icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین پاگانی هوایرا دراگون ،اژدهایی مهار نشدنی

پاگانی هوایرا دراگون ،اژدهایی مهار نشدنی

comments 0 1398/1/5

محصولات پاگانی به خودی خود سوپر اسپرت هایی خاص و مهار نشدنی هستند اما این برند در حال کار بر روی سوپر اسپرتی جدید با نام هوایرا دراگون است که شاید دیوانه وار ترین خودروی جاده ای پاگانی باشد.این خودرو به تازگی در ایتالیا دیده  شده و ما هم اکنون اطلاعات بیشتری را در اختیار داریم.

گفته می شود هوایرا دراگون توسط کمپانی تاپ دیزاین سفارش داده شده است و احتمالا 4 نسخه دیگر از آن تولید خواهد شد. باور بر این است پاگانی تولید دراگون را زمانی که هوایرا رودستر با خط تولید خداحافظی کند تولید خواهد کرد. احتمالاً نسخه‌ی دیده شده توسط عکاسان یک نمونه‌ی پروتوتایپ بوده و یکی از 5 مدل تولیدی نیست.

 

 

 

تصاویر منتشر شده نشان می دهد این سوپر اسپرت جدید پاگانی از همان ویژگی‌های آئرودینامیکی خاص هوایرای پیش‌تولیدی ماه‌های اخیر سود خواهد برد.همانطور که در تصاویر مشخص است بدنه این  خودرو از حفره های متعدد برخودار است تا به نحوی در جریان عبور هوا تسهیل شود.بال فیبر کربنی عقب خودرو نیز در این امر تاثیر دو چندانی دارد.

همچنین هوایرا دراگون موردبحث دارای قوس‌های چرخ ویژه، رینگ‌های جدید و رکاب‌های جانبی منحصربه‌فرد می‌باشد.برخی از عناصر بدنه خودرو به رنگ نارنجی می باشد که مشخص نیست تمامی 5 مدل تولیدی به همین شکل خواهد بود و یا بر اساس سلیقه خریداران شخصی سازی شود.

پیشرانه 12 سیلندر مشهور پاگانی در نسخه هوایرا BC قدرت 724 اسب بخار و 1100 نیوتن متر گشتاور تولید می کند اما انتظار می رود در نسخه دراگون این مقادیر افزایش یابد.

این برند قبلاً در حال برنامه‌ریزی برای تولید جانشین هوایرا بوده و احتمالاً دراگون نسخه‌ی نهایی این سوپرکار مشهور خواهد بود.

برچسب ها:

پاگانیpagani
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/1/5
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط