icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نخستین تصاویر جاسوسی هیوندای سانتافه جدید فیس لیفت

نخستین تصاویر جاسوسی هیوندای سانتافه جدید فیس لیفت

comments 0 1398/11/19

کره ای های بر دو قبضه کردن بازار شاسی بلند های دنیا راهکار های جدید را دنبال می کنند که مهمترین تغییرات مستمر در محصولات خود است. بعنوان نمونه تنها دو سال از معرفی نسل فعلی سانتافه می گذرد اما ظاهرا هیوندای کار بر روی نسخه فیس لیفت این خودرو را آغاز کرده است. برای اولین بار تصاویر جاسوسی از سانتافه فیس لیفت منتشر شده و بنابراین معرفی آن به این زودی‌ها انجام نخواهد شد و حدس می‌زنیم سال آینده آن را ببینیم.

عکاسان صنعتی نسخه‌ای به شدت استتار شده از این خودرو را طی تست‌های زمستانی مشاهده کرده‌اند. همین پوشش‌های استتاری باعث شده برخی افراد فکر کنند با نسل جدید سانتافه روبرو شده‌اند اما می‌دانیم که این یک فیس لیفت برای حفظ وضعیت رقابتی سانتافه در کلاسی بسیار شلوغ است.همان‌گونه که می‌دانید محصولات فیس لیفت شده کیا و هیوندای در ماه‌های اخیر تغییرات قابل‌توجهی را تجربه کرده‌اند بنابراین احتمال می‌دهیم سانتافه نیز تغییرات محسوسی را نشان دهد.

چراغ‌های هالوژنی در سانتافه به عنوان خودرویی که اصلاً محصولی پایه در سبد محصولات هیوندای نیست اصلاً جذاب نبوده اما خودرویی که مشاهده می‌کنید فقط یک پروتوتایپ است. اگرچه در این تصاویر نمی‌توانیم چیزی را ببینیم اما می‌دانیم که یک خودروی تست دیگر از پلاک‌های کشور کره جنوبی استفاده کرده و به دیلایت های T شکل مجهز بوده است.

به نظر می‌رسد چراغ‌های عقب نیز دست‌خوش تغییر شده و انتظار می‌رود سپرهای جلو و عقب نیز چنین وضعیتی داشته باشند. رینگ و قالپاق‌های خودروی شکار شده اصلاً جذاب نیست اما واضح است که هیوندای طرح‌های متنوعی را برای استفاده در رینگ‌ها انتخاب خواهد کرد و این موضوع جای سؤال ندارد.

هیوندای و کیا اعلام کرده‌اند نسخه‌های هیبریدی و پلاگین هیبریدی توسان، سانتافه و سورنتو را امسال عرضه خواهند کرد. هنوز مشخص نیست که قوای محرکه الکتریکی شده برای سانتافه قبل از معرفی نسخه فیس لیفت ارائه خواهد شد یا اینکه معرفی آن با رونمایی مدل به‌روزتر هم‌زمان خواهد بود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/11/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط