icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبریدی 2019 به ژنو آمد

میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبریدی 2019 به ژنو آمد

comments 0 1396/12/20

برخی خبر های رونمایی در نمایشگاه ژنو می تواند برای ما ایرانیها از جذابیت ویژه ای برخوردار باشد چرا که بواسطه برخی شرکت های معتبر داخلی نظیر آرین موتور محصولات بروز دنیا به همراه تکنولوژی برتر به ایران آمده و وقتی نسل جدید این خوروها رونمایی می گردد ،ما مطمئن خواهیم بود که پس از عرضه در بازارهای جهانی پای اینگونه خودروها به ایران باز می گردد.

اوتلندر پلاگین هیبرید 2019

شرکت آرین موتورحدود یک که پیش از آخرین نسل میتسوبیشی اوتلندر PHEV یا همان پلاگین هیبرید برای بازار ایران رونمای و فروش این خودرو را آغاز کرد.در نمایشگاه ژنو هم شرکت مادر هم از نسل جدید اوتلندر پلاگین هیبرید برای سال 2019 رونمایی بعمل آورد که این نویدرا می دهد که در سال 2019 این خودرو در بازار داخلی خواهیم دید(البته اگر قوانین واردات خودرو مجددا یک شبه تغییر نکند)

اوتلندر پلاگین هیبرید 2019

اوتلندر پلاگین هیبرید 2019 عمده تغییرات خود را در بخش فنی تجربه کرده است اما ظاهری این خودرو هم بی نصیب نمایده است. تغییر داخلی گرافیک لامپ ها ،سپر جدید جلو ،اسپویلر بزرگتر عقب ،چراغهای مه شکن جدید و جلو پنجره جدید از جمله بروزرسانی های انجام شده است. البته نسخه رونمایی شده در ژنو به رینگ های 18 اینچی مجهز بود که مشخص نیست آیا این رینگ ها بر روی نسخه استاندارد خواهیم دید یا خیر.

اوتلندر پلاگین هیبرید 2019

اما اتفاقات مهمی در زیر بدنه این پر فروش ترین کراس اور پلاگین هیبرید جهان به چشم می خورد.در سیستم ذخیره انرژی به میزان 1.8 کیلو وات به باطری های این خودرو افزوده تا ظرفیت باطری ها به 13.8 کیلو وات ساعت برسد.اوتلندر PHEV همانند نسخه سابق خود از دو موتور الکتریکی و یک پیشرانه بنزینی بهره می برد .میتسوبیشی اعلام کرده است که حداکثر توان خروجی موتور روی محور عقب با افزایش 10 اسب بخار به 103 اسب بخار رسیده است. همچنین میزان گشتاور این موتور هم به از 193 به 214 نیوتن متر افزایش داشته است.

اوتلندر پلاگین هیبرید 2019

اما از عمده تغییرات دیگر این خودرو باید به موتور 2.4 لیتری بنزینی اشاره کرد چرا که در نسل قبلی برای شارژ باطری ها  از موتور 2.0 لیتری استفاده می گردید. میتسوبیشی تا کنون در خصوص میزان افزایش توان پیشرانه بنزینی صحبتی به میان نیاورده است اما مشخصا باید افزایش قابل توجهی را در میزان توان خروجی این خودرو شاهد باشیم.در نهایت هم قابل ذکر است موتور الکتریکی جلو همانند نسخه 2018 توانی برابر با 80 اسب بخار تولید خواهد کرد.

در داخل کابین همه چیز به مانند نسخه فعلی بوده و فقط تودوزی چرم صندلیها تغییر کرده است. میتسوبیشی وعده داده اوتلندر پلاگین هیبرید 2019 از پاییز سال جاری وارد اروپا و سپس به بازار آمریکا خواهد رسید. در نهایت هم امکان دارد اواخر سال 97 و یا اوایل سال 98 شاهد نسل جدید این خودرو در ایران باشیم.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1396/12/20


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط