icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین پرفروش ترین پیکاپ های در سال 2018 معرفی شدند

پرفروش ترین پیکاپ های در سال 2018 معرفی شدند

comments 0 1397/10/19

بازار آمریکا قطعا بهشت پیکاپ سازهای جهان است چرا که بیشترین تقاضا برای این گونه خودرو در این بازار است از همین رو پرفروش ترین شدن در این بازار پرقابت کاری بسیار دشوار و خطیر است.اما در سال 2018 باز هم شاهد بودیم که پیکاپ های آمریکایی حرف اول را می زنند.اما همچنان تویوتا هایلوکس را می توان پادشاه صحرا دانست که در نوع خود بهترین است. تویوتا تاکوما و نیسان ناوارا در سال 2018 عملکرد کاملا مناسبی داشتند و توانستند در این لیست 10 تایی جای داشته باشند.

سگمنت پیکاپ ها را باید در بخش خودروهای تجاری سبک قرار داد که برای حمل نفرات و ابزارآلات و بارهای سبک تدارک دیده شده و قطعا برای کارهای سخت و حمل و نقل تجهیزات سنگین طراحی نشده است. البته سهم پیکاپ ها در کلاس خودروهای تجاری سبک بالا بوده و فروش آن‌ها در سال 2018 به حدود 6.19 میلیون دلار رسیده که نسبت به سال قبل از آن رشد 3.2 درصدی را نشان می‌دهد.

پرفروش ترین پیکاپ های در سال 2018

در ابتدای این نوشتار به پرفروش ترین برند در این بازار پررقابت خواهیم پرداخت. فورد را باید حاکم بلامنازع پیکاپ های دنیا دانست چرا که با فروش 1.35 میلیون دستگاهی رشد 0.6 درصدی نسبت به سال گذشته را ثبت نمود و در راس این لیست قرار گرفت.در رتبه های بعدی بترتیب تویوتای ژاپن و شورولت آمریکا قرار گرفتند.

پرفروش ترین پیکاپ های در سال 2018

رتبه چهارم پرفروش‌ترین پیکاپ ساز دنیا به رم رسیده و پس از آن نیز ایسوزو و جی ام سی قرار دارند. در جدول ذیل رتبه های بعدی به همراه جزیئات بیشتر قابل ملاحضه است.

پرفروش ترین پیکاپ های در سال 2018

در بخش دوم به پرفروش ترین گروه خودروسازی جهان در بخش پیکاپ ها خواهیم پرداخت . در این قسمت باز هم فورد با فروش 1.35 میلیون دستگاهی در رتبه اول قرار گرفت و جایگاه دومی به جنرال موتورز رسید. گروه خودروسازی تویوتا نیز رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

پرفروش ترین پیکاپ های در سال 2018

رتبه‌های بعدی نیز به ترتیب از آنِ فیات-کرایسلر، اتحاد رنو-نیسان و ایسوزو موتورز می‌باشد. در جدول زیر 10 گروه پرفروش پیکاپ ساز در سال 2018 را مشاهده می‌کنید.

پرفروش ترین پیکاپ های در سال 2018

اما حالا نوبت به پرفروش ترین پیکاپ جهان در سال 2018 رسیده است. به مانند سالهای اخیر فورد سری F در بالاترین جایگاه این لیست قرار گرفت . فروش این وانت پیکاپ محبوب در سال 2017 از مرز 1 میلیون گذشت و در سال 2018 با افزایش 0.7 درصدی به به فروش 1.08 دستگاهی رسید. عمده فروش این خودرو در بازار آمریکا و کانادا اتفاق افتاده است.

پرفروش ترین پیکاپ های در سال 2018

اما تویوتا هایلوکس با فروش 551266 دستگاهی رتبه‌ی چهارم را کسب کرده است. هایلوکس که از سه پیکاپ یاد شده متفاوت است در بیش از 140 بازار جهانی عرضه شده و حاکم بازارهایی همچون آفریقا، آمریکای جنوبی و خاورمیانه می‌باشد.

در رتبه‌های بعدی نیز به ترتیب ایسوزو دی مکس، جی ام سی سیرا، تویوتا تاکوما، فورد رنجر، شورولت کلرادو و نیسان ناوارا قرار دارند.

پرفروش ترین پیکاپ های در سال 2018

برچسب ها:

ترین ها
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/10/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط