icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین پیکاپ داستر توسط داچیا تولید خواهد شد

پیکاپ داستر توسط داچیا تولید خواهد شد

comments 0 1397/11/22

چند ماه پیش پیکاپ داستری را خدمت شما معرفی کردیم که  توسط یک کمپانی رومانیایی با نام کوچ بیلدر طراحی شده بود. این وانت پیکاپ سفارشی قرار بود که طی ماه های آینده توسط این شرکت به تعداد محدود روانه بازار شود. البته کوچ بیلدر در گذشته اقدام به پیکاپ کردن نسل قبلی داستر اقدام کرده بود که بیشتر مشتریانش را نهاد های دولتی تشکیل داده بودند

اما حالا همه چیز تغییر کرده و ظاهر داچیا از بازخورد این وانت پیکاپ خوشاینده شده و اعلام کرده خود راسا اقدام به تولید این خودرو خواهد نمود و در اواخر سال جاری میلادی معرفی خواهد کرد.این را یکی از مدیران رده بالا رنو اعلام کرد.بر اساس اظهارات وی مهندسان مرکز فنی رنو در تیتو به منظور تولید این خودرو با متخصصان همان شرکت کوچ بیلدر یاد شده همکاری خواهند کرد.

 

 

 

اطلاعاتی زیادی در خصوص این خودرو منتشر نشده است اما مدیر رنو اشاره کرده است وانت پیکاپ داستر خودرویی کاربردی و سرسخت خواهد بود و از زیبایی و شهری بودن رنو  Oroch خبری نیست. اشاره این مدیر رنو به تولید شرکت کوچ بیلدر است. این شرکت  در سال 2014 هم یکبار دیگر داستر پیکاپی بر پایه نسل قبلی این خودرو عرضه کرده بود ولی هیچگاه به بدست مشتریان عادی نرسید چرا که فقط به تعداد محدود 500 دستگاه و فقط برای ارگان های خاص تولید شد.این پیکاپ که داستر Oroch نام داشت 6 ماه بعد در آفریقای جنوبی نیز عرضه شد.البته این خودرو بدلیل ظاهر کوپه و چهار درب بودن خود تقریبا خودرویی فانتزی محسوب می گردید که برای باربری ساخته نشده بود.

مدیر مورد نظر رنو جدای از این اسب باری  داستر اطلاعاتی دیگر در خصوص برنامه های داچیا برای آینده داستر اعلام کرد. در سال جاری حداقل سه نسخه‌ی سفارشی از محصولات متنوع داچیا که شامل یک نسخه برای شاسی‌بلند آن است معرفی خواهند شد.

با توجه به مطالب فوق می توان جمع بندی کرد که داچیا داستر پیکاپ از چند ماه آینده رسما وارد بازار خواهد شد اما مشخص نیست که این خودرو از چه ظاهری بهره می برد و یا بصورت تک کابین و یا دو کابین است

برچسب ها:

داستررنو
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/11/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط