icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین میزان محبویت کدام پیکاپ الکتریکی بیشتر است ؟فورد،ریویان ،جنرال موتورز یا تسلا

میزان محبویت کدام پیکاپ الکتریکی بیشتر است ؟فورد،ریویان ،جنرال موتورز یا تسلا

comments 0 1398/9/23

در آینده نزدیک شاهد رقابتی جذاب ما بین چندین پیکاپ الکتریکی خواهیم بود که هر کدام با ادعای فراوان وارد بازار خواهند شد.اما تسلا با رونمایی از سایبر تراک خود آمده است تا قوائد بازی را به نفع خود تغییر دهد. در طرف مقابل نیز فورد F-150 الکتریکی در راه است و ریویان استارت آپی هم نیز خط و نشان های فراوانی برای رقبا کشیده است.جنرال موتورز هم بیکار ننشسته و بر روی یک پیکاپ تمام الکتریکی بی نام در حال فعالیت است.

مطالعه‌ی جدید اتولیست از شرکت‌کنندگان در یک نظرسنجی خواسته تا بگویند که کدام‌یک از این پیکاپ ها را ترجیح می‌دهند: تسلا سایبرتراک، فورد F-150 الکتریکی، پیکاپ الکتریکی و بی‌نام جنرال موتورز و ریویان R1T. مصرف‌کنندگان جنرال موتورز و فورد را ترجیح می‌دهند اما زمانی که به آمار و ارقام به دست آمده دقیق‌تر نگاه کنید موضوعات جالبی را مشاهده خواهید نمود.

جنرال موتورز اولین انتخاب بوده و 29 درصد افراد به آن رای داده‌اند. در رتبه دوم هم فورد با 27 درصد قرار گرفته و بنابراین فاصله چندانی با جنرال موتورز ندارد. تسلا و ریویان نظر 44 درصد از افراد دیگر را به خود جلب کرده و البته سهم هریک به ترتیب 20 و 24 درصد می‌باشد. موضوع جالب درباره این مطالعه به افرادی مربوط می‌شود که مالک خودروهای پیکاپ نیستند. این افراد تسلا سایبرتراک و ریویان R1T را ترجیح می‌دهند. درصد افرادی که این دو خودرو را بیشتر دوست دارند به ترتیب 25.8 و 24.8 درصد بوده درحالی‌که فورد و جنرال موتورز هرکدام 24.7 درصد رای ها را به خود اختصاص داده‌اند.

البته مالکان کنونی و یا گذشته پیکاپ ها همچنان دیترویتی‌ها را ترجیح می‌دهند. 35 درصد از این افراد جنرال موتورز را ترجیح داده و 28 درصد نیز فورد را انتخاب می‌کنند. ریویان هم با 23 درصد در رده سوم قرار که احتمالاً دلیل آن نیز سرمایه‌گذاری 500 میلیون دلاری فورد در این شرکت می‌باشد. تسلا نیز در این موردنظر 14 درصد از پاسخ‌دهندگان را به خود جلب کرده است.

اتولیست با ورود به جزئیات می‌گوید پاسخ‌دهندگان جوان‌تر به احتمال بیشتر تسلا را انتخاب کرده‌اند. این خودرو محبوب‌ترین گزینه بین افراد 18 تا 28 ساله بوده است. این موضوعی فوق‌العاده برای تسلا از نظر هویت برند است اما این گروه سنی به ندرت می‌تواند چنین خودروی گران‌قیمتی را بخرد. فورد در رده دوم قرار داشته و ریویان و جنرال موتورز نیز رتبه‌های بعدی را دارند. تمامی گروه‌های سنی بعدی به ترتیب جنرال موتورز، فورد، ریویان و تسلا را دوست دارند.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/9/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط