icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین هیوندای از یک خودروی مفهومی جدید رونمایی کرد

هیوندای از یک خودروی مفهومی جدید رونمایی کرد

comments 0 1397/3/18

این خودروی مفهومی یک شاسی بلند فول سایز سه ردیفه می باشد

مدت طولانی بود که هیوندای به نسبت رقبای خود از محصولات کراس اوورش غافل شده بود اما حالا این شرکت با کنا و مدل های بروز رسانی شده ی توسان و سانتافه در بازار کراس اوورها جانی دوباره گرفت و امروز هم در نمایشگاه خودروی بوسان در کره ی جنوبی، یک SUVی مفهومی را به نمایش درآورد.

این نمونه نمایش داده شده، گرندمستر HDC-2، به این معنی است که هیوندای به دنبال ساخت  یک خودروی شاسی بلند با 3 ردیف صندلی می باشد که قرار است در جایگاهی بالاتر از سانتافه قرار گیرد و به احتمال زیاد تا سال 2019 وارد بازارمی شود.

این  کانسپت برتر برخی از المان های طراحی خود را از سانتافه الهام گرفته است. اما رینگ های این خودرو، پنجره ها و قسمت انتهایی بسیار خاص می باشند و نام این خودروی مفهومی نیز از بازی شطرنج گرفته شده است که در این بازی به قهرمان، استاد بزرگ گفته می شود. علت این نام گذاری این است که هیوندای قصد دارد هر کدام از محصولات آینده ی این شرکت را مانند مهره های بازی شطرنج، با یک خصوصیت ویژه تولید کند و در کنار یکدیگر سبد تولیدات این کمپانی را کامل کنند.

به نظر می آید این خودروی مفهومی به بیش از یک کراس اوور برای تولید جهت خواهد داد و در کنار خودروی مفهومی لو فری روژ زمینه ی طراحی محصولات آتی کراس اوور و سدان این شرکت فراهم خواهد شد.

user-img

نویسنده :

ایمان غفاری

comments 0 1397/3/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط