icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین پینین فارینا به جنگ تسلا می رود

پینین فارینا به جنگ تسلا می رود

comments 0 1397/1/27

این روزها خبر های زیادی از برند ایتالیایی پینین فارینا به گوش می رسید که نشان می دهد در آینده نه چندان دور محصولات لوکس و پایه الکرتیکی این برند یکی از گزینه مهم امسحوب می گردد. پینین فارینا تا کنون چندین شاسی بلند و سدان فوق لوکس هیبریدی و الکرتیکی را  را رونمای کرده و قرار است در نمایشگاه پکن یک کراس اور تمام الکتریکی نیز  رونمایی کند.

اما هدف پینین فارینا قرار گرفتن در رتبه اول خودرو های الکتریکی جهان است و از این رو می داند که باید به رقابت مستقیم با تسلا برود و ثابت نماید که در این زمینه حرف اول را می زند از همین و این شرکت به تازگی اعلام کرده است که در سال 2020 اولین سوپر اتومبیل تمام الکتریکی خود را با صفر تا 100 زیر 2 ثانیه رونمایی خواهد.

پیش از این تسلا بعنوان پیشرو در صنعت خودروهای برقی جهان رودستری تمام برقی را معرفی کرد بود که صفر تا 100 ثانیه را در 1.9 ثانیه طی می کرد.در نتیجه رقابت بین این دو الکتریکی جهان می تواند جذاب باشد و جالب است هر دو خودرو تا سال 2020 روانه بازار خواهند شد.

سوپر اتومبیل پنین فارینا

به گفته مدیر بر ند خودروی پینین فارینا ،سوپر اتومبیل فوق حدود 2 الی 2.5 میلیون دلار قیمت خواهد داشت و در سال 2020 با قبایلت پیمایش 500 کیلومتر رونمایی خواهد شد در نتیجه اگر هم این خودرو ا ز نظر فنی به معرض ظهور برسد قیمتی بسیار فراتر از تسلا خواهد داشت و نمی توند در این بخش به رقابت بپردازد.

در پایان باید یادآور شویم صنعت آینده به خودروهای پاک و احتمالا تمام برقی تعلق دارد و از مدتها پیش رقابت برای بهترین و سریعترین خودروی برقی آغاز شده و بسیاری از شرکت های نوظهور برای رقابت با تسلا وارد میدان شده و باید منتظر ماند تا خروجی کار مشخص کنند چه برندی می تون برنده این رقابت باشد.

user-img

نویسنده :

comments 0 1397/1/27
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط