icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مقایسه بیسو T3 با تیگو 5

مقایسه بیسو T3 با تیگو 5

comments 0 1397/9/21

مقایسه بیسو T3 و چری تیگو 5 را باید بین رقابت یک کهنه کار نه چندان موفق بازار ایران و یک تازه وارد جویایی نام دانست که برای کسب سهم بیشتری از  بازار چاره ای جز در مقابل هم ایستادن ندارند.چری تیگو 5  را باید جزو اولین کراس اوورهای ورودی به بازار ایران محسوب نمود که پس از موفقیت نسبی ام وی ام X33  مدیران خودرو را مجاب نمود که این محصول چری را به بازار عرضه نماید.تیگو 5 در آن روزها بدلیل محدودیت گزینه های موجود در بازار توانست به فروش خوبی دست یابد اما مرور زمان و کثرت کراس اوور های چینی در بازار، این خودرو را به حاشیه راند.

در مقابل بیسو T3 جزو جدیدترین کراس اوور های بازار خواهد بود که توسط سیف خودرو قرار است به مانند تیگو 5 در ایران تولید گردد و بدست مشتریان برسد . این نوبرانه بازار ایران برای موفقیت باید با هموطنان زیادی سرشاخ شود که یکی از مهمترین آنها همین تیگو5 مدیران خودرو خواهد بود. از همین رو قصد داریم مقایسه شانه به شانه ما بین این دو کراس اوور چینی داشته باشیم تا دریابیم به واقع کدامیک از ارزش خرید بیشتری برخوردار هستند.در ادامه با پردیس خودرو همراه باشید.

مقایسه ابعاد بیسو T3 و چری تیگو 5

همانطور که بارها در مقالات مختلف یاداور شدیم دلیل اصلی محبوبیت کراس اوور ها ترکیب فضای بیشتر کابین و صندوق بار یک شاسی بلند با مزیت سواری نرم یک سدان است. از همین رو دلیل محبوبیت هیجان انگیز این روزها کراس اوور ها در جهان،مستقیما به میزان فضای داخلی کراس اوور ها باز خواهد گشت لذا این بخش از مقایسه برای تعیین برنده نهایی می تواند از امتیاز بالایی برخوردار باشد.

برای بررسی میزان فضای داخلی ،مهمترین فاکتور فاصله دو محوری بیشتر است نه طول بیشتر. چرا که طول بیشتر خودرو ممکن است برای حجم های پنل ها وسپر خودرو باشد و یا در فضای تعبیه موتور به کار گرفته شده باشد. اما فاصله محوری دو خودرو دقیقا فاکتوری است میزان فضای کابین را مورد سنجش قرار می دهد. جدول ذیل هم مشخص می کند که بیسو T3 علی رغم طول کمتر از فاصله دو محوری بیشتر بهره می برد که نتیجه آن فضای بیشتر جلوی پای سرنشنیان عقب و جلو خواهد بود.اختلاف فاصله دو محوری بیسو T3 و تیگو 5 حدود 55 میلیمتر است که عدد بالایی برای فضای داخلی کابین محسوب می گردد.

البته دلیل این امر هم کاملا مشخص است چرا که بیسو T3 از موتور جمع و جوری تری بهره می برد که نیاز به فضای کمتری دارد از همین رو طول این خودرو کمتر از رقیب چینی خود است.همچنین طول کمتر این خودرو باعث کاهش وزن نیز شده است.

اما اگر به عرض دو خودرو نگاهی بیاندازیم متوجه می شویم که تیگو 5 کمی بزرگتر از بیسو T3 است که باعث خواهد سه سرشنین بزرگسال در ردیف عقب راحتر کنار یکدیگر بنشینند.

نوع خودرو

طول
میلیمتر

عرض
میلیمتر

ارتفاع
میلیمتر

فاصله دو محور
میلیمتر

وزن

چری تیگو 5

4506

1841

1740

2610

1573

بیسو T3

4350

1825

1685

2665

1460

مقایسه طراحی ظاهری

مقایسه طراحی ظاهری
مقایسه طراحی ظاهری

بیسو T3 در نام محصولی جدید بر شمرده می شود اما این خودرو در واقع ثمره یکی از بزرگترین و با سابقه ترین خودروسازان چینی با نام بایک محسوب می گردد . از این رو طراحان این خودرو کاملا با اصول طراحی مدرن و جوان پسند بودن آشنا هستند. این را می تواند از در چهره جسور و تهاجمی بیسو T3 دریافت. جایی که چراغهای جلوی خودرو با زاویه شکست خود و گرافیک داخلی دایره شکل به مانند محصولات بی ام و واقعا جذاب و منحصر بفرد در حد و اندازه یک محصول چینی شده است. جلو پنجره تعبیه شده ما بین این دو چراغ به رنگ مشکی براق طراحی شده است  که در در انتهای تمامی نوار  آن با نوار کرمی تزیین شده است.از دیگر جذابیت های بصری نمای جلو خودرو باید به سپر حجیم شده و چراغهای چند ظلعی که توسط نوار مشکی رنگ احاطه شده است ،اشاره کرد.

در نمای سه چهارم خودرو خطوط روی کاپوت که به منظور حجم دادن مورد استفاده قرار گرفته است بیش از هر چیز جلب توجه می کند.اما نکته جالب در این نمای پلاستیک سیاه رنگ موجود در لبه پایینی سرتاسر خودرو خواهد بود چرا که برخلاف بسیاری از محصولات رایج در بازار بصورت ساده و خسته کننده طراحی نشده است .اگر دقت نمایید پلاستیک های   دور حلقه گلیگرها دارای  شکست هایی است که این خودرو را کاملا از نمونه های مشابه متمایز می کند.البته های  ستون A وC خودرو نیز به رنگ مشکی طراحی شده تا ضمن هارمونی با دیگر نقاط مشکی رنگ بدنه خودرو ،بتواند حسی مانند کراس اوور های روز دنیا که از رنگ سقف و بدنه متفاوت بهره می برند را تداعی کند.

نمای عقب را باید نقطه عطف بیسو T3 محسوب کرد چرا که سعی شده در عین سادگی از جذابیت خاص خود برخوردار گردد.چراغهای عقب دقیقا مانند چراغهای جلو داری یک شکست می باشد که نمایی جذاب را ایجاد نموده است.استفاده از نوار های نقره ای رنگ درون گرفیک چراغهای عقب نیز نمای زیبایی را آفریده است. همچنین انتقال قاب پلاک از روی درب عقب به روی سپر باعث گردید درب صندوق یک تکه و جذاب به نظر برسد. البته حضور چراغ های مه شکن و شب رنگ دایره ای شکل و همچنین سر اگزوز های فیک از ایرادات این بخش محسوب میگردد.

در مقابل چری تیگو 5 فعلی موجود در بازار ایران نسخه فیس لیفت شده است که حدود 2 سال پیش توسط مدیران خودرو به بازار عرضه شد. از بارزترین مشخصه های نمای جلوی این خودرو باید به گرافیک داخلی چراغهای اصلی اشاره نمود که با یک نوار LED منحنی ، قاب چراغ را به دو بخش تقسیم نموده و انتهای آن به نوار افقی مابین جلو پنجره خودرو ختم می گردد تا نشان دهد که واقعا طراحان بنامی داشته که به جزئیات توجه ویژه ای شده است. همچنین چراغهای روزتاب روی سپر تا حدودی باعث جذب مخاطبان خواهد شد.چراغ هاس مه شکن دایره شکل ،ورودی هوای باریک بالای سپر و قسمت نقره ای رنگ تعبیه شده در پایین سپر از دیگر المان های نمای جلو محصول نه چندان جدید چری محسوب می گردد.

در نمای جانبی هم به مانند رقیب خود از پلاستیک در سرتاسر پایین خودرو استفاده شده است که نمایی کاملا ساده و بدون هیجان را ایجاد نموده است.همچنین سعی شده که با ایجاد خطوط در پروفیل های جانبی خودرو نظیر آنچه بر روی گلگیرهای مشاهده می کنیم از سادگی این بخش تا حدودی کاسته شود.

در نمای عقب طراحی کلی چراغها عقب تغییر نکرده است اما گرافیک داخلی در نسخه فیس لیفت با نوار های LED حالا جذابتر از گذشته شده است.چری تیگو 5 هم به مانند بیسو T3 از خروجی دوگانه اگزوز های فیک بهره می برد که دارای جذابیت است اما به هر حال کاربردی نیست.

در پایان این بخش باید گفت که چری تیگو 5 در روزهای ابتدای ورود خود به بازار علی رغم برخورداری از طراحان بنام جهان از ظاهری نه چندان زیبا برخوردار بود که معضل اصلی آن به گرافیک چراغهای جلو و جلو پنجره خودرو باز می گشت که مانند محصولات قدیمی چینی طراحی شده بود. اما وقتی که طراحان نامی تری به این خودروساز مشهور چینی پیوستند، دقیقا همین نقاط ضعف بر طرف شد تا نمای این کراس اوور چینی قابل قبول تر از گذشته گردد.اما به هر حال از عرضه  نسل فعلی تیگو 5 سالها می گذرد و این خودرو دیگر یک جوان جذاب نیست و نمی توانند با دیگر همقطاران خود به رقابت بپردازد .اما بیسوT3 دقیقا نقطه مقابل تیگو 5 قرار گرفته است چرا که این خودرو محصولی مدرن و جدید است که به تازگی در چین رونمایی شده است و در طراحی ان از جدیدترین الگوی های جهانی استفاده شده است لذا باید بیسو T3 را خودروی جذابتر و مطابق میل نسل جوانان امروزی دانست.

مقایسه طراحی داخلی

مقایسه طراحی داخلی
مقایسه طراحی داخلی

با ورود به کابین این کراس اور ارزان قیمت با نمایی مواجه می شویم که تا حدودی یادآور محصولات لوکس این روزهای جهان است. استفاده از صفحه نمایش لمسی فلت ،دو رنگ کردن داشبورد ،استفاده از قطعات نقره ای رنگ و غربیلک فرمان با کلید های متعدد تمامی تلاش های طراحان بیسو T3 برای جذب جوانان می باشد که  موثر هم واقع شده است.همچنین پنل پشت فرمان این خودرو از سه دایره مجزا تشکیل شده که درون آخرین دایره یک صفحه نمایش TFT رنگی بکار گرفته شده تا اطلاعات مهم خودرو نظیر هشدار حرکت بین خطوط ،فشار باد خودرو و موارد دیگر را به راننده منتقل نماید. همچنین نور پردازی پنل پشت فرمان کاملا قابلیت شخص سازی را خواهد داشت تا مالک بتواند از بین چندین رنگ موجود ،رنگ مورد علاقه خود را بکار ببرد. همچین در صورت تنظیم رنگ بر روی حالت اتوماتیک زمانی که سرعت خودرو به بالای 120 کیلومتر برسد جهت هشدار رنگ پنل پشت فرمان قرمز خواهد شد. این آپشن بیسو T3 می تواند برای جواناون و خانواده جوان بسیار جذاب و دوست داشتنی باشد.

البته از سقف پانامرا بیسو T3 نباید به سادگی گذشت چرا که مالکان می توانند بدون ورود سرما و یا گرما از نگاه کردن به آسمان لذت ببرند.هر چند کیفیت متریال داخلی بیسو T3 بهتر از دیگر چینی ها است اما همچنان استفاده از پلاستیک خشک کمی باعث  آزردگی خاطر خواهد شد.

تیگو 5 هم به نوبه خودر از طراحی کابین  جذابی برخوردار است که نقطه مثبت این خودرو محسوب می گردد . البته همانطور که اشاره شد طراحی های روز دنیا بطور کلی تغییر کرده و بیشتر به سمت حذف کلید های اضافی و پرهیز از شلوغ کاری پیش می رود.اما این روند  در طراحی کابین تیگو 5 مشاهده نمی گردد . استفاده از خطوط مواج بر بروی داشبورد و تعبیه صفحه نمایش در مابین آن کاملا جذاب و دوست داشتنی به نظر می آید اما دیگر دوران آن به اتمام رسیده است. اما همچنان فرمان خودرو و کلید های تعبیه شده بر روی آن کاملا حس مدرن بودن را به مالک منتقل خواهد کرد . در پنل پشت فرمان نیز از طراحی سیلندری استفاده شده که در مابین یک صفحه نمایشگر TFT تک رنگ وجود دارد.

بیسو T3 در طراحی داخل کابین الگوی روز جهان را در پیش گرفته که کاملا جذاب  مدرن جلو می کند اما در خصوص طرحی داخلی تیگو 5 باید گفت که به رغم جدابیت ظاهری دوران اینگونه  طراحی تمام شده است و عملا نمی تواند با خودروهای روز دنیا مقابله نماید.

مقایسه مشخصات فنی بیسو T3 و چری تیگو 5

مقایسه مشخصات فنی بیسو T3 و چری تیگو 5
مقایسه مشخصات فنی بیسو T3 و چری تیگو 5

بیسو T3 با یک موتور 1.3 لیتری مجهز به سیستم پرخوران یا همان توربو شارژر با بیشنه قدرت 132 اسب بخار و حداکثر گشتاور 185 نیوتن متر در دسترس خواهد بود. این موتور با پلت فرم محصولات هوانسو متفاوت بوده و به گفته این شرکت فقط مخصوص بیسو طراحی شده است . وظیفه انتقال قدرت به چرخهای جلو بر عهده جعبه دنده CVT پیشرفته سپرده شده است.به هر حال میزان توان خروجی این پیشرانه برای بیسو  T3 کاملا مناسب خواهد بود بطوریکه پس از وارد شدن توربو به مدار خودرو از شتاب بسیار خوبی سود می برد.میزان صفر تا 100 بیسو T3 بصورت رسمی اعلام نشده است اما در تست های عملی ما از این خودرو عددی حدود 12 ثانیه بدست آمده است. موتور کم حجم اما قدرتمند این خودرو دارای مصرف سوختی برابر با 7.4 لیتر اعلام شده که عدد فوق العاده محسوب می گردد.

چری تیگو 5 بر خلاف دیگر محصولات بروز چینی از سیستم پرخوران یا همان توربو شارژر بهره نمی برد از همین رو عملکرد موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری تنفس طبیعی این خودرو حرفی برای گفتن ندارد و مدت زمان لازم برای رسیدن به سرعت 100 کیلومتر درساعت تیگو 5 عدد ناامید کننده 13 ثانیه می باشد.قابل ذکر این پیشرانه قدرتی برابر با 139 اسب بخار و گشتاوری معادل 182 نیوتن متر را در اختیار راننده قرار می دهد.

در خصوص تجربه رانندگی با این دو خودرو باید گفت همانطور که جداول ذیل نشان می دهد هر دو خودرو از میزان قدرت و گشتاور نزدیک به هم بهره می برند اما وزن تیگو 5 به مراتب بیشتر از رقیب خود است در نتیجه نیازی به گفتن نیست که تیگو 5  به هیچ وجه در حد چالاکی بیسوT3  نیست. در هنگام رانندگی با این دو خودرو هم این مسئله کاملا نمود داشت چرا که بیسوT3 به محض فعال شدن سیستم توربو بطور باور نکردنی شتاب می گیرد و این بدان معناست که در سبقت های ناگهانی پشتیبان خوبی برای راننده اش محسوب می گردد. همچنین در سربالایی ها و سینه کش جاده هم این بیسو T3 است که چالاکی خوبی از خود نشان می دهد.

اما مسئله مهمی که  باید به آن دقت نمود مصرف سوخت کمتر بیسوT3 است. با اینکه هر دو خودرو از قدرت های مشابه ای برخوردار هستند اما بیسوT3 بواسطه حجم کمترش و سیستم توربوی موتورش از مصرف  بسیار کمتری در حدود 3 لیتر در هر 100 کیلومتر بهره می برد. این روزها که صحبت از بنزین 5 هزار تومانی می باشد مصرف سوخت کمتر برگ برنده ای برای هر خودرویی محسوب می گردد.

در بخش هندلینگ و فرمان پذیری باید گفت هر دو خودرو به سیستم های کنترل پایداری EPS و EBD مجهز هستند . از این رو عملکرد خودرو در سر پیچ ها کاملا مناسب و حد یکدیگر هستند.

در پایان این بخش که یکی از حساسترین قسمت های مقایسه این دو خودرو می باشد باید گفت بیسوT3 قطعا بواسطه موتور کم حجم اما قدرتمند خود که با توجه به فناوری های روز دنیا طراحی شده است باعث عملکرد بهتر این خودرو شده است اما تیگو 5 از پیشرانه تنفس طبیعی نه چندان جدید بهره می برد که علاوه بر مصرف سوخت بیشتر باعث گردیده این کراس اوور چری بیش از حد کند باشد.

 

 خودرو

حجم موتور
سی سی

نوع موتور

قدرت خروجی
اسب بخار

گشتاور

نیوتن متر

شتاب 0 تا 100

ثانیه

مصرف سوخت

لتیر

نوع جعبه دنده

چری تیگو 5

1998

تنقس طبیعی

139

189

13

10.5

CVT

بیسو تی 3

1300

توربوشارژر

133

185

12

7.4

CVT

ایمنی

ایمنی
ایمنی

بیسوT3 علی رغم تازه وارد بودنش سریعا جهت تست های ایمنی به موسسه تست تصادف C-NVAP ارسال شده و توانست بواسطه تجهیزات ایمنی فراوان خود 5 ستاره ایمنی را دریافت کند . این خودرو به برای این منظور به امکاناتی از قبیل سیستم ترمزABS ،سیستم الکترونیکی ترمز EBD ،سیستم ضد لغزش خودرو ASR ،سیستم کمکی حرکت در سربالایی HSA،هر چهار چرخ ترمز دیسکی ،6 کسیه هوا و غیره مجهز شده است.

چری تیگو 5 نیز علاوه بر سنسور پارک و چهار کیسه هوا به پایداری سامانه‌های کنترل پایداری شامل ترمز ABS و EBD، ASR، HHC، EBA مجهز شده است.این خودرو نیز توانست براحتی 5 ستاره ایمنی را از موسسه این دریافت نماید.

امکانات رفاهی

امکانات رفاهی

بیسو T3 به امکاناتی از قبیل ۴ شیشه برقی، آینه های برقی، ترمز پارک برقی، سیستم کنترل پایداری، سیستم رهیاب ماهواره ای، تودوزی چرم، فرمان چرمی، تریم داخلی دو رنگ، تهویه اتوماتیک، خروجی برق ۱۲ ولت، خروجی سیستم تهویه برای سرنشینان عقب، دوربین دنده عقب، سنسور پارک عقب و جلو، سقف پانامرا ،نمایشگر لمسی ۹ اینچی، بلوتوث، سیستم ورود و استارت بدون کلید، صندلی راننده برقی، سیستم کنترل فشار باد تایر و چراغ های روشنایی در روزمجهز شده است.اما مهمترین و بارزترین امکانات رفاهی این خودرو که در هیچ هم رده این خودرو در ایران نمی توان یافت ،سیستم ثبت وقایع توسط دوربین جلو ،سیستم حفظ خودرو بین خطوط و رادار نقطه کور است . این آپشن ها را فقط در خودروهای بالای 300 میلیون تومان می توان در خدمت داشت . از این رو بیسو تی 3 عملا از نظر اپشن کراس اووری بدون رقیب است.

تیگو ۵ در کشورمان با دو تیپ MT و CVT عرضه می‌شود که نوع CVT (دنده اتوماتیک) به سه زیرگروه کامفورت، لاکچری و اکسلنت تقسیم می‌شود تا مجموع مدل‌های این خودرو (از نظر سطح آپشن‌ها) را به ۴ برساند. نوع MT که طبیعتا ارزان‌ترین نسخه محسوب می‌شود؛ دارای آپشن‌های سنسور پارک، فرمان برقی تلسکوپی، چراغ رانندگی در روز و آینه‌های برقی جمع‌شونده است. مدل کامفورت علاوه بر آپشن‌های گفته‌شده و جعبه‌دنده اتوماتیک با استارت بدون کلید، کروزکنترل، نمایشگر ۷ اینچ، دوربین پارک و صندلی‌های چرمی همراه است. آپشن‌های صندلی جلوی برقی، تهویه مطبوع اتوماتیک و سانروف برقی در مدل‌های لاکچری و اکسلنت ارائه می‌شود و تفاوت نسخه اکسلنت با لاکچری در داشتن گرم‌کن داخل صندلی، تعداد بیشتر ایربگ‌ها و فناوری کنترل پایداری (ESP) است.

مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش

مدیران خودرو به منظور ارائه اطمینان به مشتریان خود چری تگیو 5 را با 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می کند که یکی از مثبت ترین نقاط قوت این خودرو محسوب می گردد.

در مقابل بیسوT3 با سه سال گارانتی و خدمات پس از فروش از سوی سیف خودرو عرضه خواهد شد. البته سیف خودرو هنوز در ابتدای راه خود است و تعداد نمایندگی آن به سطح کافی نرسیده است. البته باید گفت که این شرکت میزان زیادی از سهام مرتب خودرو را در اختیار گرفته و خدمات پس از فروش مرتب خودرو در تمامی شهر ها وظیفه خدمات رسانی به محصولات بیسو را بر عهده خواهند داشت.

کلام پایانی

کلام پایانی

بیسوT3 یکی از جدیدترین محصولات روز چین محسوب می گردد از این رو در تمامی مراحل تولید و طراحی این خودرو از فناوری های روز دنیا استفاده شده است. موتور قدرتمند اما کم حجم ،ظاهری جذاب و مدرن ،کابین نستبا لوکس و جوان پسند ،مصرف سوخت کم ،امکانات ایمنی بیشمار ،امکانات رفاهی قابل توجه همگی تایید کننده این مطلب هستند.

در مقابل تیگو 5 از محصولات نسبتا قدیمی کمپانی چری محسوب می گردد که در حال ورود به دوران بازنشستگی خود است از همین رو در هیچ یک از موارد فنی و غیر فنی توانایی رقابت با یک محصول روز چین را ندارد.از همین رو باید گفت بدون شک بیسو  T3گزینه مقرون به صرفه ای تری است چرا که علاوه بر مزایایی فوق از قیمت کمتری نیز بهره می برد.

لذا در نهایت اگر قصد خرید یک کراس اوور زیر 200 میلیون تومان (البته امروز چرا که شاید در آینده با افزایش نرخ ارز قیمت های تغییر نماید)بیسو T3 می تواند گزینه منطقی تری به نظر آید. قابل ذکر است مدیران خودرو در آینده نزدیک نسل جدید تیگو 5 را با نام ام وی ام X55 رونمایی خواهد کرد .فعلا در خصوص اطلاعات فنی این خودرو مطلبی از سوی مدیران خودرو منتشر نشده است اما شاید با ورود این خودرو به بازار رقابت هیجان انگیزی ما بین بیسو T3 و این محصول جدید مدیران خودرو صورت بگیرد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/9/21
بیسو

بیسو

خودرو بیسو T3

 • طراحی و زیبایی7
 • مصرف سوخت7
 • راحتی سرنشین6
 • امکانات و قابلیت ها7
 • ارزش خرید7

امتیاز کل

6

بیسو

ام وی ام

خودرو تیگو 5 جدید

 • طراحی و زیبایی4
 • مصرف سوخت4
 • راحتی سرنشین5
 • امکانات و قابلیت ها4
 • ارزش خرید3

امتیاز کل

4

تجربیات کاربران
arrow-jou تجربیات کاربران در خصوص خودروی بیسو , بیسو T3 , مدل 1398 و ام وی ام , تیگو 5 جدید , 1395 تا 1396

امتیاز کاربران به :خودرو بیسو , بیسو T3 , مدل 1398

 • طراحی و زیبایی
  7
 • مصرف سوخت
  8
 • راحتی سرنشین
  7
 • امکانات و قابلیت ها
  8
 • ارزش خرید نسبت به قیمت
  7

شما هم می توانید تجربه خود را ثبت کنید

تجربه خود را اضافه کنید

امتیاز کاربران به :خودرو و ام وی ام , تیگو 5 جدید , 1395 تا 1396

 • طراحی و زیبایی
  8
 • مصرف سوخت
  6
 • راحتی سرنشین
  7
 • امکانات و قابلیت ها
  7
 • ارزش خرید نسبت به قیمت
  7

شما هم می توانید تجربه خود را ثبت کنید

تجربه خود را اضافه کنید
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مشخصات فنی
مشخصات فنی خودروی بیسو , بیسو T3 , مدل 1398 و ام وی ام , تیگو 5 جدید , 1395 تا 1396

مشخصات کارخانه تولید کننده :

کارخانه سازنده بیسو
کشور تولید کننده چین
نام و مدل خودرو بیسو T3
نمایندگی فروش در ایران سیف خودرو

وزن و مشخصات بدنه :

کلاس بدنه شاسی بلند
کلاس اتومبیل کراس اور
ابعاد(طول*عرض*ارتفاع)میلیمتر 4350*1825*1685
فاصله دو محور 2565
وزن 1460
تعداد فضای سرنشینان 5
ابعاد و نوع لاستیک چرخهای جلو 205/65 R16 رادیال
ابعاد و نوع لاستیک چرخهای عقب 205/65 R16 رادیال

مشخصات فنی موتور :

حجم موتور 1300 توربو
نوع موتور توربو
تعداد سیلندرها 4
تعداد سوپاپ ها 16
آرایش قرار گیری سیلندرها خطی
محل قرار گیری موتور جلو
سیستم سوخت رسانی
ظرفیت باک 50
حداکثر توان خروجی (دور بر دقیقه / اسب بخار) 133
حداکثر گشتاور خروجی (دور بر دقیقه / نیوتن متر) 185

مشخصات جعبه دنده ( Transmission ) :

نوع جعبه دنده CVT
تعداد دنده (جلو) CVT
محور محرک جلو

مشخصات فنی سیستم تعلیق و فرمان :

نوع سیستم تعلیق
تعلیق جلو
تعلیق عقب
کمک فنرهای جلو
کمک فنرهای عقب
نوع سیستم فرمان

مشخصات فنی سیستم ترمز ها :

نوع سیستم ترمز ABD چهار کاناله
نوع دیسک و کالیبر ترمز جلو چهار چرخ دیسک
نوع دیسک و کالیبر ترمز عقب

عملکرد فنی خودرو :

حداکثر سرعت
شتاب 0 الی 100 (برحسب ثانیه)
مصرف سوخت شهری
مصرف سوخت جاده ایی
سیکل ترکیبی مصرف سوخت 7.4
استاندارد آلایندگی یورو 5
استاندارد ایمنی 5 ستاره ایمنی از CNCAP
ستاره ایمنی از مرکز استاندارد و ایمنی اروپا EURONCAP

امکانات ایمنی،رفاهی و آپشن ها :

کیسه های هوا ( نوع و تعداد ) 6 عدد
سیستم های پایداری و کمک راننده سیستم پایداری الکترونیکی خودرو EBD
سیستم های امنیتی و حفاظتی قفل مرکزی با ریموت کنترل
سیستم فرمان و هدایت پذیری فرمان برقی تلسکوپی
نوع غربیلک کنترل های سیستم صوتی بر روی فرمان
سیستمهای تهویه مطبوع اتوماتیک
سیستم صوتی و تصویری
سیستمهای مولتی مدیا نماسشگر 9 اینچی
سیستم صندلیهای جلو 6 جهت برقی
سیستم صندلیهای عقب دستی
سیستم آیینه ها تاشونده برقی
سیستم شیشه ها برقی
سیستم های سقف سانروف
سیستم روشنایی جلو چراغ هایهالوژنی ب همراه LED روز تاب
سیستم روشنایی عقب
سنسورهای پیش فعال دوربین و سنسور عقب ،سنسور پارک جلو
سیستم های کمک رانندگی سیستم کمکی حرکت در سربالایی
سایر تجهیزات دیگر امکانات شامل :سیستم کنترل باد تایر(TPMS)،سیستم اکترونیکی تقسیم نیروی ترمز EBD ،ترمز پارک برقی ،کرو کنترل

محدوده گارانتی :

محدوده گارانتی 3 سال سال یا 100 هزار کیلومتر
قیمت روز

بیسو , بیسو T3

آخرین بروز رسانی: 1397/9/25

قیمت نمایندگی

0 تومان

آخرین بروز رسانی: 1397/9/25

قیمت قیمت بازار

0 تومان

مطالب مرتبط