icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مقایسه آریزو 5 با برلیانس H330

مقایسه آریزو 5 با برلیانس H330

comments 0 1397/8/14

مقHیسه آریزو 5 با برلیانس H330 در حقیقت مقایسه دو نسل متفاوت از محصولات چینی است که در بازار ایران حضوری چندین ساله دارند. برلیانس H330 از محصولات قدیمی کمپانی به نام چینی است که توسط پارس خودرو مدتهاست تولید و عرضه شده است.اما آریزو 5 از آخرین دستاوری های کمپانی چری محسوب می گردد که از عرضه آن توسط مدیران خودرو حدود 2 سالی می گذرد. سگمنت سدان های شهری کوچک نزدیکترین انتخاب برای خانواده کم جمعیت قشر متوسط جامعه است از این رو قصد داریم مقایسه ای شانه به شانه مابین این دو خودرو داشته باشیم تا دریابیم کدامیک از ارزش بیشتری برای خرید برخوردار هستند.

مقایسه ابعاد برلیانس H330 و آریزو 5

با توجه به اینکه خریداران خودروهای سدان بیشتر به منزله فضای بیشتر به سراغ این سگمنت می روند در مقایسه دو گزینه مورد نظر ما ،ابعاد بزرگتر و فضای داخلی بیشتر از اهیمت زیادی برخوردار است.با نگاهی به جدول ذیل مشخص است که برلیانس در تمامی جهات از رقیب هموطن خود بزرگتر است .همچنین میزان فاصله دو محوری خودرو که نقش مهمی در فضای داخلی بیشتر دارد از آریزو 5 بزرگتر می باشد.اما برلیانس H330  در ارتفاع 28 میلیمتر کوتاه تر است که خیلی برای یک سدان شهری ضعف محسوب نمی گردد.

نوع خودرو

طول
میلیمتر

عرض
میلیمتر

ارتفاع
میلیمتر

فاصله دو محور
میلیمتر

وزن

آریزو 5

4532

1814

1487

2650

1229

برلیانس H330

4510

1758

1460

2580

1250

مقایسه طراحی ظاهری

مقایسه طراحی ظاهری
مقایسه طراحی ظاهری

چری آریزو 5 که بر اساس زبان طراحی جدید چری طراحی شده است دارای ظاهری کاملا زیبا و جوان پسند می باشد بطوریکه نمی توان با دیدن این خودرو زبان به ستایش طراحی ظاهری این خودرو نپرداخت. آریزو 5 را می توان نماد پیشرفت محصولات چینی دانست که خود را از نظر طراحی به محصولات برتر جهان نزدیک کرده اند البته هنور ناپختگی هایی در ظاهر این خودرو به چشم می خورد ولی بدون شک ظاهر این خودرو می توان یکی از عوامل موفقیت این خودرو مطرح شود.

همانطور که مطلع هستید برلیانس شریک تجاری بی ام و در چین محسوب می گردد از همین رو بسیاری از محصولات قدیمی این شرکت شباهت زیادی با محصولات این برند آلمانی داشته است. اما  H330  به سالهای گذشته برلیانس مربوط می گردد ،از همین رو از طراحی نه چندان بروزی برخوردار است.در خصوص طراحی برلیانس H330 باید گفت در پیشانی خودرو با چراغهای بزرگ و منحنی شکلی روبرو هستیم که با جلو پنجره خودرو از هماهنگی خوبی بهره می برد.درنمای پشتی  چراغهای عقب با زاویه های تند تشکیل شده که هیچ هارمونی با چراغهای جلو ندارد اما بصورت واحد از جذابیت های بصری خاص خود بهره می برد.بصورت کلی باید گفت این خودرو نسبت به چینی های زمان خود از طراحی پخته ای سود می برد.

بطور کلی باید گفت که آریزو 5 از طراحی مدرن و بروزی برخوردار است که این را مدیون طراحان صاحب نام چری خواهد بود.البته برلیانس با توجه به طراحی ساده و منطقی خود بعد از سالها همچنان در بازار ایران محبوب است .

 

مقایسه طراحی داخلی

مقایسه طراحی داخلی
مقایسه طراحی داخلی

کابین چری آریزو 5 دقیقا مانند ظاهرش به محصولات کره ای و علی الخصوص هیوندای بسیار نزدیک است از همین رو فضای داخلی این خودرو از ارگونومی مناسب و طراحی چشم نوازی برخودار است که مطمئنا خریداران احتمالی را به خود جذب می کند.غربیلک فرمان مدرن که با اداوات فیزیکی کروز کنترل و تنظیم سیستم صوتی تزیین شده در کنار صفحه نمایش لمسی و طراحی شناور و قرینه جلو داشبورد از جذابیت های کابین آریزو 5 توربو برشمرده می شود

همانطور که اشاره شد برلیانس H330  مربوط به نسل گذشته خودروهای چینی بوده و طراحی کابین این خودرو به هیچ وجه حس مدرن بودن را تداعی نمی کند. طراحی داشبود این خودرو به شدت ساده و ابتدایی بوده و نبود صفحه نمایش لمسی در این رنج قیمت عیب بزرگی محسوب می گردد.همچنین استفاده زیاد از پلاستیک خشک و مرغوب نبود متریال داخلی از دیگر ضعف های کابین برلیانس H330 محسوب می گردد.

مقایسه مشخصات فنی برلیانس H330 و آریزو 5

مقایسه مشخصات فنی برلیانس H330 و آریزو 5
مقایسه مشخصات فنی برلیانس H330 و آریزو 5

آریزو 5 در زیر بدنه جذاب خود از یک پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی با بیشنه قدرت 116 اسب بخار و حداکثر گشتاور 141 نیوتن متر بهره می برد.قدرت این موتور توسط جعبه دنده CVT تنها به چرخها جلو منتقل می گردد.قابل ذکر هیچ اطلاعاتی راجب میزان شتاب و مصرف سوخت این خودرو در وب سایت رسمی مدیران خودرو وجود ندارد.

 پارس خودرو مدتی است که پیشرانه 1.5 لیتری قدیمی این خودرو را با موتور 1654 سی سی تعویض نموده است که از راندمان بهتری برخوردار است .این پیشرانه جدید از قدرت 114 اسب بخار و گشتاور 154 نیوتن متر بهره می برد که به منظور انتقال قدرت به چرخهای جلو از جعبه دنده سنتی 4 سرعته اتوماتیک بهره می برد.طبق اعلام پارس خودرو مصرف سوخت برلیانس H330 با این موتور جدید برابر با 7.6 لیتر در سیکل ترکیبی می باشد.

همانگونه که در جدول ذیل مشخص است هر دو خودرو از قدرت و گشتاوری نزیدک به هم برخوردار هستند اما باید توجه داشت که وزن برلیانس حدود 20 کیلو گرم سنگین تر است و در مقابل از حجم موتور بیشتری نیز بهره می برد.در نتیجه رادنمان نهایی برلیانس H330 در مقابل رقیب چینی خود تعریفی ندارد.از این رو این محصول پارس خودرو ،از کشش و شتاب مناسبی برخوردار نبوده و مانند دیگر محصولات این رنج  خودوریی کند محسوب می گردد.اما سیستم تعلیق برلیانس با توجه به بهره بردن از سیستم مک فرسون در جلو و نیمه مستقل در عقب از کارایی خوبی برخوردار است از همین رو هندلینگ برلیانس H330 بسیار بهتر از آریزو 5 باشد.

در مقابل به نظر می رسد که آریزو 5 می تواند بدون شک برنده این بخش باشد اما جعبه دنده CVT این خودرو بسیار کند و ناهماهنگ با پیشرانه عمل می کند و نمی تواند رانندگی اسپرت و هیجان انگیزی را به راننده تحویل دهد. همین مسله باعث شد که مدیران خودرو نسخه توربوی این خودرو را به بازار عرضه نماید که از شرایط به مراتب بهتر بهره می برد.

در نهایت باید گفت دو گزینه مورد بحث ما سدان های کاملا متوسط روبه پایینی هستند که به منظور رانندگی های بدون هیجان و شهری تدارک دیده شده اند . اما به هر حال تکنولوژی آریزو 5 در تمامی ابعاد از برلیانس H330 مدرن تر است در نتیجه این خودرو کاملا سرتر از رقیب هموطن خود است.

 خودرو

حجم موتور
سی سی

نوع موتور

قدرت خروجی
اسب بخار

گشتاور

نیوتن متر

شتاب 0 تا 100

ثانیه

مصرف سوخت

لتیر

نوع جعبه دنده

آریزو 5

1498

تنقس طبیعی

116

141

-

9

CVT

برلیانس H330

1654

تنقس طبیعی

114

154

-

8

4 سرعته اتوماتیک

ایمنی

ایمنی
ایمنی

چری آریزو 5 مانند رقیب خود و طبق اطلاعات ارائه شده توسط کارخانه سازنده توانسته اند 5 ستاره ایمنی را از موسسه تست تصادف چینی موسوم به C-NCAP دریافت کنند.قابل ذکر است طراحی قفسه ای بدنه‌، امنیت راننده و مسافران را به‌ طور 360 درجه تامین می‌کند. در بیش از 60 درصد از بدنه‌ آریزو5 فولاد فوق‌العاده محکمی بکار گرفته شده است. فولاد فوق‌العاده محکمی که به صورت حرارتی ساخته شده است، در ستون‌های A و B چپ و راست، صفحه ضدضربه داخلی درهای جلویی و غیره بکار گرفته شده‌اند.

امکانات آریزو 5 در تیپ‌های مختلف تفاوت دارد. در ارزان‌ترین نسخه (تیپ MT دنده دستی)، تنها دو کیسه‌ی هوا برای سرنشینان جلو وجود دارد، ضمن اینکه با سیستم ضد سرقت الکترونیکی (ایموبلایزر)، کمربندهای ایمنی سه نقطه‌ای پیش‌کشنده چهار صندلی، ترمز ضد قفل (ABS) و توزیع الکترونیک قدرت ترمز (EBD) ارائه می‌شود. امکانات ارزشمندی، مثل فناوری کنترل لغزش (TCS)، سیستم کمکی ترمز (BA)، فناوری حفظ پایداری و تعادل (ESP)، چهار کیسه‌های هوای پرده‌ای جانبی و سیستم کمی حفظ خودرو در شیب (HHC)، تنها در نسخه‌ی فول‌آپشن (تیپ اکسلنت) ارائه می‌شوند و نمونه‌ی دنده دستی از انها بی‌بهره خواهد بود. 

 در خصوص حضور برلیانس H330 در تست های ایمنی بین الملی نشانه ای در دست نیست و پارس خودرو هم در این زمینه اطلاعاتی را منتشر نکرده است پس نتیجه می گیریم  این خودرو در اینگونه تست ها شرکت نکرده است . اما در بخش تجهیزات ایمنی برلیانس H330 به امکاناتی از قبیل دو کیسه هوا ، سیستم های ABS  و EBDمجهز شده است.

امکانات رفاهی

امکانات رفاهی

برلیانس H330 به امکاناتی نظیر سانروف ،سنسور پارک ،کامپیوتر سفری ،تنظیم برقی آینه ها ،سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک وسیستم ورود و خروج بدون کلید ،سیستم مولتی مدیا و غیره مجهز شده است.

چری آریزو  5  به انواع و اقسام امکانات روز محصولات چینی از قبیل  سنسور باد لاستیک، رینگ 17 اینچی، سیستم ورود و خروج و استارت بدون کلید، سانروف، پاور پنجره، کروز کنترل، آینه‌های برقی، دوربین دنده عقب با خطوط متغیر، صفحه نمایش 7 اینچی لمسی، حالت ECO،  چراغ روز و روکش چرم صندل مجهز شده است. 

مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش

مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش

چری آریزو 5  با 5 سال گارانتی عرضه شده و عملا خریداران این خودرو را تا 5 سال از هر گونه هزینه های احتمالی راحت خواهد نمود. برلیانس H330 توسط پارس خودرو تولید شده اما این شرکت از زیر مجموعه های سایپا عرضه می گردد درنتیجه خدمات دهی به محصولات برلیانس عملا با نمایندگی های سایپا می باشد که از گستردگی مناسبی برخوردار است .قابل ذکر است برلیانس با 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می گردد .

اما باید توجه کرد که نمایندگی های مدیران خودرو بعنوان نماینده محصولات چری به گستردگی سایپا نخواهد بود.

کلام پایانی

چری آریزو 5 اتوماتیک به هر حال محصولی مدرن محسوب می گردد که از حدود 2 سال گذشته توسط مدیران خودرو به بازار ما آمده است در نتیجه بدون مباحث بالا هم می توان متوجه شد که این خودرو از رقیب خود برلیانس H330 به مراتب گزینه ارزشمند تری است. اما برای برخی خانواده ها فضای بیشتر کابین و صندوق بار دارای دارای اهمیت بیشتری است در نتیجه برلیانس H330 برای این افراد می تواند مناسب باشد از همین رو بصورت کلی باید گفت اگر ظاهر جذاب ،کابین مدرن و مشخصات فنی بروز تر برای شما اهمیت دارد آریزو 5 گزینه مناسب شماست اما اگر خانواده پر جمعیت تری دارید و در مناطقی دور از مراکز استان زندگی می کنید برلیانس H330 گزینه مناسب تری است چرا که در جای جای ایران نمایندگی ها سایپا در دسترس است.همچنین باید توجه داشت که آریزو 5 دارای قیمتی فراتر از برلیانس H330 و عملا در مقابل این مبلغ بیشتر به غیر از ظاهر زیبا و آپشن های متنوع تر چیز دیگری برای عرضه ندارد.

جدول ذیل بدلیل دوری از جانب داری توسط شما کاربران عزیز تکمیل می گردد از این رو برای امیتاز دهی به این دو خودرو به قسمت نظر دهی مراجعه نمایید تا شما هم در تکمیل کردن جدول ذیل سهیم باشید.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/8/14
برلیانس

برلیانس

خودرو H330 اتوماتیک

 • طراحی و زیبایی3
 • مصرف سوخت3
 • راحتی سرنشین5
 • امکانات و قابلیت ها2
 • ارزش خرید5

امتیاز کل

3

ام وی ام

ام وی ام

خودرو آریزو 5 توربو

 • طراحی و زیبایی9
 • مصرف سوخت8
 • راحتی سرنشین9
 • امکانات و قابلیت ها9
 • ارزش خرید9

امتیاز کل

8

تجربیات کاربران
arrow-jou تجربیات کاربران در خصوص خودروی برلیانس , H330 اتوماتیک , 1394 تا 1396 و ام وی ام , آریزو 5 توربو , مدل 1396

امتیاز کاربران به :خودرو برلیانس , H330 اتوماتیک , 1394 تا 1396

 • طراحی و زیبایی
  7
 • مصرف سوخت
  6
 • راحتی سرنشین
  7
 • امکانات و قابلیت ها
  6
 • ارزش خرید نسبت به قیمت
  7

شما هم می توانید تجربه خود را ثبت کنید

تجربه خود را اضافه کنید

امتیاز کاربران به :خودرو و ام وی ام , آریزو 5 توربو , مدل 1396

 • طراحی و زیبایی
  9
 • مصرف سوخت
  8
 • راحتی سرنشین
  9
 • امکانات و قابلیت ها
  9
 • ارزش خرید نسبت به قیمت
  9

شما هم می توانید تجربه خود را ثبت کنید

تجربه خود را اضافه کنید
user-img

مرتضی

1396/3/28

امتیاز مرتضی به : برلیانس , H330 اتوماتیک , 1394 تا 1396

 • طراحی و زیبایی
 • مصرف سوخت
 • راحتی سرنشین
 • امکانات و قابلیت ها
 • ارزش خرید نسبت به قیمت

سلام
عزیزان من این خودور شهریور 95 تحویل گرفتم (h330 auto) تا الان 30000کیلومتر باهاش رفتم و خدایی همه هم در گردنه های بین لامرد و عسلویه تا الان ازش راضی هستم اوایل مقداری کوبش داشت ولی با تنظیم باد لاستیک برطرف شد و فوق العاده کم مصرف گیربکس خوب و فرمان پذیری خوبی داره فقط در گردنه ها اگه پر گاز رانندگی نکنی کم می آره تعادل خوبی در جاده داره( در مقایسه با پارس که من داشتم ) .

user-img

رضا

1396/3/25

امتیاز رضا به : برلیانس , H330 اتوماتیک , 1394 تا 1396

 • طراحی و زیبایی
 • مصرف سوخت
 • راحتی سرنشین
 • امکانات و قابلیت ها
 • ارزش خرید نسبت به قیمت

نخرید آقا نخرید آخه این ماشین چی داره غیر قدرت کم وکیفیت پایین و گیریبکس خنگ و افد قیمت؟
فقط طراحیش قشنگه که کار خودش نیست و از یک شرکت المانی کمک گرفته و داره با اسم اون این کار ها را می کنه .
آخه چند تا ماشین ارزون تر و بهتر هست تو این رنج چرا این لگن؟

user-img

علی

1394/9/21

امتیاز علی به : برلیانس , H330 اتوماتیک , 1394 تا 1396

 • طراحی و زیبایی
 • مصرف سوخت
 • راحتی سرنشین
 • امکانات و قابلیت ها
 • ارزش خرید نسبت به قیمت

با سلام وخسته نباشید من h 330اتومات گرفتم و7000کیلومتر باهاش راه رفتم حتی الموت قزوین هم باهاش رفتم تا گیر بکس اتوماتش را امتحان کنم که واقعا خوب جواب داد واقعا سواری نرم وخوبی داره وموتورش هم خیلی قوی وبا شتابه وهیچ ایرادی از نظر موتور وگیربکس نداره وحس رانندگی با یه ماشین نسبتا اسپورت رو به آدم تو جاده می ده ویکی دیگه از مزایاش اینه که به جای تسمه تایم کمپانی از زنجیر تایم استفاده کرده که مزیت خوبیه من تو این مدت دوتا ایراد پیدا کردم یکی اینکه بعضا صدای جیر جیر از قسمت کنسول ضبط به گوش می رسه وایراد دیگش اینه که تو دست انداز اگه با سرعت نه چندان بالا رد بشی کمک عقب صدا می ده که اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه که چطور رفع بشن ممنون می شم در ضمن برایرانتخاب رنگ من پارس خودرو رفتم وهمه رنگهاشو از نزدیک دیدم به نظرم قهوه ای ونوک مدادیش از بقیه رنگاش شیک ترن وکاملا به استایل ماشین می یان

user-img

مهرداد

1394/9/9

امتیاز مهرداد به : برلیانس , H330 اتوماتیک , 1394 تا 1396

 • طراحی و زیبایی
 • مصرف سوخت
 • راحتی سرنشین
 • امکانات و قابلیت ها
 • ارزش خرید نسبت به قیمت

ام عزیزان من تاریخ 94/03/09 تحویل گرفتم و تاریخ 94/09/07 فر.ختم با 10 بار آگهی فروختم با 6000 کارکرد تو رو خدا اینو رو نخرید آشغال به تمام معنا من ریو 86 دارم به خدا صد رحمت به ریو پولتون نریزید دور موتور بسبت به وزن سنگین .مو تور کم میاره .فرمون خوب بود اما بعد از 5 هزار تا ضربه میزد صدای اتاق زیاد شد. به طوری که انگار15 تا راه رفتی روزی 10 بار می گفتم چه اشتباهی کردم در آخر یا 3 میلیون ضرر + 1 میلیون خرج انتقال فروختم . خیلی خوشحالم .تو رو به خدا نخرید اینم بدونید خیلی ناراحتم که کسی این بلا سرش بیاد به خدا میسپارمتون

user-img

سعید

1394/6/24

امتیاز سعید به : برلیانس , H330 اتوماتیک , 1394 تا 1396

 • طراحی و زیبایی
 • مصرف سوخت
 • راحتی سرنشین
 • امکانات و قابلیت ها
 • ارزش خرید نسبت به قیمت

دوستان عزیز سلام
بنده درمورد خودرو برلیانس اطلاعات کامل و جامعی دارم و جهت آگاهی از محصول جدید پارس خودرو میخواهم به همه هموطنان عزیزم در تصمیم گیری کمک کنم :
برلیانس محصول جدید شرکت پارس خودرو در دو مدل h330 , h320 بصورت اتومات و معمولی در پارس خودرو تولید میگردد.مدل h330 سدان و مدل h320 هاچ بک میباشد.بنده از کارخانه اصلی این خودرو در شرکت برلیانس در کشور چین بازدید نموده ام. شرکت خودرو سازی برلیانس شریک تجاری شرکت BMW میباشد. این شرکت اکثر خودرو های خود را براساس پلتفرم های بی ام دبلیو طراحی مینمایید و در سایت شین یانگ سه مدل بی ام دبلیو نیز در کنار سایر محصولات خود تولید میکند.خودرو های برلیانس از نظر ظاهر بسایر شبیه BMW میباشند.مدل اتومات این خودرو تمامی آپشن های کاملی دارد که میتواند انتظارات مشتری را براورده نموده و احساس رانندگی با یک خودرو پیشرفته را بدهد.آپشن های اتومات این خودرو

user-img

پارسا کمالی

1394/6/16

امتیاز پارسا کمالی به : برلیانس , H330 اتوماتیک , 1394 تا 1396

 • طراحی و زیبایی
 • مصرف سوخت
 • راحتی سرنشین
 • امکانات و قابلیت ها
 • ارزش خرید نسبت به قیمت

با سلام .شرکت پارس خودرو در سالهای متمادی دارای خودروهای با برند خوب وشایسته بوده است .ماشینهای شرکت پارس خودرو ماکسیما.رونیز.مورانو.قشقایی.تینا .تندر .تندر پارس ودر انتها برلینس میباشد.من خودم خیلی تحقیق کردم با پول 50 میلیونی چی بخرم.میتونستم جک جی 5 بخرم.تندر یا 206 اس دی .لیفان 620 یا ماشینهای دیگه .ولی یه چیزی رو مطمئن بدوم پارس خودرو ماشین بد دست مردم نمیده وبا اعتبار خودش بازی نمیکنه.من زیبایی ومصرف پایین وقدرت موتور برام خیلی مهمه از بین همه ماشینها اخر برلینس h330رو انتخاب کردم رنگ سفیدش .باور کنید شکم به یقین تبدیل شد وخیلی تو دلم میگفتم خدا کنه ماشینه خوبی باشه .این ماشین تحت لیسانس شرکت BMW المان میباشد وحتی بعضی از اپشنها از شرکت میتسو بیشی میباشد .دارای تریم داخلی بسیار زیبایی میباشد .خدمات پس از فروش این ماشین به عهده سایپا وپارس خودرو هست که هرجا ماشین مشکلی پیدا کنه سایپا

نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مشخصات فنی
مشخصات فنی خودروی برلیانس , H330 اتوماتیک , 1394 تا 1396 و ام وی ام , آریزو 5 توربو , مدل 1396

مشخصات کارخانه تولید کننده :

کارخانه سازنده برلیانس چری
کشور تولید کننده چین چین
نام و مدل خودرو برلیانس H330 اتوماتیک آریزو 5 توربو
نمایندگی فروش در ایران سایپا مدیران خودرو

وزن و مشخصات بدنه :

کلاس بدنه سدان
کلاس اتومبیل C Segment
ابعاد(طول*عرض*ارتفاع)میلیمتر 4510/1758/1460
فاصله دو محور 2580 میلیمتر
وزن 1250 کیلوگرم
تعداد فضای سرنشینان 5
ابعاد و نوع لاستیک چرخهای جلو 195/65R15
ابعاد و نوع لاستیک چرخهای عقب 195/65R15

مشخصات فنی موتور :

حجم موتور 1498 cc
نوع موتور بنزینی
تعداد سیلندرها 4
تعداد سوپاپ ها 16
آرایش قرار گیری سیلندرها خطی
محل قرار گیری موتور موتور جلو
سیستم سوخت رسانی
ظرفیت باک 55
حداکثر توان خروجی (دور بر دقیقه / اسب بخار) 103 اسب بخار در 5800 دور بر دقيقه
حداکثر گشتاور خروجی (دور بر دقیقه / نیوتن متر) 138 نيوتن متر در 3800 دور بردقيقه

مشخصات جعبه دنده ( Transmission ) :

نوع جعبه دنده اتوماتیک
تعداد دنده (جلو) 4
محور محرک دیفرانسیل جلو

مشخصات فنی سیستم تعلیق و فرمان :

نوع سیستم تعلیق
تعلیق جلو سيستم مستقل مك فرسون
تعلیق عقب سيستم نيمه مستقل ميل پيچشي
کمک فنرهای جلو
کمک فنرهای عقب
نوع سیستم فرمان تقويت شده برقي - دنده شانه اي - قابل تنظيم

مشخصات فنی سیستم ترمز ها :

نوع سیستم ترمز
نوع دیسک و کالیبر ترمز جلو ديسكي تهويه شونده
نوع دیسک و کالیبر ترمز عقب دیسکی

عملکرد فنی خودرو :

حداکثر سرعت
شتاب 0 الی 100 (برحسب ثانیه)
مصرف سوخت شهری
مصرف سوخت جاده ایی
سیکل ترکیبی مصرف سوخت 6/7
استاندارد آلایندگی یورو5
استاندارد ایمنی
ستاره ایمنی از مرکز استاندارد و ایمنی اروپا EURONCAP

امکانات ایمنی،رفاهی و آپشن ها :

کیسه های هوا ( نوع و تعداد ) كيسه هواي جلو( راننده و سرنشين جلو)
سیستم های پایداری و کمک راننده ABS+EBD
سیستم های امنیتی و حفاظتی قفل مركزري_ميله ضربه گير درهاي جانبي _ميله فرمان جمع شونده (مستهلك كننده ضربه) _قفل اتوماتيك درها هنگام رسيدن سرعت به km/h20_باز شدن خودكار دربها هنگام تصادف_ سيستم ضد سرقت موتور (ايموبلايزر اي سي يو)
سیستم فرمان و هدایت پذیری
نوع غربیلک
سیستمهای تهویه مطبوع اتوماتیک
سیستم صوتی و تصویری سيستم صوتي (راديو، mp3 ، ورودي USB و ورودي تجهيزات جانبي) _(6 عدد بلندگو)
سیستمهای مولتی مدیا
سیستم صندلیهای جلو قابليت تنظيم صندلي راننده در 8 جهت به همراه تنظيم گودي كمر
سیستم صندلیهای عقب سيستم تاشو براي صندلي عقب_ صندلي عقب با قابليت پشتيباني ايزوفيكس( صندلي كودك)
سیستم آیینه ها قابليت تنظيم آينه هاي جانبي
سیستم شیشه ها شيشه بالابر برقي(شيشه هاي جلو و عقب)
سیستم های سقف سانروف برقي
سیستم روشنایی جلو تنظيم ارتفاع نور چراغ جلو_چراغ مه شكن جلو
سیستم روشنایی عقب
سنسورهای پیش فعال
سیستم های کمک رانندگی
سایر تجهیزات

محدوده گارانتی :

محدوده گارانتی 2 سال یا 40000 کیلومتر
قیمت روز

برلیانس , H330 اتوماتیک

آخرین بروز رسانی: 1398/1/27

قیمت نمایندگی

107,400,000 تومان

آخرین بروز رسانی: 1398/1/27

قیمت قیمت بازار

154,000,000 تومان

مطالب مرتبط