icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مول هلند لجند480،سوپر اسپرتی از دل فرمول وان

مول هلند لجند480،سوپر اسپرتی از دل فرمول وان

comments 0 1399/3/1

نام کمپانی مول هلند چندان برای همگان آشنا نیست چرا که کمتر از این شرکت خبری در رسانه وجود دارد اما این شرکت دارای سابقه چندین ساله در موتور اسپرت بوده و بسیار از نیاز های فرمول ذ1 و مسابقات سطح بالا را تامین می کند.

هم‌اکنون آن‌ها وارد شاخه جدیدی شده و می‌خواهند خودروی اسپورتی را تولید کنند. بخش خودرویی این شرکت اولین جزئیات از این خودرو را منتشر کرده است.

این خودرو که لجند 480 نام گرفته یک خودروی 8 سیلندر بسیار سبک‌وزن است که خودرویی ناب برای رانندگان خواهد بود. مول هلند اشاره زیادی به جزئیات نداشته اما تائید کرده لجند 480 یک کوپه دو نفره و دیفرانسیل عقب خواهد بود و پیشرانه نیز در جلو نصب خواهد شد. فعلاً حجم این پیشرانه اعلام نشده اما قدرت آن 480 اسب بخار بوده و با یک گیربکس دستی همکاری خواهد کرد.

خودروی موردبحث همچنین از شاسی فیبر کربنی و ظاهر متمایز طراحی شده توسط مدیر طراحی اسبق TVR سود خواهد برد. تأثیر این طراح روی خودرو کاملاً مشهود است زیرا شبیه محصولات TVR می‌باشد. البته لجند 480 دارای جلوپنجره بزرگی است که بی‌شک نظرها را به خود جلب خواهد کرد.

از دیگر ویژگی‌های ظاهری این خودرو می‌توان به بدنه‌ای گرد، شیشه جلوی خمیده، نمای عقب زاویه‌دار با چراغ‌های گرد و دیفیوزری گیرا اشاره کرد.

لجند 480 اواخر سال جاری تولید شده و پس از آن نیز سه خودروی دیگر عرضه خواهند شد. فعلاً زمان عرضه یا قیمت این خودرو مشخص نشده است.

مول هلند می‌گوید دنباله‌روی قدم‌های TVR بوده و محصولاتی اسپورت با طراحی شیک را تولید خواهد کرد. این را گراهام مول هلند می‌گوید. او مالک قبلی TVR بوده و اظهار می‌دارد: “TVR اصول واقعی یک خودروی اسپورت را نشان داد.” او خاطرنشان می‌سازد لجند 480 نیز همین فرمول را تکرار خواهد کرد و از دانش تولید پیشرفته و زنجیره تولید کلاس جهانی سود خواهد برد.

برچسب ها:

سوپر اسپرت
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/3/1
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط