icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین هویت خودروی مفهومی مرموز بی ام و چیست

هویت خودروی مفهومی مرموز بی ام و چیست

comments 0 1396/11/19

نمایشگاه خودروی ژنو امسال می تواند بسیار جذاب باشد چرا که خودروسازان برتر جهان قصد دارند با محصولات جدید خود پای به این همایش خودرویی بگذارند. در آخرین اخبار منتشر شده به گوش می رسد که بی ام و قصد دارد با یک مفهومی جدید و البته مرموز پای به این نمایشگاه بگذارد اما تاکنون هویت آن مشخص نشده است.

بی ام و شایعه سری 8

طبق منابع مطلع خودروی مورد نظر بر اساس پلت فرم بی ام و سری 8 خواهد بود اما مطمئنا بی ام و M8 Gran Coupe نخواهد بود چرا که تصاویر جاسوسی منتشر شده حکایت دارد که بزودی و بصورت رسمی این خودرو رونمایی خواهد شد. همچنین بی ام و نیز تایید کرده است که M8 Gran Coupe را در سال 2018 معرفی خواهد نمود.

با حذف این مدل سئوال این است که این کانسپت مرموز بی ام و چه خواهد بود.همان منابع نزدیک در جواب این سئوال اعتقاد دارند که مفهومی مرموز کاملا نزدیک به بی ام و M5 کوپه خواهد بود اما با ظاهری و استایلی متفاوت.با تحلیل اطلاعات فوق می توان به این نتیجه رسید که خودرویی که در نمایشگاه ژنو معرفی خواهد نسخه کروک M5 خواهد بود.به نظر می رسد که این دو M5 بی ام و به موتور هشت سیلندر 4.4 لیتری بای توربو مجهز شده اند که پیش از این در نسخه M5 حدود 600 اسب بخار را تولید کرده است و مشخصا خانواده M8 بی ام و بصورت چهار چرخ متحرک ارائه خواهد شد.

خبر خوب این است که برای مشخص شدن هویت این مرموز باواریایی نباید زیاد منتظر ماند چرا که هشتاد و هشتمین نمایشگاه ژنو حدود یک ماه دیگر بازگشایی خواهد شد.

user-img

نویسنده :

حسین ریاحی

comments 0 1396/11/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط