icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مول الماس،سوپر اسپرتی دیگر در ژنو 2019

مول الماس،سوپر اسپرتی دیگر در ژنو 2019

comments 0 1397/12/18

اگر مقالات مربوط به نمایشگاه خودروی ژنو پردیس خودرو را دنبال کرده باشید احتمالا با خیل انبوه سوپراسپرت هایی آشنا شده اید که توسط ایتالیایی ها در ژنو 2019 به نمایش گذاشته شده بود.اما این لیست ادامه دارد و شرکت  Costruzione Artigianale سوپر اسپرتی دیگر با نام الماس را در این رویدارد بزرگ خودرویی رونمایی کرد.شرکت فوق همانی است نسخه کوچ بیلتی از آلفارومئو 4C را معرفی کرده بود.

مول الماس دومین پروژه‌ی مشترک شرکت اومبرتو پالرمو دیزاین و پائولو اسکودیری (رئیس گروه آدلر ایتالیا) می‌باشد. آدلر همچنین تأمین‌کننده‌ی شاسی کربن لوله‌ای آلفارومئو 4C نیز بوده است.

خودروی فوق با بدنه فیبر کربن و با ظاهری جذاب و قرمز خوش رنگ در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی شد.البته شاسی این سوپر اسپرت نیز کربنی و ساخته شرکت آدلر است.

همچنین این ایتالیایی جذاب و موتور وسط از ابعادی برابر با طول/عرض/ارتفاع ترتیب برابر با 4730/1980/1218 میلی‌متر برخودار است.پلت فرم الماس به گونه ای طراحی شده تا پیشرانه هیدروژنی بر روی آن قابلیت نصب را داشته باشد اما این شرکت اعلام کرده قصد دارد الماس را با پیشرانه بنزینی سنتی نیز عرضه کند. مول در آینده مشخصات بیشتری از این خودرو را منتشر خواهد کرد.

در نمای عقب خودرو شاهد درب موتور یکپارچه با سقف  هستیم که حفره هایی جهت خروج هوا در نظر گرفته شده است. همچنین چراغهای خوش فرم و اگزوز های دوگانه طرفین سپر به همراه دیفیوز ،نمایی گیرا از این سوپر اسپرت به نمایش می گذارد.در نمای جلو خودرو که تاحدودی یادآور محصولات مازراتی است سه ورودی بزرگ به همراه لوگوی سازنده خودنمایی می‌کنند. پروفایل جانبی خودرو کاملاً دراماتیک بوده و خطوط قوی و برجسته باعث ایجاد شخصیت منحصربه‌فرد و متمایزی شده‌اند.

اطلاعات بیشتری در خصوص این خودرو منتشر نشده اما مول عنوان کرده بزودی نسخه تجاری این خودرو را بصورت تولید محدود روانه بازار خواهد کرد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/12/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط