icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نخستین شاسی بلند لوتوس شکار عکاسان شد

نخستین شاسی بلند لوتوس شکار عکاسان شد

comments 0 1398/4/4

چندی پیش لوتوس بصورت رسمی اعلام کرد که قصد ورود به دنیا شاسی بلند های را دارد. حالا نیز تصاویری منتشر شده است که نشان می دهد اولین SUV این برند بریتانیایی تحت مالکیت جیلی در حال پشت سر گذاشتن مراحل تست و بررسی اولیه است.البته نمونه موجود در تصاویر ،شباهت فراوانی به شاسی بلند های لینک اند کو دیگر برند تحت مالکیت جیلی دارد اما برخی از جزئیات نشان می دهد این خودرو نسخه پروتوتایپ از شاسی بلند لوتوس است.

تصاویر فوق در مقرر لوتوس در هتل گرفته شده است. اگرچه فعلاً نمی‌توان چیزی را تائید کرد اما پروتوتایپ موردبحث قوس‌های چرخی دارد که کمی گسترش یافته‌اند تا رینگ‌های بزرگ‌تر را در خود جای دهند. همچنین به نظر می‌رسد فاصله‌ی بین چرخه‌ای روبرویی کمی بیشتر شده که این هم می‌تواند اشاره‌ای به ابعاد بزرگ‌تر شاسی‌بلند لوتوس داشته باشد.

نکته هیجان انگیز این تصاویر عدم خروجی اگزوز در عقب خودرو است که شاید نماینگر قوای الکتریکی اولین شاسی بلند لوتوس باشد. البته ما فکر می کنیم  این خودرو از نوع پلاگین هیبریدی است. قطعاً نتیجه‌گیری دراین‌باره بسیار زود است اما لوتوس می‌تواند از تکنولوژی هیبریدی ولوو استفاده کند و این را مدیرعامل لوتوس نیز چندی پیش اعلام کرده بود.

ظاهر لوتوس برای هر چه بهتر شدن این خودرو ،محصولات بلند قامت پورشه و مشخصا کاین را سنگ محک قرار داده است تا محصول جدیدش از نظر پرفورمنس و هندلینگ به مانند این برند معتبر آلمانی باشد. این شاسی‌بلند احساسی شبیه یک لوتوس واقعی خواهد داشت و شبیه دیگر خودروهای این کلاس نخواهد بود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/4/4
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط