icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین وقتی که پیکاپ مرسدس بنز X کلاس شش چرخ می شود

وقتی که پیکاپ مرسدس بنز X کلاس شش چرخ می شود

comments 0 1397/9/26

شرکت های تیونینگ جهانی امروزه از شهرتی برابر با خودروسازان دست یافته اند بطوریکه بازار افتر مارکت بدون آنها لطفی ندارد. کارلکس دیزاین یکی از تیونینگ کارهای مشهور جهان به منظور گسترده کردن طیف محصولات خود شرکتی دیگر با نام پیکاپ دیزاین را تاسیس نموده است. ظاهرا اولین ماموریت این برند جدید شش چرخ کردن پیکاپ لوکس مرسدس بنز X کلاس خواهد بود. طبق اطلاعات منتشر شده این پیکاپ عظیم الجثه Exy مانستر X نامبرده خواهد شد.

پیکاپ 6 چرخ مرسدس بنز X کلاس

این پیکاپ هنوز به مرخله تولید نرسیده است و تصاویر فوق رندر هستند. پیکاپ دیزاین عنوان نموده تمامی پنل های بدنه از فیبر کربن تولید خواهند شد. در توصیف ظاهر این خودرو باید گفت بر آمدگی بزرگی روی درب موتور تعبیه شده که ظاهر نقش هوا کش را ایفا خواهد نمود. همچنین علاوه بر یک محور اضافه ،بچه گلگیر هایی بر روی چرخها نصب شده تا استفاده از لاستیک با سایز بزرگ نیز مهیا شود.همچنین استفاده نورافکن جذاب در بالای سقف از دیگر ویژگی های ظاهری این پیکاپ 6 چرخ خواهد بود. در آخر هم به منظور تضاد جذاب در برخی از قسمت های بدنه از رنگ زرد استفاده شده است.

پیکاپ 6 چرخ مرسدس بنز X کلاس

تاکنون اطلاعاتی در خصوص قوای محرکه این خودرو منتشر نشده است اما به نظر می رسد که پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری توربو دیزل نسخه استاندارد با حداکثر قدرت 258 اسب بخار و بیشنه گشتاور 550 نیوتن با ظاهر غول آسای این پیکاپ همخوانی نداشته باشد و پیکاپ دیزان خواب های بهتری را برای به حرکت در آوردن Exy مانستر X دیده باشد.همچنین از نحوه انتقال قدرت به چرخها اطلاعاتی در دست نیست. با این حال انتظار می رود حالت ۶×۶ به صورت رسمی روی این خودرو ارائه شود.

پیکاپ 6 چرخ مرسدس بنز X کلاس

پیکاپ دیزاین از دیسک‌های ترمز سرامیک کربنی برای این هیولا استفاده خواهد کرد. سیستم تعلیق سفارشی Exy مانستر X کانسپت نیز باعث شده ارتفاع خودرو افزایش یابد. در جلو و عقب نیز وینچ نصب شده تا از عملکرد بهتر خودرو در بدترین شرایط اطمینان حاصل شود

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/9/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط