icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین پورشه کاین کوپه وارد میدان می شود

پورشه کاین کوپه وارد میدان می شود

comments 0 1397/12/25

کراس اوور های کوپه یکی از هیجان انگیز ترین کلاس های خودوریی محسوب می شود که مبدع آن را می توان کمپانی بی ام و معرفی کرد. این شرکت با عرضه X6 عملا پایه گذار این سبک بود امروز محصولات این شرکت در بخش کراس اوور های کوپه زبانزد عام و خاص هستند.

اما به تازگی گروه فولکس واگن رقیب هموطن بی ام و بصورت رسمی اعلام کرده است که بزودی پورشه کاین کوپه رونمایی خواهد شد تا عملا وارد رقابت با محصولات بی ام و گردد.

 

 

 

این شرکت در جریان برگزاری کنفراس سالانه خود در سال 2019 ، اسلاید هایی را به نمایش گذاشت که که نشان می‌دهد کاین کوپه یکی از چندین محصول جدید گروه فولکس‌واگن است که امسال عرضه خواهد شد.البته این غول خودورسازی جهان در خصوص رونمایی و عرضه این خودرو صحبتی را به میان نیاورد اما با توجه به تصاویر مشخص است تا زمان معرفی کاین کوپه زمان زیادی باقی نمانده است.

البته یکی از مسئولین پورشه بریتانیا چند روز پیش اعلام کرده بود که کابین کوپه اواخر این ماه رونمایی خواهد شد که در صورت صحت این ادعا تا معرفی رسمی این بلند قامت لوکس و اسپرت تنها چند روز فاصله داریم.

مشخصا کابین کوپه برای ورود به این سگمنت از ظاهری اسپرت تر سود می برد. البته چندی پیش تصاویر متعدد جاسوسی از این خودرو منتشر شده است که نشان می دهد تغییر عمده ظاهری این نسخه اسپرت کاین به ششه عقب متفاوت باز خواهد گشت. کاین کوپه همچنین دارای جا پلاکی بوده که به مرکز سپر عقب نزدیک‌تر است. این در حالی است که جا پلاک کاین استاندارد تقریباً در وسط درب پشتی جا خوش کرده است.

پیش بینی می گردد کابین کوپه با همان ترکیب نسخه استاندارد عرضه گردد که در این صورت بالاترین مدل آن از پیشرانه 8 سیلندر 4 لیتری تویین توربو بهره خواهد برد. این خودرو که پورشه کاین کوپه توربو نام می‌گیرد قدرت 550 اسبی و گشتاور 768 نیوتون متری خواهد داشت. دیگر عضو این خانواده می‌تواند از پیشرانه‌ی 6 سیلندر 2.9 لیتری توئین توربو با خروجی 434 اسبی استفاده کند. احتمال استفاده از قوای محرکه‌ی 680 اسبی پانامرای هیبریدی در کاین کوپه هم وجود دارد.

برچسب ها:

پورشه
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/12/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط