icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مقایسه هن تنگ X7 و بیسو T5

مقایسه هن تنگ X7 و بیسو T5

comments 0 1398/1/6

مقایسه هن تنگ X7 و بیسو T5 رقابت بین دو کراس اوور تازه وارد به بازار ایران است که می تواند برای بسیاری حائز اهمیت باشد. پیش فروش بیسو T5 به تازگی توسط سیف خودرو آغاز شده و این شرکت عنوان کرده خط تولید این خودرو از اردیبهشت 98 بصورت رسمی آغاز به کار خواهد کرد. در مقابل عظیم خودرو که با رونمایی از خط تولید هن تنگ X7 ورود خود به جمع خودروسازان وطنی را اعلام نموده تعداد محدودی از این کراس اوور خوش ظاهر را بدست مشتریان رسانده است. از همین رو کسانی که بدنبال یک خودروی بلند قامت با مشخصات و امکانات زیاد هستند این دو گزینه را پیش رو دارند. لذا در این مقاله مقایسه شانه به شانه مابین هن تنگ X7 و بیسو T5 خواهیم داشت تا دریابیم کدامیک از ارزش خرید بیشتری برخوردار هستند.

مقایسه ابعاد بیسو T5 و هن تنگ X7

بیسو T5 خودرویی 7 نفره با سه ردیف صندلی است در نتیجه طول این خودرو مشخصا بیشتر از رقیب خود است اما وقتی به قاصله دو محور خودرو نگاهی می اندازیم متوجه خواهیم شد که در این بخش هن تنگ است که علی رغم طول کمتر از فاصله دومحوری بیشتر بهره می برد. از این جهت قطعا فضای جلوی پای سرنشنیان هر دو ردیف این خودرو کاملا مناسب تر از بیسو T5 است . اما همین امر موجب گردیده فضای بار هن تنگ X7 کمتر تر از بیسو T5 گردد. در عرض هم دست بالا با هن تنگ است که می تواند تضمین کند سه نفر بزرگسال براحتی در ردیف عقب کنار یکدیگر خواهند نشست. اما ارتفاع خودرو که یکی از مهمترین گزینه ها در کراس اوورها می باشد بیسو T5 بهتر عمل کرده تا به واقع ظاهر یک کراس اوور را به نمایش بگذارد.

اما نکته ای که در بخش های بعد گریبانگیر هن تنگ X7 خواهد وزن زیاد آن است که در عین کوچکتر بودن از نظر ابعاد از وزنی تقریبا برابر با بیسو T5 برخودار است.

خودروطول میلیمترعرض میلیمترارتفاع میلمترفاصله دو محور میلیمتروزن
هن تنگ X7 4671 1902 1697 2810 1685
بیسو T5 4715 1830 1788 2760 1660

مقایسه طراحی ظاهری

مقایسه طراحی ظاهری
مقایسه طراحی ظاهری

برای توصیف محصولات چینی باید در ابتدا به این نکته توجه کرد که خودروی مورد نظر از چه محصول بین الملی  الهام گرفته ست است. هن تنگ ایکس 7 هم از این قاعده مستثنی نیست و در نمای جلو این خودرو شمه ای از کراس اوور های فولکس واگن به چشم می خورد.چراغهای جلوی این خودرو به سبک محصولا فولکس واگن دارای دو حفره چند ظلعی می باشد که در مرکز آن لامپ های اصلی خودروتعبیه شده است.همچنین چراغهای مه شکن به صورت LED افقی بر روی سپر کار شده است که به جذابیت های بصری این خودرو افزوده است.دیفیوزر نقره ای رنگ زیر سپر به منظور تداعی کردن حس اسپرت به کار گرفته شده است.

در نمای جانبی اولین نکته ای که جلب توجه می کند رینگ های کوچک کار شده بر روی این خودرو می باشد که زیاد از حد در ذوق می زند.همچنین خط شانه ای که از جلوی خودرو آغاز شده و با گذشتن از روی دستیگره درب های گذشته و تا انتهای بدنه امتداد یافته است از سادگی بیش از حد نمای جانبی جلوگیری نموده است .

اما در نمای عقب هم دوباره شاهد الهام گرفتن توسط طراحان این خودرو هستیم بصورتی که نمایی عقب هنگ تنگ X7 تا حدود زیادی به نسل جدید لکسوس RX نزدیک شده است .در هر حال استفاده از خروجی های اگزوز دوگانه در کنار استفاده قطعات کرمی نمایی جذاب به این کراس اور چینی بخشیده است.

ظاهر محصولات بیسو نشان از هوشمندی طراحان این برند چینی دارد چرا که از همان ابتدای کار سعی کرده اند از یک زبان طراحی مشخص و ثابت برای تمامی محصولات خودرو استفاده نمایند تا بتوانند مانند برند های معتبر اثر ماندگار بر ذهن مشتری داشته باشند. بیسو T5 از همین زبان طراحی مورد استفاده نموده و در نمای جلو بسیار شبیه به بردار کوچکتر خود بیسو T3 می باشد. از ویژگیهای نمای جلو خودرو می توان به جلو پنجره مشکی با نوارهای افقی اشاره کرد که انتهای آن تا روی چراغها امتداد یافته است.قاب چراغهای از دو چراغ دایره ای شکل تشکیل شده که هر چه به دماغه خودرو نزدیکتر می شود ،باریک می گردد.سپر متورم جلو به همراه چراغهای مه شکن بزرگ نمای سنگین و متین در عین حال جسور را تداعی می کند.

وقتی به نمای جانبی خودرو می رسیم بیشتر از آنکه با یک شاسی بلند فول سایز هفت نفره روبرو شویم ،حس یک ون بیشتر نمود پیدا می کند.

نمای عقب بیسو T5 هم به مانند بیسو T3 از چراغهای پله ای با زوایه خاص طراحی شده با این تفاوت که در بیسو T5 بدلیل متورم بودن چراغها ،کمی حس لوکس بودن بیشتر شده است.طراحان سعی کرده اند با دو سراگزوز جفت شده کرمی و قسمت نقره ای روی سپر به جذابیت ظاهری در نمای عقب بیافزایند.

در این بخش باید گفت هن تنگ X7 با توجه به نزدیک بودن طراحی ظاهری خود به محصولات فولکس واگن می تواند برای مشتریان ایرانی جذابتر باشد اما بیسو T5 هم بواسطه طراحی منحصر به خود حرفهای زیادی برای گفتن دارد از این رو مشتریان باید با توجه سیلقه خود یکی از این دو گزینه را انتخاب نمایند.

مقایسه طراحی داخلی

مقایسه طراحی داخلی
مقایسه طراحی داخلی

داشبورد هن تنگ X7 دقیقا از کراس اورهای بی ام و مانند X5 نسل گذشته کپی شده است بصورتی که در نگاه اول اگر از لوگوی اسب در حال پرش هن تنگ چشم پوشی کنیم ،این خودرو را با بی ام و اشتباه خواهید گرفت. اما به هر شکل استفاده از المان های نظیر قطعات طرح چوب ،صفحه نمایش لمسی ایستاده نمای فوق العاده جذابی به داخل کابین این خودرو بخشیده است.همچنین تعدادی شمار کلید های فیزیکی کار شده در کنسول میانی به سبک محصولات بی ام و کار شده است که با طراحی مینیمالیستی امروزه تا حدودی فاصله گرفته است.

کیفیت متریال داخلی هن تنگ X7 به شدت خوب و با کیفیت ارزیابی می گردد بطوریکه می توان این خودرو با خودروهای روز بازار ایران مقایسه کرد.

 در طرف مقابل با ورود به کابین بیسو T5 خیلی زود متوجه می شویم که  طراحان این خودرو هر چه در توان داشته اند  بکار برده اند تا بتوانند کابین لوکس در حد و اندازه های برند بیسو را تداعی کنند. دو رنگ بودن قسمت های مختلف درکنار دوخت زیبا برای روی صندلیها و برخی قسمتهای داشبورد ، و فرمان خوش ترکیب از جذابیت های ظاهری کابین بیسو T5 محسوب می گردند. البته قطعات نقره ای رنگ در جای جای داشبورد در اسپرت شدن فضای داخلی مثمر ثمر واقع شده اند.غربیلک فرمان جذاب در کنار صفحه نمایش تبلت گونه و پنل پشت فرمان بروز از دیگر جذابیت های بصری این خودرو محسوب می گردد. 

نهایتا باید گفت در بخش طراحی داخلی هن تنگ X7 بواسطه نزدیک بودن طراحیش به محصولات بی ام و جلوه بیشتری دارد در عین حال بیسو هم با نزدیک کردن طراحی های خود به محصولات روز دنیا کابینی لوکس و مدرن را مهیا کرده است. از این رو خود شما باید تصمیم نهایی را بگیرد چرا که زیبایی پسندی اصولا امری سلیقه ای است.

مقایسه مشخصات فنی هن تنگ X7 و بیسو T5

مقایسه مشخصات فنی هن تنگ X7 و بیسو T5
مقایسه مشخصات فنی هن تنگ X7 و بیسو T5

هن تنگ X7 به منظور نیروی مولد از پیشرانه 2.0 لیتری توربو بهره می برد که طبق اسناد موجود و همچنین لوگوی حک  شده بر روی موتور ،محصول کمپانی میتسوبیشی می باشد.هن تنگ به کمک بیشنه قدرت 190 اسب بخاری و همچنین گشتاور 250 نیوتن متر می تواند به حداکثر سرعت 185 کیلومتر در ساعت دست یابد البته حضور جعبه دنده 6 سرعته دو کلاچه که قدرت را تنها به چرخ های جلو منتقل می کند در دستی بابی هن تنگ ایکس 7 به این میزان سرعت بی تاثیر نیست. طبق اطلاعات منتشر شده توسط سازنده این خودرو ،موتور موجود از استاندارد آلایندگی یورو 5 بهره برده و میزان مصرف سوخت X7 برابر با 8 لیتر در 100کیلومتر اعلام شده است.در خصوص شتاب صفر تا 100 ان کراس اور تازه وارد اطلاعاتی در دسترس نیست اما با توجه به میزان قدرت خروجی و وزن 1685 کیلوگرمی می توان صفر تا 100 این خودرو را در رنج 12 تا 13 ثانیه برآورد کرد.

بیسو T5 فقط با یک پیشرانه 1.5 لیتری توربو شارژر دار با بیشنه قدرت 147 اسب بخار وحداکثر گشتاور 215 نیوتن متر قابل عرضه است . قدرت این موتور توسط جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک به چرخهای جلو منتقل می گردد.این بدان معناست که از سیستم چهار چرخ متحرک در این خودرو به مانند هن تنگ X7 خبری نیست .البته باید به یاد داشت چینی برای ارزان تمام شدن بهای خودرو نیازی به عرضه سیستم چهار چرخ متحرک بر روی محصولات خود نمی بینند که در واقع اندیشه درستی محسوب می گردد . اینگونه کراس اوور های شهری عملا نیازی به سیستم چهار چرخ متحرک ندارد چرا که این سیستم ها علاوه بر افزایش قیمت خودرو باعث افزایش استهلاک و مصرف بیشتر سوخت می گردند.

همچنین در بخش سیستم انتقال قدرت بیسو T5 از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا بهره برده  نیروی موتور را با جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک به چرخها منتقل می کند . وجود 8 دنده باعث گردیده ضریب دنده بهبود یافته و علاوه بر تعویض نرم دنده ها ،موتور با راندمان بهتری کار کند که همین امر باعث افزایش بهبود عملکرد خودرو خواهد شد. در مقابل هن تنگ X7 هم از جدیدترین نسل جعبه دنده های اتوماتیک دو کلاچه بهره می برد که تعویض دنده نرم و سریع را در اختیار راننده قرار می دهد.

با  قرار دادن اعداد و ارقام فوق نیازی به فکر کردن زیاد برای مشخص کردن گزینه برتر این میدان نیست چرا که هن تنگ بواسطه حجم موتور بالاتر از قدرت و گشتاوری بیشتری نیز بهره می برد در عین اینکه مصرف سوختش با موتور 1.5 لیتری بیسو برابر است که نشان از از راندمان بیشتر آن دارد. لذا بدون صرف وقت باید گفت هن تنگ در این بخش برنده خواهد بود.

در بخش هندلینگ و فرمان پذیری باید گفت هر دو خودرو به سیستم های کنترل پایداری EPS مجهز هستند . از این رو عملکرد خودرو در سر پیچ ها کاملا مناسب و حد یکدیگر هستند.

برای نتیجه گیری این بخش باید گفت اگر صرفا پرفورمنس دو خودرو را مورد بررسی قرار دهیم ،هن تنگ X7 بهتر است اما باید توجه داشت بیسو این پرفورمنس را برای جابجایی 7 نفر ارائه می دهد در صورتی که رقیب هموطنش خودرو ای 5 نفره است. بعبارت ساده تر هر کدام از این دو خودرو برای منظور خاصی طراحی شده اند.

خودروحجم موتور سی سینوع موتورقدرت خروجی اسب بخارگشتاور نیوتن مترشتاب 0 تا 100 ثانیهمصرف سوخت لتیرنوع جعبه دنده
هن تنگ X7 2000 توربوشارژر 190 250 - 8.84 7 سرعته اتوماتیک دو کلاچه
بیسو T5 1500 توربو شارژر 150 215 - 8.7 8 سرعته اتوماتیک

ایمنی

ایمنی
ایمنی

 هن تنگ X7 بواسطه امکانات کامل وبدنه مستحکم خود توانسته براحتی 5 ستاره ایمنی را موسسه تست تصادف C-NCAP چین دریافت کند .ین خودرو به تجهیزات کامل ایمنی از قبیل سیستم ترمز ضدقفلABS ، فناوری توزیع نیروی ترمزEBD، سیستم کمکی ترمز ناگهانی BOS، کنترل کشش TCS، فناوری کنترل پایداریESC ، سیستم حفظ خودرو در سربالایی HAC، حالت رانندگی در هوای برفی، کنترل فشار باد لاستیک‌ها و ۲ کیسه‌ی هوا برای سرنشینان جلو، مجهز شده است.البته نسخه فول آپشن ایکس 7 دو  کیسه هوای جانبی پرده ای را بیشتر دارد.

بیسو خودروساز تازه کاری در چین محسوب می گردد اما محصولات این شرکت از جمله همین بیسو T5 براحتی توانست 5 ستاره ایمنی را موسسه C-NCAP دریافت نماید امکانات ایمنی این خودرو نظیر ترمزهای ضد قفل (ABS)، سیستم توزیع الکترونیکی ترمز (EBD)، ترمزهای کمکی BA ،BOS ESC ،TCS ،HAS، ترمز توقف (پارک) به‌صورت دستی یا الکترونیکی (EPB)، سیستم توقف خودرو در سر بالایی می تواند تضیمن کننده ایمنی بیسو T5 محسوب گردد.

امکانات رفاهی

امکانات رفاهی
امکانات رفاهی

هن تنگ X7 قرار است در ایران در دو نسخه لاکچری و هونور عرضه گردد که نسخه هونور مدل فول آپشن این خودرو محسوب می گردد. امکانات رفاهی نسخه پایه هن تنگ X7  از مواردی چون رادار جلو، چراغ هالوژن، روشنایی روز، قابلیت تنظیم ارتفاع روشنایی جلو، مه‌شکن جلو و عقب، گرم‌کن و تنظیم ‌کننده‌ی برقی آینه‌های جانبی، ریل باربند آلومینیوم، داشبورد، فرمان و صندلی‌های چرم، ورود بدون کلید، ترمز دستی برقی، کروز کنترل، نمایشگر لمسی ۹ اینچ، چهار بلندگو، تهویه مطبوع تک کانال، قطب نما، ارتفاع سنج و ناوبری ماهواره‌ای برخوردار است .اما نسخه هونور یا همان فول آپشن علاوه بر امکانا فوق از موارد دیگری شامل تنظیمات برقی صندلی جلو، نورپردازی رکاب، دید ۳۶۰ درجه، نمایش اطلاعات روی شیشه‌ی جلو (HUD)، ۶ بلندگو، سانروف پانورامیک، تهویه مطبوع دوگانه و بازکننده‌ی برقی صندوق عقب بهره می برد.

بیسو T5 به امکاناتی نظیر فرمان برقی، سیستم کنترل فشار باد لاستیک‌ها (TPMS)، چراغ روز (Day Light)، آينه‌های برقی مجهز به گرمکن، سانروف پانوراما، سنسور باران، کروز کنترل، صندلی چرم مجهز به گرم‌کن و سردکن، صندوق پران برقی، سیستم هشدار ضد سرقت (ایموبلایزر)، کیسه هوای سرنشینان جلو، پرده‌ای و جانبی چپ و راست، دوربین عقب، سنسور پارک جلو،سیستم کنترل حرکت در سربلایی ،رادار نقطه کور ،رارد هشدار خروج از خط ،کی لیس استارترريالندلی برقی 6 جهته ،سنسور پارک جلو ،صفحه نمایش لمسی 9 اینچی به همراه 7 بلند گو سیستم تهویه مجزا بر سرنشنیان عقب و دوربین ۳۶۰ درجه مجهز شده است.مشحص است که برخی از موارد فوق در دیگر محصولات چینی حاضر در بازار ایران یافت نمی شود و این یک برتری برای بیسو T5 محسوب می گردد.

مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش

مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش

هن تنگ X7 با 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه خواهد شد اما عظیم خودرو در ابتدای کار خود قرار دارد و برای گسترش شبکه خدمات پس از فروش خود راه بسیاری را پیش رو دارد.

در مقابل بیسو T5 با سه سال گارانتی و خدمات پس از فروش از سوی سیف خودرو عرضه خواهد شد. البته سیف خودرو هنوز در ابتدای راه خود است و تعداد نمایندگی آن به سطح کافی نرسیده است. البته باید گفت که این شرکت میزان زیادی از سهام مرتب خودرو را در اختیار گرفته و خدمات پس از فروش مرتب خودرو در تمامی شهر ها وظیفه خدمات رسانی به محصولات بیسو را بر عهده خواهند داشت.

کلام پایانی

قبل از نتیجه گیری نهایی باید به این نکته توجه کرد که اختلاف قیمت این دو خودرو احتملا مبلغی مابین 40 تا 50 میلیون است چرا عظیم خودرو قیمت هن تنگ را حدود 300 میلیون تومان اعلام کرده و سیف خودرو قیمت احتمالی این خودرو را حدود 250 الی 260 میلیون عنوان نموده است.از این رو باید توجه داشت که هن تنگ بواسطه برتری های خود در بخش هایی نظیر مشخصات فنی از قیمت بیشتری برخوردار است. اما اگر این اختلاف قیمت برای شما مهم نیست و دارای خانواده کم جمعیت هستید هن تنگ گزینه مورد نظر شماست. اما اگر فضای بیشتر در کنار قیمت کمتر برای شما اولیت دارد بسراغ خرید بیسو T5 بروید.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/1/6
بیسو

بیسو

خودرو بیسو T5

 • طراحی و زیبایی6
 • مصرف سوخت6
 • راحتی سرنشین6
 • امکانات و قابلیت ها7
 • ارزش خرید7

امتیاز کل

6

بیسو

هن تنگ

خودرو X7

 • طراحی و زیبایی8
 • مصرف سوخت6
 • راحتی سرنشین7
 • امکانات و قابلیت ها7
 • ارزش خرید7

امتیاز کل

7

تجربیات کاربران
arrow-jou تجربیات کاربران در خصوص خودروی بیسو , بیسو T5 , مدل 1398 و هن تنگ , X7 , مدل 1398

امتیاز کاربران به :خودرو بیسو , بیسو T5 , مدل 1398

 • طراحی و زیبایی
  0
 • مصرف سوخت
  0
 • راحتی سرنشین
  0
 • امکانات و قابلیت ها
  0
 • ارزش خرید نسبت به قیمت
  0

شما هم می توانید تجربه خود را ثبت کنید

تجربه خود را اضافه کنید

امتیاز کاربران به :خودرو و هن تنگ , X7 , مدل 1398

 • طراحی و زیبایی
  0
 • مصرف سوخت
  0
 • راحتی سرنشین
  0
 • امکانات و قابلیت ها
  0
 • ارزش خرید نسبت به قیمت
  0

شما هم می توانید تجربه خود را ثبت کنید

تجربه خود را اضافه کنید
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مشخصات فنی
مشخصات فنی خودروی بیسو , بیسو T5 , مدل 1398 و هن تنگ , X7 , مدل 1398

مشخصات کارخانه تولید کننده :

کارخانه سازنده بیسو هن تنگ
کشور تولید کننده چین چین
نام و مدل خودرو بیسو T5 هن تنگ X7
نمایندگی فروش در ایران سیف خودرو عظیم خودرو

وزن و مشخصات بدنه :

کلاس بدنه شاسی بلند کراس اوور
کلاس اتومبیل کراس اور کراس اوور
ابعاد(طول*عرض*ارتفاع)میلیمتر 4715*1930*1788 4671*1902*1697
فاصله دو محور 2760 2810
وزن 1660 1685
تعداد فضای سرنشینان 7 نفر 5
ابعاد و نوع لاستیک چرخهای جلو 215/60 R17 235/60/R18
ابعاد و نوع لاستیک چرخهای عقب 215/60 R17 235/60/R18

مشخصات فنی موتور :

حجم موتور 1500 توربو 2000 سی سی
نوع موتور توربو-اینتر کولر بنزین سوز
تعداد سیلندرها 4 4
تعداد سوپاپ ها 16 16
آرایش قرار گیری سیلندرها خطی خطی
محل قرار گیری موتور جلو جلو
سیستم سوخت رسانی
ظرفیت باک 58 60
حداکثر توان خروجی (دور بر دقیقه / اسب بخار) 215 190
حداکثر گشتاور خروجی (دور بر دقیقه / نیوتن متر) 150 250

مشخصات جعبه دنده ( Transmission ) :

نوع جعبه دنده اتوماتیک اتوماتیک دو کلاچه
تعداد دنده (جلو) 8 دنده 7
محور محرک جلو جلو

مشخصات فنی سیستم تعلیق و فرمان :

نوع سیستم تعلیق
تعلیق جلو
تعلیق عقب
کمک فنرهای جلو
کمک فنرهای عقب
نوع سیستم فرمان

مشخصات فنی سیستم ترمز ها :

نوع سیستم ترمز مجهز به ABS+EBD
نوع دیسک و کالیبر ترمز جلو دیسک خنک شونده
نوع دیسک و کالیبر ترمز عقب دیسک خنک شونده

عملکرد فنی خودرو :

حداکثر سرعت 185
شتاب 0 الی 100 (برحسب ثانیه) 13
مصرف سوخت شهری
مصرف سوخت جاده ایی
سیکل ترکیبی مصرف سوخت 8.7 لیتر 8..8
استاندارد آلایندگی یورو 5 یورو 5
استاندارد ایمنی 5 ستاره ایمنی از CNCAP
ستاره ایمنی از مرکز استاندارد و ایمنی اروپا EURONCAP 5 ستاره ایمنی

امکانات ایمنی،رفاهی و آپشن ها :

کیسه های هوا ( نوع و تعداد ) 8 عدد 6 عدد (راننده و سرنشین و جانبی و پرده‌ای)
سیستم های پایداری و کمک راننده سیستم پایداری الکترونیکی خودرو EPS،سیستم کمک در سربالایی ،سیستم هشدار خروج از خط ،سیستم رادار جانبی با قابلیت پوشش نقاط کور سيستم ضد سرقت (ايموبيلايزر) - قفل مركزی - سنسور دنده عقب - دوربین دنده عقب - سیستم ورود و استارت بدون کلید - رادار جلو و عقب - دوربین 360 درجه
سیستم های امنیتی و حفاظتی قفل مرکزی با ریموت کنترل/ورود بدون کلیذ ترمز جلو دیکس خنک شونده و عقب دیسکی/ سیستم‌های ترمز ABS, EBD, CBC, EBA, BAS, BA, BOS, ESC, ESP, HAC, EPB
سیستم فرمان و هدایت پذیری فرمان برقی تلسکوپی فرمان چند منظوره و تنظیم شونده - چرمی با کنترل های روی فرمان
نوع غربیلک کنترل های سیستم صوتی بر روی فرمان
سیستمهای تهویه مطبوع اتوماتیک سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه / دریچه تهویه سرنشینان عقب / مجهز به فیلتر غبار
سیستم صوتی و تصویری دارای 7 بلندگو
سیستمهای مولتی مدیا نمایشگر 9 اینچی+دوربین 360 درجه صفحه نمایش تمام لمسی 9 اینچی مجهز به 6 بلندگو - درگاه اتصال USB - بلوتوث - نمایشگر هدآپ
سیستم صندلیهای جلو 6 جهت برقی تنظیم برقی صندلی‌های جلو
سیستم صندلیهای عقب دستی صندلی عقب با قابلیت تاشوندگی - ایزوفیکس صندلی عقب
سیستم آیینه ها تاشونده برقی آینه های جانبی برقی و تاشو - گرمکن آینه جانبی - آینه وسط الکتروکرومیک
سیستم شیشه ها برقی برقی
سیستم های سقف سانروف پاناروما سانروف پانوراما
سیستم روشنایی جلو چراغ هایهالوژنی ب همراه LED روز تاب چراغ های جلو زنون - قابلیت تنظیم ارتفاع نور چراغ‌های جلو - سنسور نور- دیلایت - مه شکن جلو -
سیستم روشنایی عقب LED نواری مه شکن عقب
سنسورهای پیش فعال دوربین و سنسور عقب ،سنسور پارک جلو سنسور باران
سیستم های کمک رانندگی سیستم کمکی حرکت در سربالایی،اتو هلد،
سایر تجهیزات سیسنک مجزا برای سرنشنیان ردیف سوم ،قفل کودک برای صندلی عقب ،کی لیس

محدوده گارانتی :

محدوده گارانتی 3 سال یا 100 هزار کیلومتر 5 سال یا 150 هزار کیلومتر
مطالب مرتبط