icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نسل آینده میتسوبیشی لنسر را زودتر از موعد ببینید

نسل آینده میتسوبیشی لنسر را زودتر از موعد ببینید

comments 0 1398/4/18

افزایش تب خرید شاسی بلند های در جهان سرنوشت غمنگیزی را برای برخی از سدان های خوشنام رقم زده است . میتسوبیشی لسنر یکی ناکام ترین محصولات جهان است که علی رغم سابقه درخشانش این روزها حال و روز خوشی ندارد. این کمپانی ژاپنی پیش از این اعلام کرده بود در آینده نزدیک برامه برای ارائه نسل دهم این خودرو ندارد .اما در برخی از کشور ها نظیر مصر ،تایوان و برزیل هنوز هم به تعداد محدود لسنر نسل فعلی در حال تولید است و طرفرداران خود را دارد.

اگرچه این خودرو در اکثر بازارها به فراموشی سپرده ‌شده اما نام لنسر می‌تواند در آینده به عنوان محصولی جدید زنده شود. اخیراً گفته شده میتسوبیشی در حال برنامه‌ریزی برای عرضه‌ی دوباره‌ی لنسر اوولوشن به عنوان یازدهمین نسل است.

اگر این اتفاق رخ دهد در ابتدای کار نسخه ای استاندارد از لنسر را خواهیم دید .از همین رو وب سایت Kolesa اقدام به انشتار رندر های مجازی از نسل آینده این سدان دوست داشتنی کرده است . در تصاویر فوق مشخص است که دست اندر کاران این وب سایت کاملا از زبان طراحی جدید میتسوبیشی که این روزها در محصولاتشان بهره می برند،استفاده کرده است.

 

 

 

اولین قدم استفاده از جلوپنجره‌ی خاص میتسوبیشی با عناصر کرومی در طرفین است که مشابه آن را در خودروهای اکلیپس کراس و پیکاپ L200 فیس لیفت دیده‌ایم. قدم دوم استفاده از بدنه‌ی رنو مگان سدان است. طراح این خودرو از چراغ‌های LED روان و دیلایت های متمایز استفاده کرده که البته هر دوی این موارد آشنا به نظر می‌رسند چراکه از کانسپت ها و محصولات تولیدی این برند الهام پذیرفته‌اند.

طراحان این رند به منظور ایجاد نمایی دینامیک سقف خودرو را سیاه رنگ در نظر گرفته اند که تضادی خاص با رنگ نقره ای بدنه ایجاد کرده است.در بخش عقب می‌توانیم چراغ‌های LED افقی را ببینیم که طبق جدیدترین روند طراحی خودروها با یک نوار به هم متصل هستند. همچنین سپری اسپورت با قطعه‌ی دیفیوزر مانند نیز در نظر گرفته شده است.

انتخاب بدنه‌ی مگان سدان به عنوان پایه و اساس کار تصادفی نبوده زیرا در خبرها آمده نسل بعدی لنسر از زیرساختی مشابه مگان نسل جدید استفاده خواهد کرد.

 

 

برچسب ها:

میتسوبیشیلنسر
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/4/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط