icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین وقتی تسلا مدل X زیر تیغ جراحی T اسپورت لاین می رود

وقتی تسلا مدل X زیر تیغ جراحی T اسپورت لاین می رود

comments 0 1397/11/2

تسلا مدل X به خودی خود یکی از خاص ترین شاسی بلند بازار محسوب می گردد اما وقتی T اسپورت لاین تصمیم می گیرد که این خودرو را با پکیج بدنه T لارگو تغییر دهد ،قطعا این شاسی بلند برقی ظاهری جذابتر به خود می گیرد.

 

کیت T لارگو بر روی نسخه‌ی پرچم‌دار P100D مدل X مورد استفاده قرار گرفته است و گلگیر های متورم فیبر کربنی باعث گردیده 5 سانتی متر به عرض خودرو افزوده شود تا ظاهری گیراتر به این خودرو ببخشد. این کیت ویژه همچنین یکی از 20 نمونه‌ی در نظر گرفته شده برای تولید می‌باشد.

به غیر این گلگیر های پهن تر ، کیت T لارگو دارای آپرون جلو، سپر، رکاب‌های جانبی، دیفیوزر و بال عقب جدیدی است که همگی از فیبر کربن ساخته شده اند.همه این موارد در کنار رینگ های 22 اینچی مشکی رنگ ولاستیک  پیرلی اسکورپیون باعث گردید تسلا مدل X جسور تر از قبل به نظر برسد

تمامی این تغییرات به علاوه کابینی با چرم نارنجی و عناصر فیبر کربن  بنا بر نظر مشتری شخصی سازی خواهد شد. در نمای بیرونی هم می‌توان کالیپرهای ترمز و نوشته‌های روی درب عقب نارنجی‌رنگ را مشاهده نمود.البته شاید این ترکیب رنگ زیادی در ذوق بزند و برای خیلی ها جذاب نباشد از همین رو این امکان وجود دارد که این ترکیب با رنگ های نظیر مشکی ،خاکستری و یا هر رنگ دیگری که نظر مشتری است تغییر کند.

با در نظر گرفتن تمامی این موارد، کیت یاد شده باعث تولید یک شاسی‌بلند واقعاً گیرا و باابهت شده است.

برچسب ها:

تسلا
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/11/2
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط