icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین هر آنچه در مورد گلف 2020 می دانیم

هر آنچه در مورد گلف 2020 می دانیم

comments 0 1397/11/21

بدون شک گلف یکی از داغ ترین هاچ بک های کل تاریخ محسوب می گردد. پرفروش ترین دوران گلف به سال 2002 باز می گردد و هم اکنون نیز این خودرو همچنان بهترین هاچ بک بازار اروپا شناخته می شود. این خودرو برای ورود به نسل هشتم خود آماده می شود و ما بی صبرانه منتظر معرفی آن هستم. قطعا گلف جدید DNA  خود را حفظ کرده و تغییرات زیادی را در جهت مدرن تر شدن تجربه کرده است. ما در این مقاله قصد داریم هر آنچه در مورد این خودروی جذاب را می دانیم با شما به اشتراک بگذاریم.

همانطور که اشاره شد گلف یکی از مهمترین محصولات فولکس واگن محسوب می گردد و در زمره پرفروش ترین خودروهای هاچ بک و خودورهای کامپکت شهری است اما با توجه به تقاضای رو به رشد کراس اوور های و شاسی بلند نمی تواند مطمئا بود که در سال های آینده هم این خودرو بتواند همچنان به موفقیت خود ادامه بدهد، اما اگر صادق باشیم تا چند سال آینده این روند فروش گلف حفظ خواهد شد. لازم به ذکر است اگر گلف لقب پرفروش ترین محصول فولکس واگن نیز از دست بدهد همچنان جزو مهمترین محصولات ژرمن های خواهد بود.

فولکس واگن برای اولین بار در سال گذشته و در مراسمی خاص از عرضه نسل جدید گلف در آینده خبر دارد و سپس در سال 2018 یک تیزر رسمی از این خودرو منتشر کرد.در این تیزر مشخص است که مهندسان آلمانی برای طراحی نسل هشتم گلف کاملا محافظه کارانه عمل نموده و ساختار سنتی هاچ بک گونه این خودرو را حفظ کرده اند اما تغییراتی مانند کوتاه شدن اورهنگ جلو و تیز شدن خطوط بدنه را بر روی این خودرو اعمال کرده اند تا ظاهری اسپرت تر را خلق نمایند.چراغهای عقب خودرو نیز به یک نوار LED نواری U ترن و تعداد زیاید LED نقطه ای تزیین شده و در نمای جلو نیز چراغهای LED بکار گرفته شده تا این خودرو علاوه بر اسپرت بودن حس پرمیویمی را ببینده القا نماید. همچنین انتظار می رود که در چراغهای جلو LED ماتریکس بصورت سفارشی عرضه شود مانند همان چیزی که در نسخه فیس لیفت اروپایی فیس لیفت شاهد آن بوده ایم.

از آنجایی که تصویری از داخل کابین این هاچ بک اسپرت منتشر نشده نمی توان بطور قطع در خصوص تغییرات درونی این خودرو صحبت کرد اما قابل پیش بینی است فولکس واگن برای تغییر چهره کابین گلف 2020 کاملا محافظه کارانه عمل نمایند بطوریکه از جمله این تغیرات معدود می توان به فناوری پیشرفته سیستم اطلاعات و سرگرمی با دو صفحه نمایش لمسی نظیر آنچه در شاسی  بلند توراگ دیده بودیم  ،اشاره کرد.این سیستم به آخرین نرم افزار اطلاعات و سرگرمی فولکس واگن مجهز شده است.

گلف نسل هشتم سبک تر از نسل فعلی خواهد بود و از پیشرانه 1.5 TSI بهره خواهد برد. همچنین این هاچ بک داغ برای بازار اروپایی با موتور 3 سیلندر 1.0 لیتری توربو عرضه خواهد شد .البته اروپایی ها قادر به خرید نسخه دیزلی گلف 2020 خواهند بود.این تامین کننده قدرت دیزلی ،موتوری 1.5 یا 2.0 لیتری TDI خواهد بود که احتمال می رود در کنار جعبه دنده اتوماتیک از پرفروش ترین نسخه ها در اروپا باشد.قابل ذکر است موتور 1.5 لیتری TSI و  2.0  TDI با سیستم هیبریدی خفیف همراه خواهند شد.

همچنین نباید گلف GTI را فراموش کنیم که احتمالا با قلب تپنده 2.0 لیتری توربو  252 اسبی عرضه خواهد شد که از یک جعبه دنده 6 سرعته دستی یا 7 سرعته اتوماتیک دو کلاچه سود خواهند برد.و در نهایت پرچم دار این هاچ بک آلمانی ،نسخه GTI TCR خواهد بود که از قدرت قابل توجه 286 اسب بخار سود می برد.

 

فولکس واگن بصورت رسمی تایید کرده تولید نسل جدید گلف ماه ژوئن سالی جاری آغاز خواهد و منابع مطلع خبر داده اند اولین حضور عمومی این خودرو در تابستان رخ خواهد داد لذا باید در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 منتظر اولین نمایش نسل هشتم گلف باشیم.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/11/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط