icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نسل جدید تانگ رضوانی 2020 در راه است

نسل جدید تانگ رضوانی 2020 در راه است

comments 0 1398/3/29

تانک رضوانی بعنوان یکی از شاسی بلند های خشن و جسور جهان معرفی حضور همگان است. این خودرو در سال 2017 رونمایی شد و حالا کمپانی تولید کننده با انتشار تیزری خبر از رونمایی غریب الوقوع نسل جدید این شاسی بلند با برای سال 2020 خبر داده است. . درحالی‌که مدل قبلی از فریم برگرفته از جیپ رانگلر نسل JK استفاده می‌کرد، مدل جدید دارای شاسی رانگلر جدید نسل JL می‌باشد.

مدیر عامل این شرکت آقای فریس رضوانی در خصوص این خودرو گفت:

"هدف ما از ارائه نسل جدید محصولی خشن و جسور با قابلیت آفرود فوق العاده است.تانک رضوانی یک محصول غول پیکر و عضلانی با تناسب و کاملا جدید است.به نظر شخص بنده محصول جدید ما خودرویی جدید و هیجان انگیز است"

تصویر تیزری منتشر شده نشان دهنده‌ی خودرویی است که با مدل فعلی شباهت‌هایی دارد. اگرچه در این تصویر نمی‌توانیم بخش پایینی خودرو را به خوبی ببینیم اما به نظر می‌رسد خط سقف زاویه‌دارتر از قبل شده است. کاپوت نیز فرم پیچیده‌تری به خود گرفته است.

رضوانی اطلاعاتی چندانی در خصوص محصول جدید خود منتشر نکرده است اما به جزئیاتی نظیر سیستم تعلیق فاکس ریسینگ نصب شده بر روی نسل جدید این شاسی بلند اشاره شده است. خریداران تانک 2020 قادر خواهند بود این خودرو را با پکیج سفارشی X انتخاب کنند که به این ترتیب پیشرانه‌ی 8 سیلندر 6.2 لیتری سوپرشارژردار داج چلنجر SRT دیمن زیر کاپوت نصب خواهد شد. رضوانی با دست‌کاری خود باعث شده قدرت پیشرانه از 707 به بالای 1000 اسب بخار برسد.

این برند همچنین اعلام کرده است نسل جدید این خودرو در نسخه نظامی هم عرضه خواهد شد که از قابلیت هایی نظیر حفاظت الکترومگنتیک گرید نظامی برخودار است . این قابلیت باعث خواهد شد خودرو در برابر تابش الکترومگنتیک E1  ناشی از انفجار های هسته از سرنشنیان محافظت نماید.  سطوح حفاظتی E2 و E3 هم ارائه می‌شوند که از سرنشینان در برابر تشعشعاتی همچون شعله‌های خورشیدی حفاظت می‌کند.

رضوانی تانک 2020 تابستان سال جاری میلادی معرفی خواهد شد و اولین نمونه‌ها از زمستان به دست مشتریان خواهند رسید. این شرکت هم‌اکنون سپرده‌ی 2500 دلاری برای خرید تانک 2020 را قبول می‌کند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/3/29
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط