icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نخستین تصویر رسمی نسل جدید کیا موهاوی منتشر شد

نخستین تصویر رسمی نسل جدید کیا موهاوی منتشر شد

comments 0 1398/5/23

کیا در جریان نمایشگاه سئول 2019 از شاسی بلند مفهومی با نام Masterpiece رونمایی که با توجه به تعبیه لوگوی موهاوی در پیشانی این مفهومی مشخص بود که پیش نمایشی از نسل جدید موهاوی است.حالا این خودروساز کره ای در صفحه فیس بوک خود نخستین تصاویر رسمی از نسل جدید کیا موهاوی را منتشر نمود است تا هیجان برای رونمایی از این شاسی بلند جذاب به اوج برسد.

تصاویر منتشر نشان می دهد که نسخه تجاری موهاوی نسبت به نسخه کانسپت Masterpiece چندان تغییری نکرده است بطوریکه چراغهای LED  چهار نقطه ای و جلو پنجره غیر عادی  آن کاملا شبیه به نسخه مفهومی است.البته تغییراتی هم مشاهده می شود بعنوان مثال یک ورودی هوا در زیر جلو پنجره تعبیه شده و فرم داخلی چراغهای مه شکن هم متفاوت شده است.در نمای جانبی تفاوت چندانی با نسل قبلی مشاهده نمی شود و تقریبا همان استایل بکار گرفته شده،امری که معمولا در ارائه یک نسل جدید در بین خودروسازان مرسوم نیست.

 

 

 نسل جدید این شاسی بلند کیا که در سال 2009 و در بازار های آمریکا با نام بورگ عرضه شده بود در بخش عقبی خود دارای چهار سر اگزوز  است که به نظر می رسد فیک باشد چرا که در تصاویر مشخص است درون این سر اگزوز ها مسدود می باشد.همان طور که از نشان های نصب شده بر روی بدنه مشخص است کیا موهاوی جدید به پیشرانه 3.0 لیتری V6 مجهز شده است . در بخش دیگر نمای عقب هم واژه 4WD دیده می شود که مشخص است موهاوی از  سامانه چهار چرخ محرک نیز سود می برد. لاستیک های بزرگ و رینگ های 6 پره در کنار موتور قدرتمند و سیستم چهار محرک حکایت از آن دارد که نسل جدید این SUV کیا به قابلیت های آفرودی بیش از سورنتو مجهز شده است.

شاسی بلند مفهومی Masterpiece

در حال تصاویر از نمای کابین موهاوی نسل جدید منتشر نشده است اما انتظار می رود که این شاسی بلند خارج جاده ای کیا  دارای کابین مدرن شبیه به آن چیزی که قبلا در کیا تلوراید دیده بودیم ،شباهت داشته باشد.کیا اطلاعات دیگری در خصوص موهاوی منتشر نکرده است. اما به هر حال انتشار این تصاویر از رونمایی قریب الوقوع این خودرو خبر می دهد لذا با پردیس خودرو همراه باشید تا به محض دریافت خبر های جدید در خصوص نسل جدید کیا موهاوی ،از آن مطلع شوید.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/5/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط