icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین پیکاپ رنجروور ولار بصورت مجازی متولد شد

پیکاپ رنجروور ولار بصورت مجازی متولد شد

comments 0 1397/7/17

در گذشته نه چندان دور لوکس سازان جهان برای خود خط قرمز هایی داشتند که گذشتن از آنها امکان پذیر نبود . برای مثال چه کسی فکر می گردد که لامبورگینی ،یکی از سوپر اسپرت سازان قهار جهان مجبور به تولید شاسی بلند گردد و یا رولزرویس بعنوان لوکس ساز ترین برند جهان روزی در سبد محصولات خود یکی شاسی بلند را بگنجاند.اما تغییر ذائقه مردمان جهان و فشارهای اقتصادی باعث گردد که خط قرمز ها کلا به فراموشی سپرده شوند.

لامبورگینی اوروس

این خط قرمز زمانی دچار چالش می شوند که لوکس سازان جهان مجبور به تولید وانت نیز بشوند. تقاضا برای خرید وانت پیکاپ ها به شدت در حال افزایش است و لوکس سازان جهان آخرین سنگر های خود بعنوان نمادی از لوکس بودن را فدای نیاز های جهانی می کنند.مرسدس بنز که بعنوان پرفروش ترین لوکس ساز جهان در آمریکا شناخته می شود سال گذشته آخرین خط قرمز خود را پشت سرگذاشت و اولین وانت پیکاپ خود را تحت کلاس X روانه بازار کرد.

مرسدس بنز کلاس X

از همین رو یک هنرمند با خلق تصویر نشان داده است که رنجروور که در ساخت خودروهای شاسی بلند و جان سخت شهرت دارد برای عرضه یک وانت پیکاپ لوکس چیزی کمتر از مرسدس بنز ندارد.این شخص که Rain Prisk نام دارد به صورت مجازی یک رنجروور پیکاپ را به نمایش درآورده است حتی اگر این برند بریتانیایی هیچگاه وارد عرضه تولید این خودرو نگردد.

رنجروور ولار وانت پیکاپ

خودروی خلق شده بر اساس رنجروور ولار طراحی شده از این رو در نمای جلو تقریبا همه چیز بدون تغییر ماند اما بعد شیشه جلو تغییرات آغاز می شود بطوریکه سقف خودرو به منظور حمل بارهای بزرگتر ،کمتر شده است. همچنین محور عقبی کمی فاصله خود را با محور جلو بیشتر نموده تا مناسب یک وانت پیکاپ گردد.همچنین قوس گلیگر های مشکی رنگ ،لاستیک آفرود و رینگ های جنگی کاملا مناسب یک وانت پیکاپ لوکس اما جسور شده است.

رنجروور استار تک

رنجروور پیکاپ تولیدی استار تک

رنجروور تاکنون هیچ خودرویی را در سگمنت وانت پیکاپ های عرضه نکرده  و فعلا هم قصد ورود به این بخش را ندارد تا مرسدس بنز بتواند با خیالی آسوده به فروش لوکس ترین وانت پیکاپ جهان ادامه دهد.اما شرکت های تیونر نظیر استار تک گزینه ای وانت پیکاپ رنجروور عرضه نمود اند اما تغییرات این خودرو به اندازه پیکاپ ولار مجازی نبوده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/7/17
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط