را نسبت به گلف یا پولو فروخته است. این خودرو در ۸۰ درصد کشورهای دنیا عرضه شده و در چهار منطقه زمانی متفاوت در قاره‌های گوناگون تولید می‌شود. به‌طور متوسط هر ۳۵ ثانیه یک تیگوان جدید خط مونتاژ را ترک می‌کند.

مورد بعدی طبق گفته فولکس این است که شما می‌توانید نسخه سه ردیفه این خودرو را خریداری کنید. سپس به سانروف پانورامیک با حفاظت و آفتاب‌گیر برقی می‌رسیم که کل محفظه شیشه‌ای را پوشش می‌دهد.

این ویژگی برای مدل‌های SE در دسترس بوده و به‌صورت استاندارد در تریم های SE R-Line بلک، SEL و SEL پریمیوم R-Line عرضه می‌شود.

مورد بعدی به سیستم اطلاعات سرگرمی تیگوان مربوط می‌شود که می‌توانید تا چهار پروفایل شخصی، سه پروفایل برای راننده و یک پروفایل برای مهمان در نظر بگیرید. به این ترتیب شما می‌توانید تنظیمات مربوط به رادیو، علایق و موقعیت صندلی، تنظیمات سیستم‌های کمک‌راننده و… را ذخیره کنید.

نهایتاً هم به اضافه شدن تریم جدید SE R-Line بلک به این خانواده می‌رسیم که از رینگ‌های ۲۰ اینچی مشکی، سپرهای دارای عناصر مشکی، نشان‌های تیره‌رنگ، سانروف پانورامیک، ریل‌های سقف مشکی، کنترل پارک جلو و عقب و پوشش سقف تیره سود می‌برد.

آیا همه این موارد باعث می‌شوند فولکس‌واگن تیگوان خودروی جذابی باشد؟ نظر شما چیست؟

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/4/7
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط