icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نهایتا بی ام و Z4 جدید در اتریش تولید خواهد شد

نهایتا بی ام و Z4 جدید در اتریش تولید خواهد شد

comments 0 1397/3/23

تولید دو خودروی تویوتا سوپرا و بی ام و Z4 بدلیل بهره بردن از یک پلت فرم مشترک مدتهاست که در ابهام به سر می برد و تاکنون مشخص نبود که این دو خودرو در کدام سایت به تولید خواهند رسید.اما در نهایت شرکت خودروسازی مگنا استیر بصورت رسمی اعلام کرد که بی ام و Z4 جدید را تا اواخر سال 2018 و در شهر گراتس اتریش به تولید خواهند رساند. البته این شرکت در خصوص تولید تویوتا سوپرا صحبتی به میان نیاورد ولی از آنجا که هر دو از یک پلت فرم مشترک بهره می برند انتظار می رود سوپرا نیز در این کارخانه به تولید برسد.

بی ام و Z4 جدید

البته در سال 2016 روزنامه اتریشی Kleine Zeitung در گزارشی اشاره کرده بود که بی ام و Z4 در خودروسازی مگنا استیر به تولید خواهد رسید و حتی به زمان تولید این خودرو که سال 2018 عنوان شده بود نیز اشاره کرده بود. در آن زمان ظاهرا این کارخانه برنامه ریزی کرده بود تا سالیانه 60 هزار دستگاه از این دو خودرو تولید کند.در هر صورت در حال حاضر خبر تولید بی ام و Z4 در این خودروسازی رسیمت یافته ، گانتر اپفالتر رئیس مگنا Europe و مگنا استیر در این باره  گفت:

بی ام و Z4 جدید

« بسیار خوشحالیم که می توانیم روابط خود با گروه خودروسازی بی ام و را بیش از پیش تقویت کنیم و با مسئولیت های جدید مانند تولید این خودرو، همچنان جایگاه کلی خود را در صنعت خودرو تثبیت کنیم. »

کمپانی بی ام و از چندی پیش با انتشار چندین عکس و تیزر ویدئویی کمپین تبلیغات پیش از رونمایی این خودرو را آغاز کرده و اطاعلات مختصری در خصوص Z4 جدید را منتشر کرده است. طبق این گزارش ها بی ام و M40i نسخه پرفورمنس z4 به پیشرانه 6 سیلندر خطی توربو شارژر ، ترمزهای متعلق به بخش M بی ام و، ضربه گیرهای تطبیقی و ارتفاع پایینتر برخوردار خواهد شد.البته بی ام و Z4 در دونسخه پایه S20i با پیشرانه 180 اسب بخاری و S30i با پیشرانه 250 اسب بخاری به بازار عرضه خواهد شد.

بی ام و Z4 جدید

بی ام و تاکنون تصویری را داخل کابین z4 نسل جدید را منتشر نکرده است اما تعدادی تصاویر جاسوسی از کابین این خودرو در دسترس است که نشان می دهد داشبورد به یک صفحه نمایش دیجیتالی و جدیدترین سیستم عامل نسخه 7.0 iDrive مجهز شده است.

بی ام و اعلام کرده نسل جدید این خودرو را در یک رویداد خصوص رونمایی خواهد کرد و در نمایشگاه پاریس سال جاری به نمایش عمومی خواهد گذاشت.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/3/23
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط