icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین نیسان روگ اسپرت 2020 «قشقایی »رونمایی شد،جذابتر اما همچنان ضعیف

نیسان روگ اسپرت 2020 «قشقایی »رونمایی شد،جذابتر اما همچنان ضعیف

comments 0 1397/11/19

نیسان در جریان نمایشگاه خودروی شیکاگو 2019 از نیسان روگ اسپرت رونمایی کرد.نسخه جدید این خودرو که در دیگر بازار های جهانی نظیر ایران با نام قشقایی عرضه شده از زبان طراحی جدید این برند ژاپنی بهره می برد.روگ اسپرت 2020 که از نظر کلاس بندی ما بین نیسان جوک و ایکس تریل یا همان روگ قرار دارد از چراغهای جلو و عقب بروزرسانی شده و سپر های جدید بهره می برد.مجموع تغییرات ایجاد شده منجر به گیراتر شدن ظاهر خودرو و بهبود جذابیت های بیشتر این کراس اوور ژاپنی شده است.

روگ اسپرت جدیدی علاوه به تغییرات ظاهری به پکیج ایمنی نیسان موسوم به Safety Shield 360 مجهز شده است. پیکج فوق مواردی نظیر هشدار نقاط کور ،هشدار خروج از خط ،ترمز اتوماتیک ،نور بالای اتوماتیک و سیستم هشدار برخورد از جلو را در بر می گیرد.این کراس اوور اسپرت نیسان در تریم های S, SVو SL trimsعرضه خواهد شد.

متاسفانه نیسان برای بروزرسانی پیشرانه ضعیف این خودرو کاری نکرده است و در حالی که انتظار می رفت روگ اسپرت 2020 با پیشرانه 2.5 لیتری 188 اسب بخاری نیسان آلتیما  2019 عرضه شود شاهد هستیم که همانند نسل فعلی از موتور 2.0 لیتری تنفس طبیعی 141 اسب بخاری بهره می برد.نیروی این موتور صرفا توسط جعبه دنده CVT به چرخهای جلو یا هر چهار چرخ منتقل می گردد.

نیسان روگ اسپرت 2020 در پاییز سال جاری برای فروش رسمی آماده خواهد شد در حالی از قیمت این خودرو خبری نیست. اما با توجه به شرایط فعلی به نظر می رسد قیمت نسخه فیس لیفت این خودرو در همان محدوده نسل فعلی که 22هزار دلار است آغاز شود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/11/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط