icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مقایسه بیسو T5 و بی وای دی S6

مقایسه بیسو T5 و بی وای دی S6

comments 0 1398/1/6

مقایسه بیسو T5 و بی وای دی S6 در بازار ایران می تواند رقابتی باشد که در سال جاری بسیار تنگاتنگ دنبال خواهد شد. چرا که سیف خودرو تولید کننده محصولات بیسو در ایران عنوان نموده خط تولید این کراس اوور 7 نفره خود را از اردیبهشت سال جاری بطور رسمی راه اندازی خواهد نمود. در مقابل کارمانیا دیگر تولید کننده خودرو در ایران به مشتریان خود وعده داده مشکلات ناشی از تحریم ها را به سرعت بر طرف خواهد نمود و از تابستان سال جاری خط تولید خود را مجددا فعال و به تمامی تعهدات خود عمل خواهد نمود. لذا حضور این دو کراس اوور خوب چینی در بین گزینه موجود در بازار می تواند برای مشتریان نوید دهنده روز های خوش باشد. از همین رو در مقاله پیش رو تصمیم داریم مقایسه شانه به شانه مابین بیسو T5 و بی وای S6 داشته باشیم تا دریابیم کدامیک از ارزش خرید بیشتری برخوردار هستند.

مقایسه ابعاد بیسو T5 و بی وای دی S6

مقبولیت کراس اوور ها در نزد بیشتر مشتریان بدلیل برخورداری از فضای بیشتر درون کابین است لذا گزینه ای که بتوان فضای بیشتری را در اختیار مالکش قرار دهد قطعا شانس بیشتری برای موفقیت خواهد داشت. اما در خصوص گزینه های موجود در مقاله ما مقایسه ابعاد خودور کمی دارای پیچیدگی است چرا که این دو خودروساز چینی رویه های متفاوتی را برای جذب مخاطبان در نظر گرفته اند.

بیسو T5 علی رغم طول کمتر دارای فاصله دو محوری بیشتر نسب به رقیب خود است . البته دلیل این امر واضح است چرا که این خودرو دارای سه ردیف صندلی بوده و مهندسان برای ایجاد فضای مناسب مجبور بوده اند که فاصله دو محوری را بیشتر نمایند . اما در مقابل بی وای دی S6 خودرویی 5 نفره است و بیشتر ابعاد بدنه خودرو را به ایجاد فضای پای دلپذیر و فضای صندوق بزرگتر اختصاص داده و قید ردیف سوم را زده است.در نتیجه هر دو خودرو دارای ابعاد مناسب یک کراس اوور هستند و این مشتریان هستند که باید با توجه به نیاز های و تعداد اعضای خانواده خود یکی از این دو گزینه را برگزینند.

خودروطول میلیمترعرض میلیمترارتفاع میلمترفاصله دو محور میلیمتروزن
بیسو T5 4715 1830 1788 2760 1660
بی وای دی S6 4810 1855 1725 2720 1695

مقایسه طراحی ظاهری

مقایسه طراحی ظاهری
مقایسه طراحی ظاهری

محصولات این روزهای چینی از نظر ظاهری پیشرفت شگرفی را تجربه کرده اند  اما بی وای دی S6 و  هایما S7 توربو مربوط به یک نسل پیش این خودروسازان تعلق دارند. بی وای دی که کاملا بر اساس پلت فرم نسل پیشین لکسوس RX شکل داده شده از نمایی ساده اما گیرا برخودار است. چراغهای نه چندان پهن جلو که با گرافیک داخلی نسبتا جذاب شکل داده شده در کنار جلو پنجره کاملا ساده نمایی تهاجمی به این خودرو بخشیده است . در نمای جانبی نیز شاهد این هستیم که پنل های حجیم شده خودرو در کنار ارتفاع مناسب، ظاهر خودرو را کاملا شبیه یه یک SUV قدرتمند نموده است.اما در نمای عقب طراحی محافظه کارانه روبرو هستیم که شاید برای برخی جذاب نباشد . بطور کل نمای بی وای دی اس 6 برای یک کراس اور نه چندان ارزان قیمت مناسب ارزیابی می گردد.

ظاهر محصولات بیسو نشان از هوشمندی طراحان این برند چینی دارد چرا که از همان ابتدای کار سعی کرده اند از یک زبان طراحی مشخص و ثابت برای تمامی محصولات خودرو استفاده نمایند تا بتوانند مانند برند های معتبر اثر ماندگار بر ذهن مشتری داشته باشند. بیسو T5 از همین زبان طراحی مورد استفاده نموده و در نمای جلو بسیار شبیه به بردار کوچکتر خود بیسو T3 می باشد. از ویژگیهای نمای جلو خودرو می توان به جلو پنجره مشکی با نوارهای افقی اشاره کرد که انتهای آن تا روی چراغها امتداد یافته است.قاب چراغهای از دو چراغ دایره ای شکل تشکیل شده که هر چه به دماغه خودرو نزدیکتر می شود ،باریک می گردد.سپر متورم جلو به همراه چراغهای مه شکن بزرگ نمای سنگین و متین در عین حال جسور را تداعی می کند.

وقتی به نمای جانبی خودرو می رسیم بیشتر از آنکه با یک شاسی بلند فول سایز هفت نفره روبرو شویم ،حس یک ون بیشتر نمود پیدا می کند.

نمای عقب بیسو T5 هم به مانند بیسو T3 از چراغهای پله ای با زوایه خاص طراحی شده با این تفاوت که در بیسو T5 بدلیل متورم بودن چراغها ،کمی حس لوکس بودن بیشتر شده است.طراحان سعی کرده اند با دو سراگزوز جفت شده کرمی و قسمت نقره ای روی سپر به جذابیت ظاهری در نمای عقب بیافزایند.

در پایان این بخش باید گفت که بیسو T5 از خودروهای روز چین محسوب می گردد و قطعا از فناوری و مهندسی این روزهای چینی در طراحی آن استفاده شده و خیلی بهتر بود که این خودرو را با دیگر محصول روز بی وای دی یعنی کراس اوور S7 مقایسه می کردیم که چهره جذاب و مدرن دارد. اما به هر حال بی وای دی S6 با توجه اینکه از محصولات سالهای گذشته این برند صاحب نام چینی است کمی زبان طراحی خودروهای گذشته را به نمایش می گذارد و شاید در مقابل بیسو T5 کمی به مشکل بر بخورد.

مقایسه طراحی داخلی

مقایسه طراحی داخلی
مقایسه طراحی داخلی

از آنجا که بی وای دی در نمای ظاهری خود از طراحی تهاجمی و مردانه استفاده کرده است در کابین این خودرو نیز این رویه تکرار شده است .از این رو شاهد آن هستیم بیشتر قطعات داشبورد با خطوط شکسته و زوایایی تند شکل داده شده که کاملا خشن و مردانه است.همچنین اهرم دنده این خودرو دقیقا به مانند لکسوس RX نسل های گذشته در کنسول میانه و در بالاترین قسمت تعبیه شده که در نوع خود جالب است.تنها نقطه ضعف بی وای دی S6 در نمای داخلی را باید به فرمان خودرو ربط داد که تا حدودی از نمای قدیمی برخودار است.

 در طرف مقابل با ورود به کابین بیسو T5 خیلی زود متوجه می شویم که  طراحان این خودرو هر چه در توان داشته اند  بکار برده اند تا بتوانند کابین لوکس در حد و اندازه های برند بیسو را تداعی کنند. دو رنگ بودن قسمت های مختلف درکنار دوخت زیبا برای روی صندلیها و برخی قسمتهای داشبورد ، و فرمان خوش ترکیب از جذابیت های ظاهری کابین بیسو T5 محسوب می گردند. البته قطعات نقره ای رنگ در جای جای داشبورد در اسپرت شدن فضای داخلی مثمر ثمر واقع شده اند.غربیلک فرمان جذاب در کنار صفحه نمایش تبلت گونه و پنل پشت فرمان بروز از دیگر جذابیت های بصری این خودرو محسوب می گردد. 

برای مشخص شدن برنده این بخش از مقایسه باید گفت به مانند طراحی ظاهری این بیسو T5 است که دست بالا را دارد که دلایل آن در بالا عنوان نمودیم.

مقایسه مشخصات فنی بیسو T5 و بی وای دی S6

مقایسه مشخصات فنی بیسو T5 و بی وای دی S6
مقایسه مشخصات فنی بیسو T5 و بی وای دی S6

مشخصا برای به حرکت در آوردن این دو خودرو کراس اور بزرگ سایز نیاز به پیشرانه های قدرتمند می باشد. بی وای دی برای نیروی محرکه S6 از یک پیشرانه سنتی 2.4 لیتری تنفس طبیعی استفاده نموده است که توانایی تولید 160 اسب بخار قدرت و 229 نیوتن متر گشتاور را دارا خواهد بود. قدرت این موتور توسط جعبه دنده 6 سرعته دو کلاچه به چرخها جلو منتقل می گردد و میزان مصرف سوخت بی وای دی اس 6 توسط کمپانی سازنده برابر با 9.8 لیتر در 100 کیلومتر عنوان شده است. مشخصا این میزان قدرت و گشتاور خروجی برای این خودرو کاملا مناسب به نظر می رسد ولی نباید از آن انتظار شتاب اولیه آنچنانی را داشته باشید . در کل این موتور می تواند نیاز های مالک را حتی در جاده های نا هموار بر آورده سازد.

بیسو T5 فقط با یک پیشرانه 1.5 لیتری توربو شارژر دار با بیشنه قدرت 147 اسب بخار وحداکثر گشتاور 215 نیوتن متر قابل عرضه است . قدرت این موتور توسط جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک به چرخهای جلو منتقل می گردد.این بدان معناست که از سیستم چهار چرخ متحرک در این خودرو به مانند بی وای دی S6 خبری نیست .البته باید به یاد داشت چینی برای ارزان تمام شدن بهای خودرو نیازی به عرضه سیستم چهار چرخ متحرک بر روی محصولات خود نمی بینند که در واقع اندیشه درستی محسوب می گردد . اینگونه کراس اوور های شهری عملا نیازی به سیستم چهار چرخ متحرک ندارد چرا که این سیستم ها علاوه بر افزایش قیمت خودرو باعث افزایش استهلاک و مصرف بیشتر سوخت می گردند.

همچنین در بخش سیستم انتقال قدرت بیسو T5 از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا بهره برده  نیروی موتور را با جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک به چرخها منتقل می کند . وجود 8 دنده باعث گردیده ضریب دنده بهبود یافته و علاوه بر تعویض نرم دنده ها ،موتور با راندمان بهتری کار کند که همین امر باعث افزایش بهبود عملکرد خودرو خواهد شد. در مقابل بی وای دی S6 هم از جدیدترین نسل جعبه دنده های اتوماتیک دو کلاچه بهره می برد که تعوبض دنده نرم و سریع را در اختیار راننده قرار می دهد.

شاید بر روی کاغذ این بی وای دی S6 باشد که بدلیل گشتاور و قدرت بیشتر دارای پرفورمنس بهتری باشد اما دلایل است که ثاFت می کند هر دو خودرو تقریبا در یک سطح هستند. در حقیقت وزن بیشتر بی وای دی S6 نیاز به کمی قدرت و گشتاور بیشتر دارد و همین امر موجب گردید قدرت بیشتر بی وای دی نسبت به بیسو T5 صرف وزن بیشترشود . همچنین تعداد ضریب دنده بیشتر بیسو T5 تاخیر کمتری در انتقال قدرت ایجاد می نماید که البته بی وای دی S6 هم با برخوداری از جعبه دنده دو کلاچه این تاخیر را برطرف کرده است. مشخصا نمی تواند برتری خاصی را بین این دو خودرو مشاهده کرد. اما بی وای دی دارای یک نکته منفی نسبت به رقیب خود است و آن هم مصرف بیشتر سوخت بدلیل حجم بالاتر موتور خواهد بود.ولی مطمئنا عدم وجود توربو در بی وای دی S6 باعث خواهد شد در ابتدای شتاب گیر عملکرد بهتری نسبت به بیسو T5 داشته باشد.

خودروحجم موتور سی سینوع موتورقدرت خروجی اسب بخارگشتاور نیوتن مترشتاب 0 تا 100 ثانیهمصرف سوخت لتیرنوع جعبه دنده
بیسو T5 1500 توربوشارژر 150 215 - 8.7 8 سرعته اتوماتیک
بی وای دی S6 2400 تنفس طبیعی 160 229 14.3 9.8 6 سرعته اتوماتیک دو کلاچه

ایمنی

ایمنی
ایمنی

محصولات چینی همانند گذشته دیگر محصولاتی نا ایمن نیستند بلکه چینی ها با ایمن کردن خودروهای تولید خود در حال بازگشایی مسیر خود به بازار های اروپایی هستند. بی وای دی به لطف تجهیرات قابل خود نظیر ۶ کیسه هوای ایمنی در ۱۰ نقطه و سیستم ترمز هوشمند BOS ،سنسور پارک در عقب و جلوی خودرو و غیره توانسته از موسسه تست تصادف چین موسوم C-NCAP پنج ستاره ایمنی را دریافت نماید .

بیسو خودروساز تازه کاری در چین محسوب می گردد اما محصولات این شرکت از جمله همین بیسو T5 براحتی توانست 5 ستاره ایمنی را موسسه C-NCAP دریافت نماید امکانات ایمنی این خودرو نظیر ترمزهای ضد قفل (ABS)، سیستم توزیع الکترونیکی ترمز (EBD)، ترمزهای کمکی BA ،BOS ESC ،TCS ،HAS، ترمز توقف (پارک) به‌صورت دستی یا الکترونیکی (EPB)، سیستم توقف خودرو در سر بالایی می تواند تضیمن کننده ایمنی بیسو T5 محسوب گردد.

امکانات رفاهی

امکانات رفاهی

بی وای دی S6 به سبک محصولات چینی امروزه به لیست بلند بالایی از تجهیزات رفاهی نظیر صندلی‌های عقب مجهز به ایزوفیکس (Isofix)، دارای حالت اقتصادی مصرف سوخت در رانندگی ECO، سیستم تهویه مطبوع دوکاناله مجزا، صندلی راننده برقی و قابل تنظیم در ۸ حالت، آینه های جانبی تاشونده برقی بهمراه گرمکن، کنترل سیستم صوتی، بلوتوث و کروز کنترل بر روی غربیلک فرمان، صفحه نمایش چند منظوره و نمایشگر دمای بیرون و داخل، سانروف دو حالته، ورود بدون کلید، دوربین دید عقب، دوربین دید جانبی آینه سمت راست  مجهز شده است.

بیسو T5 به امکاناتی نظیر فرمان برقی، سیستم کنترل فشار باد لاستیک‌ها (TPMS)، چراغ روز (Day Light)، آينه‌های برقی مجهز به گرمکن، سانروف پانوراما، سنسور باران، کروز کنترل، صندلی چرم مجهز به گرم‌کن و سردکن، صندوق پران برقی، سیستم هشدار ضد سرقت (ایموبلایزر)، کیسه هوای سرنشینان جلو، پرده‌ای و جانبی چپ و راست، دوربین عقب، سنسور پارک جلو،سیستم کنترل حرکت در سربلایی ،رادار نقطه کور ،رارد هشدار خروج از خط ،کی لیس استارترريالندلی برقی 6 جهته ،سنسور پارک جلو ،صفحه نمایش لمسی 9 اینچی به همراه 7 بلند گو سیستم تهویه مجزا بر سرنشنیان عقب و دوربین ۳۶۰ درجه مجهز شده است.مشحص است که برخی از موارد فوق در دیگر محصولات چینی حاضر در بازار ایران یافت نمی شود و این یک برتری برای بیسو T5 محسوب می گردد.

مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش

کارمانیا، بی وای دی S6 را با 3 سال گارانتی به بازار ایران عرضه کرده است که برای یک کراس اوور میان قیمت مناسب می باشد. اما این شرکت که از زیر مجموعه های کرمان موتور محسوب می طبق وعده مدیران این شرکت ،کارمانیا به سرعت در حال افزایش نمایندگی خود در شهر های مختلف می باشد که این امر به خدمات رسانی این شرکت به مشتریان خود کمک شایانی خواهد کرد.

در مقابل بیسو T5 با سه سال گارانتی و خدمات پس از فروش از سوی سیف خودرو عرضه خواهد شد. البته سیف خودرو هنوز در ابتدای راه خود است و تعداد نمایندگی آن به سطح کافی نرسیده است. البته باید گفت که این شرکت میزان زیادی از سهام مرتب خودرو را در اختیار گرفته و خدمات پس از فروش مرتب خودرو در تمامی شهر ها وظیفه خدمات رسانی به محصولات بیسو را بر عهده خواهند داشت.

کلام پایانی

کلام پایانی

برای نتیجه گیری باید توجه داشت که قیمت این دو خودرو احتمالا در بازار دارای اختلاف قیمت قابل توجهی باشد اما به هر از آنجایی که در یک سگمنت حضور داشتند ما ترجیح دادیم این دو خودرو را مقابل هم قرار دهیم. در نهایت باید گفت بیسو T5 بدلیل اینکه از محصولات روز و مدرن چینی ها محسوب می گردد تقریبا در تمامی بخش های فوق دست برتر را نسبت به رقیب چینی قدیمی تر خود در اختیار داشت. ظاهری جذابتر ،کابین مدرن ،پیشرانه کم مصرف و پر قدرت ،امکانات رفاهی و ایمنی بیشتر مواردی است که باعث شده بیسو T5 گزینه بهتری باشد ولی باید توجه داشت که بیسو T5 در سال جاری باید با بردار بزرگتر بی وای دی S6 یا همان جناب S7 سرشاخ شود که قطعا رقابتی دیدنی و جذاب خواهد بود

در نهایت همانطور اشاره شد کسانی که بیسو را گزینه نهایی خود می دانند باید دست به جیب شوند و هزینه بیشتری را نمایند.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/1/6
بیسو

بیسو

خودرو بیسو T5

 • طراحی و زیبایی6
 • مصرف سوخت6
 • راحتی سرنشین6
 • امکانات و قابلیت ها7
 • ارزش خرید7

امتیاز کل

6

بیسو

بی وای دی

خودرو S6

 • طراحی و زیبایی4
 • مصرف سوخت4
 • راحتی سرنشین7
 • امکانات و قابلیت ها5
 • ارزش خرید6

امتیاز کل

5

تجربیات کاربران
arrow-jou تجربیات کاربران در خصوص خودروی بیسو , بیسو T5 , مدل 1398 و بی وای دی , S6 , 1394 تا 1396

امتیاز کاربران به :خودرو بیسو , بیسو T5 , مدل 1398

 • طراحی و زیبایی
  0
 • مصرف سوخت
  0
 • راحتی سرنشین
  0
 • امکانات و قابلیت ها
  0
 • ارزش خرید نسبت به قیمت
  0

شما هم می توانید تجربه خود را ثبت کنید

تجربه خود را اضافه کنید

امتیاز کاربران به :خودرو و بی وای دی , S6 , 1394 تا 1396

 • طراحی و زیبایی
  8
 • مصرف سوخت
  8
 • راحتی سرنشین
  9
 • امکانات و قابلیت ها
  9
 • ارزش خرید نسبت به قیمت
  9

شما هم می توانید تجربه خود را ثبت کنید

تجربه خود را اضافه کنید
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مشخصات فنی
مشخصات فنی خودروی بیسو , بیسو T5 , مدل 1398 و بی وای دی , S6 , 1394 تا 1396

مشخصات کارخانه تولید کننده :

کارخانه سازنده بیسو
کشور تولید کننده چین چین
نام و مدل خودرو بیسو T5 BYD S6
نمایندگی فروش در ایران سیف خودرو کارمانیا

وزن و مشخصات بدنه :

کلاس بدنه شاسی بلند شاسی بلند
کلاس اتومبیل کراس اور J Segment
ابعاد(طول*عرض*ارتفاع)میلیمتر 4715*1930*1788
فاصله دو محور 2760 2720 میلیمتر
وزن 1660 1770 کیلوگرم
تعداد فضای سرنشینان 7 نفر 7
ابعاد و نوع لاستیک چرخهای جلو 215/60 R17 225/65 R 17
ابعاد و نوع لاستیک چرخهای عقب 215/60 R17 225/65 R 17

مشخصات فنی موتور :

حجم موتور 1500 توربو 2400 cc
نوع موتور توربو-اینتر کولر بنزین سوز
تعداد سیلندرها 4 4
تعداد سوپاپ ها 16 16
آرایش قرار گیری سیلندرها خطی خطی مستقیم
محل قرار گیری موتور جلو موتور جلو
سیستم سوخت رسانی انژکتور چند نقطه ای
ظرفیت باک 58 72 لیتر
حداکثر توان خروجی (دور بر دقیقه / اسب بخار) 215 160 اسب بخار در 5800 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور خروجی (دور بر دقیقه / نیوتن متر) 150 229 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه

مشخصات جعبه دنده ( Transmission ) :

نوع جعبه دنده اتوماتیک جعبه دنده اتوماتیک دو کلاچه
تعداد دنده (جلو) 8 دنده 6
محور محرک جلو

مشخصات فنی سیستم تعلیق و فرمان :

نوع سیستم تعلیق ساخت بوش آلمان , عقب دیسکی و جلو دیسکی خنک شونده
تعلیق جلو
تعلیق عقب
کمک فنرهای جلو
کمک فنرهای عقب
نوع سیستم فرمان هیدرولیک

مشخصات فنی سیستم ترمز ها :

نوع سیستم ترمز مجهز به ABS+EBD
نوع دیسک و کالیبر ترمز جلو دیسک خنک شونده دیسکی خنک شونده
نوع دیسک و کالیبر ترمز عقب دیسک خنک شونده دیسکی

عملکرد فنی خودرو :

حداکثر سرعت 185 کیلومتر بر ساعت
شتاب 0 الی 100 (برحسب ثانیه)
مصرف سوخت شهری
مصرف سوخت جاده ایی
سیکل ترکیبی مصرف سوخت 8.7 لیتر 9.8لیتر در هر 100 کیلومتر
استاندارد آلایندگی یورو 5 یورو 4
استاندارد ایمنی 5 ستاره ایمنی از CNCAP
ستاره ایمنی از مرکز استاندارد و ایمنی اروپا EURONCAP

امکانات ایمنی،رفاهی و آپشن ها :

کیسه های هوا ( نوع و تعداد ) 8 عدد » دارای 6 کیسه هوای ایمنی در 10 نقطه (جلو، جانبی و پرده ای)
سیستم های پایداری و کمک راننده سیستم پایداری الکترونیکی خودرو EPS،سیستم کمک در سربالایی ،سیستم هشدار خروج از خط ،سیستم رادار جانبی با قابلیت پوشش نقاط کور » سیستم ترمز ضد قفل ABS - » سیستم ترمزهوشمند BOS - » سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD
سیستم های امنیتی و حفاظتی قفل مرکزی با ریموت کنترل/ورود بدون کلیذ » قفل مرکزی و سیستم ضد سرقت ایموبیلایزر - » هشدار فعال بودن ترمز دستی - » هشداربسته نبودن کمربند سرنشینان جلو و باز بودن درب ها - » کمربند ایمنی سه نقطه ای صندلی های جلو و ع - » قابلیت تنظیم هشدار سرعت بیش از حد مجاز قب با هشدار بسته نبودن کمربند سرنشینان
سیستم فرمان و هدایت پذیری فرمان برقی تلسکوپی
نوع غربیلک کنترل های سیستم صوتی بر روی فرمان
سیستمهای تهویه مطبوع اتوماتیک » سیستم تهویه مطبوع دوکاناله مجزا
سیستم صوتی و تصویری دارای 7 بلندگو » صفحه نمایش چند منظوره و نمایشگر دمای بیرون و داخل - » قابلیت پخش DVD - » مسیریاب با نقشه ایران(GPS) - » مانیتور لمسی 7 اینچ - » 9 بلندگو، بلوتوث، پورت USB+AUX
سیستمهای مولتی مدیا نمایشگر 9 اینچی+دوربین 360 درجه » کنترل سیستم صوتی، بلوتوث و کروز کنترل بر روی غربیلک فرمان - » صفحه کیلومتر دیجیتال TFT با قابلیت تغییر رنگ ، تنظیم سرویس های دوره ای و دارای Trip Computer
سیستم صندلیهای جلو 6 جهت برقی » صندلی راننده برقی و قابل تنظیم در 8 حالت
سیستم صندلیهای عقب دستی » پشت سری قابل تنظیم صندلی های عقب - » صندلی ردیف عقب تاشو با قابلیت تنظیم پشتی و کفی و دارای تکیه گاه ساعد و جالیوانی - » صندلی های عقب مجهز به ایزوفیکس (Isofix)
سیستم آیینه ها تاشونده برقی » آینه های جانبی تاشونده برقی بهمراه گرمکن - » آینه دید عقب با قابلیت کاهش اتوماتیک تابش نور بهمراه قطب نمای الکترونیکی - » چراغ خوشامد گویی بر روی آینه های جانبی(Welcome Light) - » آینه دید عقب با قابلیت کاهش اتوماتیک تابش نور بهمراه قطب نمای الکترونیکی
سیستم شیشه ها برقی
سیستم های سقف سانروف پاناروما » سانروف دو حالته
سیستم روشنایی جلو چراغ هایهالوژنی ب همراه LED روز تاب » روشن شدن اتوماتیک چراغهای جلو (Automatic Headlight) - » چراغ های جلوی روشنایی در روز (Daylight) - » تنظیم ارتفاع چراغ های جلو
سیستم روشنایی عقب LED نواری
سنسورهای پیش فعال دوربین و سنسور عقب ،سنسور پارک جلو » استارت دکمه ای
سیستم های کمک رانندگی سیستم کمکی حرکت در سربالایی،اتو هلد، » 4 عدد سنسور پارک بر روی سپر عقب و 2 عدد سنسور پارک جلو - » دارای » سیستم کروز کنترل - حالت اقتصادی مصرف سوخت در رانندگی ECO
سایر تجهیزات سیسنک مجزا برای سرنشنیان ردیف سوم ،قفل کودک برای صندلی عقب ،کی لیس

محدوده گارانتی :

محدوده گارانتی 3 سال یا 100 هزار کیلومتر 3 سال یا 100000 کیلومتر
مطالب مرتبط