icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین هیوندی نمایی از کابین ولستر جدید را منتشر کرد

هیوندی نمایی از کابین ولستر جدید را منتشر کرد

comments 0 1396/10/18

هیوندای با انتشار تصاویر مختلف از ولستر جدید در صدد ایجاد یک حس کنجکاوی در بین کارشناسان بوده بطوریکه هر از چند گاهی تیزرهای مبهمی از  نسل جدید این خودر را منتشر می کند. طی دو هفته اخیر تصاویر مختلفی از نمای ظاهری این خودرو منتشر شده بود اما به تازگی یک رندر هم از کابین آن منتشر کرده تا زمینه برای معرفی نهایی مهیا گردد.

هیوندای ولستر جدید

تصویر فوق بدلیل اینکه یک رند بوده  تمام جزییات را نشان نمی دهد اما مشخصا هیوندای سعی کرده با استفاده از رنگ قرمز در کنار رنگ خاکستری حس انرژیک به کابین ولستر جدید ببخشد. از دیگر مشخصه های کابین این خودرو باید به طراحی نامتقارن آن اشاره کرده که به طرز هوشمندانه ای زیبا به نظر می رسد.طراحان سعی کرده اند با استفاده از اشکال شش ظلعی در بیشتر المان حاضر در داشبورد یک هارمونی منظم را ایجاد نماید. همچنین مشخص است که کلیه ادوات و دکمه های فیزیکی حذف شده و وظیفه انتقال کاربری راننده با خودرو به یک صفحه نماش لمسی تعبیه شده در مرکز و بالای دشبورد سپرده شده است.

هیوندای ولستر جدید

در تصاویر منتشر شده نمای ظاهری نیز مشخص است که ولستر جدید تغییرات عمده ای را نسبت به نسل قبل تجربه کرده است که این تغییرات در نمای عقب بیشتر مشهود به نظر می رسد.

ولستر نسل جدید به احتمال فراوان از پیشرانه 2.0 لیتری تنفس طبیعی هیوندای النترا GT بهره می برد این موتور قابلیت تولید 161 اسب بخار را خواهد داشت.وظیفه انتقال قدرت این موتور بر عهده جعبه دنده 6 سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک سپرده شده است. البته طبق اخبار منتشر شده یک موتور 1.6 لیتری توربو شارژر دار هم با بیشینه قدرت 201 اسب بخاری در کنار جعبه دنده 7 سرعته کلاچ دوبل هم برای این خودرو درنظر گرفته شده است.

هیوندای ولستر جدید

هیوندای وعده داده که یک نسخه پرفورمنس ولستر N را هم با یک موتور پرقدرت 2.0 لیتری توربو با حداکثر قدرت 242 اسب بخاری عرضه خواهد نمود.

هیوندای در خصوص زمان رونمایی این خودرو اطلاعاتی را منتشر نکرده است اما انتظار می رود که با توجه به تعدد تصاویر منتشر شده ولستر جدید در نمایشگاه خودروی دیترویت در هفته آینده رونمایی گردد.

user-img

نویسنده :

حسین ریاحی

comments 0 1396/10/18


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط