icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین ویدئوی شتاب گیری سریع مرسدس بنز ای ام جی E63 S برابوس را از دست ندهید

ویدئوی شتاب گیری سریع مرسدس بنز ای ام جی E63 S برابوس را از دست ندهید

comments 0 1398/7/30

برابوس یکی از کمپانی های مطرح تیونینگ محصولات مرسدس بنز و ای ام جی است لذا اگر فکر می کنید خودروی بی نظیری همانند ای ام جی E63 S  هنوز هم کم توان است،برابوس این مشکل را برطرف نموده است.

در ویدئویی که مشاهده خواهید کرد جادوی برابوس با اعداد را می‌بینید. خودروی حاضر در تصویر برابوس 800 نام داشته و بر پایه‌ی مرسدس-ای ام جی E63 S سدان شکل گرفته است. اگرچه ما می‌دانیم این خودرو به خودی خود محصولی جادار، راحت و بسیار تواناست اما برابوس مسیر 800 اسب بخاری را در پیش گرفته است. ورودی‌های هوای بزرگ، فیبر کربن و رینگ‌های 21 اینچی هم ماهیت اصلی این هیولا را نشان می‌دهند. یک سیستم اگزوز پرفورمنس نیز دارای کنترل الکترونیکی است تا در شهر و شب از خشونت این خودرو بکاهد.

پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربوی مرسدس با یک سیستم چهار چرخ محرک همکاری کرده و قادر است شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 3.2 ثانیه‌ای را برای برابوس 800 به ارمغان بیاورد. این خودرو در زیر 10 ثانیه از سکون به سرعت 200 کیلومتر در ساعت رسیده و اگر کمی بیشتر گاز داده و جرات داشته باشید سرعت 338 کیلومتر در ساعت را نیز تجربه خواهید کرد. گفته‌های ما را باور ندارید؟ حتماً ویدئو را تماشا کنید!

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/7/30
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط