icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین منتظر یک بوگاتی جدید در پبل پیچ باشید

منتظر یک بوگاتی جدید در پبل پیچ باشید

comments 0 1398/3/28

بوگاتی به تولید خودروهای تولید محدود علاقه زیادی دارد و برای معرفی آن چه مکانی بهتر است هفته خودرویی مونترو.این فستیوال خودرویی هر ساله برگزار می گردد و شامل بخش معتبر پیل بیچ نیز می باشد. منابع ناشناس به سوپرکار بلاگ گفته‌اند که قبلاً برخی از این خودروها به فروش هم رفته‌اند.

از این خودرو مرمزو بوگتی اطلاعاتی چندانی در دست نیست اما رونمایی این چنین سوپر اسپرت خاصی در این رویداد محتمل به نظر می رسد.چرا که این برند فرانسوی در هفته مونترو سال گذشته بوگتی دیوو را منتشر کرد و در سال 2008 هم اقدام به معرفی ویرون گرند اسپرت  در پبل پیچ نموده بود.

ظاهراً تا آوریل 2019 از میان 500 دستگاه شیرون در نظر گرفته شده بالای 400 دستگاه به فروش رسیده است. اگر این شرکت به دنبال کاستن از تعداد مدل‌های باقی مانده باشد می‌تواند یک خودروی ویژه را در هفته‌ی خودرویی مونتری معرفی کند. شایعات نشان می‌دهند شیرون SS، سوپرلگرای سبک‌وزن و نسخه‌ی روباز آپرتا در آینده تولید خواهند شد و این خودروی سفارشی می‌تواند یکی از آن‌ها باشد.

البته احتمال رونمایی از نسخه خاصی از بوگاتی دیوو هم بعید به نظر نمی رسد.چرا که پس از معرفی این هایپر کار در سال گذشته این احتمال می رود که نسخه خاصتر آن نیر امسال رونمایی گردد. البته خبری درباره چنین خودرویی منتشر شده نشده اما تولید آن‌هم توجیه‌پذیر است.

قابل ذکر است بهترین تفاقی که می توان در نظر گرفت رونمایی مجدد گرانترین خودرو جهان یا همان بوگاتی  La Voiture Noire  خواهد بود. سوپرکار بلاگ می‌گوید شاید بوگاتی به دنبال تولید نسخه‌های بیشتر از این خودرو باشد. همچنین فرایند تکمیل این خودرو 2.5 سال دیگر طول خواهد کشید بنابراین زمانی بندی تولید آن به گونه‌ای است که شاید رونمایی مدلی دیگر تا زمان تکمیل آن انجام شود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/3/28
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط