icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نختسین تیزر های رسمی نیسان جوک جدید 2020 منتشر شد

نختسین تیزر های رسمی نیسان جوک جدید 2020 منتشر شد

comments 0 1398/5/30

نیسان از مدتها پیش در تلاش است تا از نسل جدید نیسان جوک برای سال 2020 رونمایی کند. تاکنون تصاویر جاسوسی زیادی از این کراس اوور کوچک منتشر شده است اما نیسان به تازگی سه تصویر از جوک جدید را منتشر کرده که با پوشش استتار خفیف پوشانده شده است. طبق اطلاع رسانی پیشین نیسان قرار است نسل جدید جوک در تاریخ سوم سپتامبر رونمایی شود.

در تیزر های منتشر شده می توانیم تصاویر بهتری از این خودرو را مشاهده کنیم بطوریکه برخی از جزئیات قابل رویت است. هر چند که نیسان سعی کرده است که با پوشش استتار این جزئیات را مخفی نگه دارد اما به هر حال سبک بودن این پوشش به ما نشان می دهد که نسل جدید این ژاپنی مطرح طراحی کلی نسل فعلی را حفظ نموده و شیب سقف ،جلو پنجره و چندین مورد دیگر چندان تفاوتی ندارد.بطور کلی باید گفت بر خلاف نیسان کیکس که در بازار آمریکا عرضه می گردد و از ظاهری سنتی و ساده ای برخودار است ،نیسان جوک جدید ظاهری بسیار تهاجمی و مردن را به نمایش می گذارد.

 

 

نیسان به همراه تصاویر فوق برخی از مشخصات جوک 2020 را نیز منتشر نموده است.بر همین اساس این کراس اوور در نسخه جدید خود از رینگ های 19 اینچی بهره می برد و به سیستم Nissan ProPILOTمجهز شده است. همچنین ظاهر ابعاد خودرو کمی بزرگتر شده است.نیسان همچنین اظهار داشته که این خودرو از جدیدترین سیستم اطلاعات و سرگرم سود می برد.

نسل جدید جوک بر روی پلت فرم CMF-B توسعه یافته لذا استفاده از پیشرانه های متعدد بر روی آن متحمل به نظر می رسد.از این رو مشتریان می توانند پیشرانه های 1.0 لیتری و 1.3 لیتری را سفارش دهند . البته نصب پیشرانه دیزلی از دیگر گزینه های قابل پیش بینی خواهد بود.البته کاملترین نسخه جوک 2020 به پیشرانه قدرتمند 1.6 لیتری توربو 200 اسب بخاری مجهز خواهد شد.بر اساس پیش بینی ها این کراس اوور بصورت استاندارد ب محور محرک جلو است اما  گزینه چهار چرخ محرک هم قابل سفارش است.

همانطور که اشاره شده نسل جدید جوک سوم سپتامبر (حدود دو هفته دیگر) رونمایی خواهد شد و پیش فروش آن قبل پایان سال جاری یا اوایل سال 2020 آغاز می گردد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/5/30
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط