icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین هیوندای توسان و i20 فیس لیفت در راه است

هیوندای توسان و i20 فیس لیفت در راه است

comments 0 1396/10/21

تصاویر جاسوسی نشان می دهد که کمپانی هیوندای برنامه های ویژه ای برای محصولات خود در سال 2018 تدارک دیده است . اولین تصویر جاسوسی مربوط به هیوندای i20 فیس لیفت می باشد. ظاهرا این کمپاین کره ای قصد دارد که به مناسبت حضور 10 ساله i20 ،فیس لیفتی از این خودرو در سل جاری میلادی به بازار عرضه نماید.

هیوندای i20 فیس لیفت 2018

در عکس های گرفته شده از این خودرو که زیر پوشش سنگین استتار است  مشخص است که جلو پنجره i20 فیس لیفت تغییراتی داشته و بیشتر شبیه به برادر بزرگتر خود یعنی i30 شده است.البته چراغهای مه شکن و چراغهای اصلی این خودرو هم بروزرسانی را تجربه کرده است.

در نمای عقب هیوندای i20 هم اتفاقات گسترده ای رخ داده است . چراغ های اصلی عقب بطور کل دستخوش تغییرات شده و محل نصب پلاک از روی سپر به مرکز درب صندوق عقب نقل مکان کرده و این نماینگر این است که سپر عقب خودو کاملا جدید و بروز رسانی شده است.

موتور در نظر گرفته شده برای این خودرو احتمالا پیشرانه 1.0 لیتری TGD خواهد بود .البته شایعاتی هم وجود دارد یک نسخه قویتر از i20 را هم برای رقابت با خودروهای نظیر تویوتا یاریس در آینده خواهیم داشت.

هیوندای توسان فیس لیفت

 هیوندای به تازگی جزعیات توسان مدل 2018 را منتشر کرده است اما تصاویر جاسوسی جدیدی از این خودرو منتشر شده که حاکی از آن است هیوندای برای سال 2019 توسان هم برنامه های دارد.ظاهرا بیشترین فیس لیفت های خودروسازان برای کراس اور ها اتفاق می افتد تا جاذبه همیشگی برای کشش بازار بوجود آید.

در تصاویر جاسوسی مشخص است که توسان جدید هم در نمای عقب و جلو تغییرات عمده ای داشته است. در جلو خودرو مجموعه چراغهای اصلی به یک چراغ روز تاب LED جدید مجهز شده است. همچنین جلو پنجره لانه زنبوری جدید هم از زیر پوشش استتار مشخص است.در نمای عقب این خودرو شاهد تغییراتی در چراغها و سپر خودرو می باشیم.

از انجا به تازگی هیوندای جزعیاتی را از توسان مدل 2018 منتظر کرده است انتظار نخواهیم داشت که توسان فیس لیفت در سال 2018 رونمایی شود.

user-img

نویسنده :

حسین ریاحی

comments 0 1396/10/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط