icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نخستین تصاویر مک لارن اسپیدستر منتشر شد

نخستین تصاویر مک لارن اسپیدستر منتشر شد

comments 0 1398/5/28

مدتی بود شایعاتی در خصوص عرضه محصولی روباز توسط مک لارن با نام اسپد استر شنیده می شد تا اینکه نهایتا این سوپر اسپرت ساز با انتشار تیزری مبهم این شایعات را بصورت رسمی تایید کرد. حالا ما می توانیم با مشاهده این تیزر به برخی از جزئیات این خودروی هیجان انگیز پی ببریم.

در تصویر منتشر شده طراحی کاملا برحسته خودرو مشاهده می شود. دماغه کوتاه ،بدنه بدون سقف و خطوط جانبی و پف کرده نمای جانبی بدنه منجر به تسخیر بینینده می گردد.  آینه‌ی دید عقب نیز به‌صورت خنده‌داری کوچک بوده و به نظر نمی‌رسد که چیزی از پشت سر را نشان دهد. مک لارن تائید کرده این خودرو از درب‌های دوسطحی برای ورود به کابین استفاده خواهد کرد.

 

 

 

با اینکه این تیزرها چندان شفاف نیستند اما می توان براحتی ورودی های هوای روی کاپوت را مشاهده کرد.  با مدیریت صحیح جریان هوا شاید مک لارن بتواند آن را از بالای سر سرنشینان عبور داده و این خودرو بدون نیاز به سقف و بدون دردسر در سرعت‌های بالا هم حرکت کند.

مک لارن بصورت ضمنی تایید کرده اسپیدستر این برند از پیشرانه 8 سیلندر تویین توربو بهره خواهد اکا در مورد انتشار جزئیات کمی خساست به خرج داده است.  نبود سقف و استفاده از فیبر کربن زیاد باعث می‌شوند این خودرو سبک‌ترین خودروی جاده‌ای تاریخ مک لارن باشد. هدف این طراحی نیز تولید خودرویی است که حد نهایی لذت رانندگی در جاده را ارائه کند و حس بی‌بدیلی از ارتباط راننده با محیط اطراف را ایجاد نماید

همچنین نام این سوپر اسپرت جدید مخشص نیست و مک لارن تاکید نامی برای این خودرو انتخاب نشده است. اولین نمونه‌های این خودرو اواخر سال 2020 به دست مشتریان خواهند رسید و تنها 399 دستگاه از آن ساخته خواهد شد. گفته شده قیمت اسپیدستر بین بهای 958966 دلاری سنا و 2.55 میلیون دلاری اسپیدتیل خواهد بود. این خودروساز پیش‌فروش محصول جدید خود را شروع کرده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/5/28
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط