icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین چرا بخش سلبریتی ها از گرند تور حذف شد

چرا بخش سلبریتی ها از گرند تور حذف شد

comments 0 1397/11/22

مستند"گرند تور "یا همان تور بزرگ یکی از پرمخاطب مستند های خودروی جهان است که به تازگی فصل سوم آن آغاز شده و تاکنون چندین قسم از آن پخش شده است. اگر پی گیر این برنامه باشید حتما تاکنون متوجه شده اید که بخش سلبریتی ها یا همان دعوت از مهمانان ویژه در این برنامه حذف شده است.

در این بخش نه چندان جذاب دو مهمان ویژه این برنامه که از سلبریتی های معروف در زمینه های مختلف بودند سوار بر جگوار اف به پیست رفته تا مشخص شود کدامیک سریعتر هستند . این بخش در فصل دوم به گرند تور افزوده شد و در حقیقت جایگزین بخش عجیب و غریب انفجار مغز سلبریتی ها شد.با آغاز فصل سوم مشخص شد بخش حضور سلبریتی ها  هم بطور کلی حذف شده است و دلیل این کار توسط جرمی کلارکسون اعلام شده است.

وی در این خصوص می گوید دعوت از سلبریتی که بتواند همه مخاطبان در سرتاسر جهان را راضی نماید بسیار سخت است.جرمی کلارکسون در ادامه گفت:در گذشته برنامه ای که در آن حضور داشتم مختص بریتانیا بود اما حالا یک برنامه جهانی تولید کرده ایم که واقعا بین المللی است و ما در چین و ایتالیا بیشتر از بریتانیا شناخته شده تر هستیم که این مهم برای ما عجیب است از این رو دلیلی برای دعوت از مهمان وجود ندارد چرا که خود ما براحتی برنامه را پیش خواهیم برد.

جرمی در مصاحبه ای دیگر گفته است  این تغییر و تحول مراحل تهیه و تولید برنامه را راحتر کرده است.او در ادامه گفته است:این تغییر کاملا فیلم برداری و ضبط برنامه را ساده تر کرده است چرا فکر من همیشه درگیر مصاحبه بود "

وی درنهایت اعتقاد دارد صرف هزینه و زمان برای ساخت فیلم آسان‌تر از دعوت مهمان است.

برچسب ها:

گرند تور
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/11/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط