icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نسخه سفارشی جذاب صاحارا هورایزن لندکروز برای استرالیایی ها

نسخه سفارشی جذاب صاحارا هورایزن لندکروز برای استرالیایی ها

comments 0 1398/11/26

تویوتا اخیرا از یک نسخه جذاب اما تولید محدود لندکروز  با نام صاحارا هورایزن رونمایی کرده است که از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است.

خودروی موردبحث که بر پایه نسخه پرچم‌دار LC200 صاحارا تولید شده تنها به تعداد 400 دستگاه روی خط مونتاژ خواهد رفت و هر یک قیمت 129090 دلار استرالیا معادل 86335 دلار آمریکا را خواهند داشت.
این شاسی‌بلند ژاپنی از ویژگی‌های خاص بدنه سود می‌برد که از جمله آن‌ها می‌توان به جلوپنجره خاص با رنگ تیره و چراغ‌های جلوی مشکی و مه شکن‌های تیره اشاره نمود. داخل کابین نیز تغییراتی رخ داده است.

صندلی‌های چرمی خودرو دارای دوخت های مخصوص و نشان لندکروزر روی پشت‌سری‌ها هستند. همچنین فرمان چرمی و گرم شونده، دوخت های روی درب‌ها، پوشش سقف مشکی با عناصر کرومی، تابش نشان هورایزن و لندکروزر روی زمین و… نیز در این خودرو دیده می‌شوند.

از دیگر تجهیزات شاسی‌بلند تویوتا می‌توان به چراغ‌های LED، رینگ‌های 18 اینچی، مونروف، سیستم تهویه مطبوع 4 ناحیه‌ای، صندلی‌های جلوی گرم و سرد شونده، سیستم صوتی پریمیوم، ناوبری، بسته ایمنی تویوتا و… اشاره نمود.

معاون بخش فروش و بازاریابی تویوتا در استرالیا می‌گوید:

تاریخچه تویوتا در استرالیا با اولین نسل‌های لندکروزر و سال 1958 شروع شد و پس از آن بود که این خودرو نقش مهمی در زندگی استرالیایی‌ها بازی نمود. این نسخه جدید از لندکروزر جذابیت بصری خاص و متمایزتری را در خودرویی ارائه می‌کند که همچون همیشه توانمند و قوی است.

نیروبخش لندکروزر صاحارا هورایزن جدید پیشرانه 8 سیلندر 4.5 لیتری توربودیزلی است که قدرت 272 اسبی و گشتاور 650 نیوتون متری دارد. این پیشرانه با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک مجهز به دنده‌سنگین و سیستم چهار چرخ محرک همکاری می‌کند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/11/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط