icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کانسپت سان یوان،خودروی عجیب در نمایشگاه فرانکفورت 2019

کانسپت سان یوان،خودروی عجیب در نمایشگاه فرانکفورت 2019

comments 0 1398/6/21

در نمایشگاه خودروی فرانکفورت امسال خودروهای بسیار مدرن با فناوری های آینده نگرانه رونمایی شدند که باعث سوپرایز ما شد اما در این میان یک کانسپت عجیب و غریب با نام سان یوان معرفی شد که از ظاهری عجیب و غریب برخوردار بود.

مطمئنا تا کنون نام این برند خودروسازی را نشنیده باشید اما زیاد ناراحت نباشد چرا که ما هم همین وضعیت را داریم.  این شرکت تایوانی در سال 1984 و با تشکیل اتحادی با یاماها تأسیس شده است. 11 سال پیش بود که این شرکت سرمایه‌گذاری 30 میلیون دلاری را در کارخانه‌ی تائویوان انجام داد.

کانسپت یوان بیش از هر چیز در طراحی ظاهری نامتعارف است بطوریکه تصویری از یک کراس اوور و کوپه دو درب را به نمایش می گذار . البته به نظر می رسد منهدسین این شرکت قصد ارائه خودرویی اصیل را داشته اند اما واژه اصلی در اینجا چندان معنای زیبایی نمی دهداما حتی این ظاهر عجیب و نه چندان دل‌چسب نیز نیم‌نگاهی به طراحی نیسان جوک قبلی، تویوتا C-HR و مرسدس بنز داشته است.

در کابین شاهد وجود دو صفحه‌نمایش برای پشت آمپرها و سیستم اطلاعات سرگرمی هستیم که تمام توجه را به خود جلب می‌کنند. البته بخش داخلی این خودرو ترکیب شوکه کننده‌ای از رنگ‌های قرمز، سفید، طلایی و کروم داشته و نورپردازی آبی‌رنگ با تریم های چوبی و فیبر کربن نیز بر عجیب‌وغریب بودن این خودرو افزوده‌اند. برای یافتن ویژگی‌های اصلی کابین همچون صفحه‌نمایش سوم بکار رفته برای کنترل سیستم تهویه نیز اندکی زمان لازم است.

همچنین تاکنون مشخص نشده است در زیر کاپوت این خودرو چه خبر است اما از رد لاین دور شمار سان یوان می توان متوجه شده این کراس اوور کوپه به یک پیشرانه درون سوز مجهز شده و در کنار ان جعبه دنده اتوماتیک نیز حضور دارد.

همه‌ی آن چیزی که تا به اینجا می‌دانیم همان‌هایی بود که گفته شد اما زمانی که بیانیه‌ی رسمی سان یوان دیزاین (نام رسمی این برند) منتشر شد اطلاعات بیشتری درباره‌ی آن خدمت شما تقدیم خواهیم کرد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/6/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط