icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین پاسات پرفروش ترین خودروی میان سایز جهان شد

پاسات پرفروش ترین خودروی میان سایز جهان شد

comments 0 1398/1/17

فولکس واگن بعنوان یکی از بزرگترین خودروسازان جهان محصولات متعدد پرفروش را در بین محصولات خود دارد . سدان پاسات یکی از همین موارد است که آمریکایی ها می توانند نسل جدید آن را هم اکنون سفارش دهند اما اورپایی همچنان باید نسخه بروزرسانی شده آن را خریداری نمایند.

تولید فولکس واگن پاسات از گذشته در تاسیسات امدن آغاز شده جایی که تاکنون 30 میلیون دستگاه پاسات از آن خارج شده است.قابل ذکر است پاسات بعد از گلف و بالاتر از بیتل دومین محصول پر فروش تاریخ فولکس واگن محسوب می گردد.

همچنین فولکس واگن اعلام کرده است پاسات نه تنها مهمترین خودروی خانوادگی جهان است بلکه پرفروش ترین  سدان میان سایز جهان نیز می باشد.  30 میلیونمین دستگاه پاسات از نوع GTE بوده و دارای قوای محرکه‌ی پلاگین هیبریدی می‌باشد.این خودرو قرار است در مراسم رسانه بین الملی توسط خبر نگاران مورد استفاده قرار بگیرد.

یکی از مدیران ارشد فولکس واگن در این خصوص می گوید:

"پاسات یکی از مهمترین و البته موفق ترین محصولات فولکس واگن بوده که در طول 46 سال گذشته 30 میلیون دستگاه فروخته شده است از همین رو پاسات یکی از پرفروش ترین خودروهای جهان نام گرفته است. خودرویی که امروز شهرهایی همچون پکن، سیدنی، ژوهانسبورگ و سان‌فرانسیسکو را همانند برلین وطن خود می‌داند لذا ما به موفقیت کسب شده توسط این خودرو افتخار می کنیم.

نسل اول این خودرو در چهاردهم می سال 1973 در ولفسبورگ تولید گردید. این خودرو بعنوان جانشین فولکس 1600 معرفی گردید و آغاز گر عصر جدیدی برای فولکس واگن بود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/1/17
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط