icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نام شاسی بلند فیسکر مشخص شد

نام شاسی بلند فیسکر مشخص شد

comments 0 1398/8/11

از مدتها پیش ،خودروسازی فیسکر با انتشار تصاویر و تیزر های متعدد خبر از رونمایی قریب الوقوع نخستین شاسی بلند خود داده بود.  در این خودرو ویژگی‌هایی همچون آپشن سانروف بزرگ با نام پکیج کالیفرنیا دیده می‌شود. این خودرو که در سال 2021 روانه بازار خواهد شد طبق شنیده‌ها رقیبی برای تسلا مدل Y خواهد بود. اگرچه خبرهایی درباره قیمت زیر 40 هزار دلاری این قدبلند جدید به گوش می‌رسد اما فیسکر درباره نام آن سکوت کرده بود ولی حالا…

هنریک فیسکر مدیرعامل و رئیس این شرکت سرانجام نام شاسی‌بلند جدید این شرکت را اعلام کرد. شاسی‌بلند این خودروساز “اوشن” نام خواهد داشت. این نام به پایداری خودرو اشاره دارد زیرا فیسکر اوشن از متریال بازیافتی و گیاهی در داخل خود استفاده خواهد کرد.

هنریک فیسکر گفته است:

در دو سال گذشته ما بی‌سروصدا روی خودروی لوکس، قابل‌ابتیاع و جذابی کار کرده‌ایم که به عنوان پرچم‌دار برای تغییر مثبت جهانی عمل خواهد کرد. در این خودرو از پایدارترین متریال ممکن در زنجیره تأمین استفاده می‌شود تا درک افراد از یک خودروی الکتریکی کاملاً تغییر یابد.

او اضافه می‌کند:

فیسکر اوشن دارای ابهتی جذاب و روح یک شاسی‌بلند لوکس خواهد بود. من می‌خواهم این خودرو حداکثر کاربردی بودن را با تجربه رانندگی برجسته‌ای ترکیب کند. کابین نیز جادار و بسیار مدرن خواهد بود و حس لاکچری آن را هرگز در خودروی دیگری نخواهید دید. آینده حمل‌ونقل به لذت بردن از خودرویی الکتریکی و هزینه‌های نگهداری پایین خواهد رسید. راندن فیسکر اوشن آسان خواهد بود؛ و ما درباره تمامی سرویس‌ها و هزینه‌های نگهداری فکر خواهیم کرد. به‌طور ساده بگویم ما در حال معرفی حمل‌ونقل الکتریکی هیجان‌انگیز و ساده هستیم.

فیسکر بجای نمایش خودرویی مفهومی در چهارم ژانویه 2020 نسخه نهایی و تولیدی اوشن را رونمایی خواهد کرد. پیش‌فروش این خودرو از سال جاری آغاز شده و انتظار می‌رود جزئیات بیشتر در هفته‌های آینده منتشر شوند. البته تولید این خودرو تا اواخر سال 2021 آغاز نشده و اولین نمونه‌ها نیز با آغاز سال 2022 به دست مشتریان خواهند رسید.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/8/11
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط