icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مقایسه شورولت کامارو با فورد موستانگ،بلاخره کدام عظلانی بهتر است

مقایسه شورولت کامارو با فورد موستانگ،بلاخره کدام عظلانی بهتر است

comments 0 1397/8/17

رقابت فورد موستانگ و شورولت کامارو از دیر باز تاکنون ادامه داشته و هر کدام داعیه پادشاهی در سرزمین خودروهای عضلانی را دارند.این دو خودر علاوه بر بازار آمریکا در اروپا نیز عرضه می گردند.فورد موستانگ تقریبا در تمامی بازارهای این قاره سبز حضور دارد و کامارو فقط در تعدادی از کشورهای معین شده بفروش می رسد.اما سوال این است که بلاخره کدام عضلانی جذابتر است.

شورولت کامارو

فورد موستانگ

 

مجربان برنامه اینترنتی FifthGear  در یکی از قسمت های خود فورد موستانگ GT را در برابر شورولت کامارو 8 سیلندر قرار داده اند تا دریابند کدامیک از این دو گزینه مناسب مصرف کنندگان اروپایی خواهد بود . تیف نیدل  مجری مشهور این برنامه بعد از نشستن پشت فرمان موستانگ از هندلینگ و پایداری این خودرو شگفت زده شده است.البته وقتی متوجه می شویم که خودروی حاضر در این برنامه به پکیج سیستم تعلیق تطبیقی سفارشی مجهز بوده است خیلی تعجب نمی کنیم.

شورولت کامارو

 

فورد موستانگ

کامارو از پیشرانه 8 سیلندر در کنار جعبه دنده دستی استفاده می کند و موستانک از جبعه دنده اتوماتیک بهره برده در عین اینکه از وزن کمتری نیز بهره می برد.قابل ذکر است در اوایل سال جاری نسخه های کروک این دو خودرو رو در روی یکدیگر قرار گرفتند و مشخص گردید که شورولت کامارو از نظر هندلینگ و پرفورمنس در وضعیت بهتری قرار دارد.همچنین این خودرو از قدرت بیشتری برخودار است و این در حالی است که موستانگ محصولی کاربردی تری است.

در ادامه شما را به مشاهده این ویدئو دعوت می کنیم.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/8/17
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط