icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین هایپر کار جدید مک لارن رخ نشان داد

هایپر کار جدید مک لارن رخ نشان داد

comments 0 1398/7/11

از یکسال پیش مشخص شد که مک لارن در حال تدارک برای نسخه‌ی تولیدی کانسپت ویژن گرن توریسموی رونمایی شده در سال 2017 می‌باشد.حالا یک سری تصاویر منتشر شده که بنا بر شایعات در فضای مجازی همان هایپر کار جدید و تولید محدود این خودروساز بریتانیایی است.

خودروی موردبحث در کارخانه با کد BC-03 شناخته می‌شود و ظاهراً تنها 5 دستگاه از آن تولید خواهد شد. این تصاویر اخیراً در چندین حساب کاربردی اینستاگرام منتشر شده و یکی از آنها نشان دهنده‌ی تست یک پروتوتایپ دارای پوشش استتاری در شب است. باقی تصاویر نیز رندرهایی پیش‌نمایشی از خودروی یاد شده می‌باشند. البته فعلاً مشخص نیست که این تصاویر صحت دارند یا خیر اما اگر درست باشد باید منتظر عرضه‌ی یک هایپرکار سطح بالاتر از سنا باشیم.

 در بخش جلوی هایپرکار BC-03 می‌توانیم دماغه‌ای گیرا و کم ارتفاع با چراغ‌های جلوی الهام گرفته از 720S را ببینیم. در کناره‌های خودرو نیز ورودی‌های هوای بزرگی برای تغذیه‌ی پیشرانه‌ی نصب شده در وسط خودرو دیده می‌شوند؛ اما وقتی به عقب خودرو می‌رسیم اوضاع جالب‌تر می‌شود زیرا یک بال متمایز به همراه چراغ‌های LED در وسط وجود دارد. تشابهات زیادی بین بخش عقب این هایپرکار با کانسپت ویژن گرن توریسموی دیده می‌شود.
دیگر جنبه‌ی جالب از طراحی این خودرو به خروجی‌های اگزوز کوچکی مربوط می‌شوند که از لبه‌ی باله بیرون زده‌اند.

مک لارن ویژن گرن توریسمو دارای پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربو به همراه دو پیشرانه‌ی الکتریکی بوده که قدرت کل 1150 اسب بخاری و گشتاور 1275 نیوتون متری را ایجاد می‌کند. هنوز مشخص نیست که آیا مدل تولیدی هم دارای همین مجموعه خواهد بود یا اینکه تشابهات آن با قوای محرکه‌ی اسپیدتیل جدید بیشتر است.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/7/11
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط