icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نسل جدید شورولت سیلورادو HD معرفی شد

نسل جدید شورولت سیلورادو HD معرفی شد

comments 0 1397/11/19

شورولت درست پس از پایان نمایشگاه لس آنجلس اولین تصاویر از پیکاپ غول پیکر سیلواردو HD را منتشر کرد تا نشان دهد برای آینده نزدیک برنامه های گسترده دارد.البته این تصاویر پیش نمایشی از این خودرو است و رونمایی رسمی آن در فوریه سال جاری میلادی صورت خواهد گرفت.شورولت ادعا می کند سیلورادو HD پیشرفته ترین نسخه از این پیکاپ است. قابل ذکر است این نسخه جدید سومین نسخه از سیلواردو HD است که طی 18 ماه گذشته معرفی می گردد.

سیلورادو HD مدل 2020

شورولت برای شکل دهی به جدیدترین محصول خود سعی نموده که راهی جدید را انتخاب کند از این رو کمترین شباهت ما بین این خودرو و برادر کوچکترش سیلواردو 1500 مشاهده می گردد . شورولت خود عنوان نموده فقط سقف این دو محصول شبیه به یکدیگر است. نسل جدید این خودرو از ظاهری تهاجمی تر و گیرا تر سود می برد بطوریکه در نمای جلو چراغ های دو تکه ،جلو پنجره بزرگ و نوار کرمی که حروف شورولت بر روی آن نقش بسته است  به این مهم کمک شایانی نموده است.همچنین بر روی درب کاپوت هواکشی باریک برای هوا رسانی بهتر به موتور تعبیه شده است که در اطراف آن نوار کرمی کار شده است.

سیلورادو HD مدل 2020

در نمای عقب چراغها جذابی حضور دارد که هارمونی خاصی با نمای جلو دارد . همچنین جهت سهولت در دسترسی به قسمت بار در روی سر و درب عقب جاپایی کار شده است.

سیلورادو HD مدل 2020

در داخل اما HD جدید هم مثل سیلورادو 1500 از 7.6 سانتیمتر فضای پای بیشتر و همین‌طور موقعیت بلندتر و راحت‌تر صندلی‌ها برخوردار شده است.البته در تصاویر منتشر شده توسط این برند آمریکایی خبری از تصاویر کابین این خودرو نیست.

سیلورادو HD مدل 2020

شورولت برای به حرکت در آوردن این پهن پیکر بارکش دو پیشرانه متفاوت را در نظر گرفته است. شامل یک نمونهٔ بنزینی با سیستم تزریق مستقیم سوخت و یک واحد V8 توربودیزل دورامکس با گشتاور خارق‌العادهٔ 1233 نیوتن متر می‌شود.انتقال نیروی موتور د رنسخه بنزینی بر عهده جعبه دنده اتوماتیک 6 سرعته سپرده شده است در صورتی که مدل دیزلی به گیربکس 10 سرعتهٔ جدید آلیسون مجهز شده است.

سیلورادو HD مدل 2020

از ویژگی ها بارز سیلواردو HD باید افزایش قابل‌توجه توانایی‌های حمل و کشش بار و طیف گسترده‌ای از تکنولوژی‌هایی که صرفاً برای خریداران پیکاپ‌های سنگین طراحی شده می‌شود،اشاره کرد.این خودرو از اواسط سال آینده و با مدل 2020 روانه بازار خواهد شد

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/11/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط