icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نخستین تصاویر میتسوبیشی پاجرو اسپرت 2020 منتشر شد

نخستین تصاویر میتسوبیشی پاجرو اسپرت 2020 منتشر شد

comments 0 1398/4/31

میتشوبیشی قرار است ظرف چند هفته آینده بصورت رسمی از شاسی بلند جدید پاجرو اسپرت 2020 رونمایی کند اما به مانند همیشه عده ای تیزبین و البته تا حدودی کنجکاو تصاویر غیر رسمی را این خودرو را منتشر کرده اند تا بتوانیم پیش از رونمایی با جزئیات طراحی این شاسی بلند جدید پاجرو آشنا شویم.

بارزترین مشخص ظاهری این خودرو بهره بردن از زبان طراحی این روزهای میتشوبیشی است. بطور کلی باید گفت طراحی پاجرو اسپرت 2020 از میتسوبیشی تریتون الهام گرفته شده است اما  طراحی چراغ‌ها در مدل جدید ساده‌تر و به جلوپنجره‌ی بزرگ جدید متصل شده‌اند. دو چراغ مه‌شکن بزرگ درون سپر جلو کار گذاشته شده‌اند که به زیباترشدن نمای جلو خودرو کمک می‌کنند. در نمای عقب، شکل کلی چراغ‌ها تغییری نکرده است؛ ولی طراحی لامپ‌های LED درون آن جدید است. شیشه‌ی عقب نیز در این تصاویر از نوع آفتاب‌گیر است؛ ولی احتمالا این آپشن فقط برای بازار فیلیپین باشد.

همچنین در نمای عقب تغییراتی رخ داده است بطوریکه سپر کاملا بروزرسانی شده و نوار کرمی رنگی نیز بر روی درب صندوق به چشم می خورد. از تغییرات دیگر می‌توان به رینگ‌ها و اسپویلر جدید روی سقف اشاره کرد. درون کابین پاجرو اسپرت ۲۰۲۰ استفاده از مواد باکیفیت‌تری را شاهد هستیم. طراحی کنسول مرکزی تغییرات کوچکی تجربه کرده است؛ به‌طوری‌که فقط می‌توان گفت بخش پایینی کنسول جدید است که کنترلرهای سیستم تهویه را در خود جای داده است. البته برای دیدن تغییرات نهایی باید تا زمان رونمایی رسمی صبر کرد.

با توجه به شباهت های زیاد پاچر و اسپرت 2020 با تریتون این امکان وجود دارد که همان پیشرانه مشابه نیز استفاده شود.لذا پیش‌بینی می‌شود از قوای فنی مشابهی برخوردار باشند. در‌حال‌حاضر، مدل فعلی پاجرو اسپرت از پیشرانه‌ی ۲.۴ لیتری توربودیزل استفاده می‌کند که ۱۷۸ اسب‌بخار قدرت و ۴۳۰ نیتون‌متر گشتاور دارد. برای اطلاع از مشخصات دقیق این خودرو باید تا زمان رونمایی رسمی آن منتظر بمانیم.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/4/31
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط