icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نخستین تصویر کابین پورشه تایکان را ببینید

نخستین تصویر کابین پورشه تایکان را ببینید

comments 0 1398/5/31

پورشه در تکاپوی رونمایی از نخستین خودروی تمام الکتریکی خود است و از همین رو سعی می کنند با انتشار تصاویر متعدد هیجان پیش از معرفی رسمی را افزایش دهند.در آخرین اپیزود از تیزر منتشر شده می توانیم مشاهده نماییم که  تایکان به به ویژگی اپل موزیک مجهز شده است. پورشه ادعا کرده این خودرو تنها نمونه ای در دنیا است که سیستم اطلاعات و سرگرمی آن از اپل موزیک یکپارچه بهره می برد.

در حقیقت مالکان پورشه خواهند توانست بدون تبلیغات مزاحم به 50 میلیون موزیک سرتاسر دنیا دسترسی داشته باشند. همچنین پورشه و اپل هزاران پلی لیست مخصوص تایکان را به همراه سه سال اینترنت داخل خودرو تدارک خواهند دید. اگر با سیستم لایو استریم بیتس 1 آشنا باشید از شنیدن اینکه تایکان دارای این سیستم است خوشحال خواهید شد.

2020 Porsche 911 carrera

اما نکته مهمتر مشاهده تصاویر داشبورد تایکان برای نخستین بار در این تصاویر است. در تیزر جدید منتشر شده می‌توان بخش بالایی داشبورد این خودرو را دید. همچنین غربیلک فرمان این خودرو تقریباً به‌طور کامل از نسل جدید 911 گرفته شده است. پشت آمپرهای کاملاً دیجیتال تایکان هم 5 حالت قابل انتخاب نرمال، اسپورت، اسپورت پلاس، شخصی و رنج را نشان می‌دهد که این آخری احتمالاً باعث به حداکثر رسیدن محدوده حرکتی خودرو خواهد شد.

2015 Porsche mission-e concept

از قبل قابل پیش بینی بود که داشبورد تایکان به مانند کابین میشین E مدرن و آینده نگرانه نیست که البته در تبدیل خودروهای کانسپت به تجاری امری معمول است.  مقایسه‌ی بغل‌به‌بغل این دو خودرو و البته نسل جدید 911 تغییرات رخ داده را بهتر نشان خواهد داد.

پورشه هنوز مشخصات فنی تایکان 2020 را اعلام نکرده و تنها گفته که این سدان الکتریکی چهار چرخ محرک قدرت بیش از 600 اسب بخاری، معماری 800 ولتی و مجموعه باتری لیتیوم-یونی با ظرفیت حدود 90 کیلووات ساعتی خواهد داشت. از نظر پرفورمنس هم باید گفت شتاب صفر تا 200 کیلومتر در ساعت کمتر از 10 ثانیه توسط تایکان ثبت خواهد شد.

برچسب ها:

پورشه تایکان
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/5/31
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط