icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کانسپت مجازی آلفارومئو LEA را ببینید

کانسپت مجازی آلفارومئو LEA را ببینید

comments 0 1398/2/11

محصولات آلفارومئو در طول زمان بسیار خاص و جذاب بوده و همیشه مورد تحسین کارشناسان قرار گرفته است.اما به تازگی رندری از یک کانسپت منتسب به این برند ایتالیایی منتشر شده که در نوع خود بی نظیر و البته کمی اغراق آمیز است.

مشخصا این رند مجازی یک پروژه رسمی نیست و تنها حاصل ذهن خلاق لوئیجی ممولا بوده و LEA نام گرفته که مخفف عبارت Linea Emozionante Aerodinamica می‌باشد.این خودروی دو درب با ارتفاع کم و طراحی روترو و مدرن خود کاملا جذاب به نظر می رسد.

البته مطمئنا نمای جانبی یکی از جذاب ترین بخش های این خودرو محسوب می گردد چرا که در این نما دماغه کشیده و عجیب خودرو در کنار دیگر عناصر خود نمایی می کند.در پیشانی خودرو نیز چراغهای گرد در کنار دماغه تند و تیز نمایی خاص که تلفیقی از گذشته و آینده است را به نمایش می گذارد.

رینگ‌های غیرعادی نیز جلوه‌ای دیگر به این خودرو داده‌اند درحالی‌که درب‌های کوچک و شیشه‌های متصل شده به شیشه‌ی جلو نیز از سایر ویژگی‌های آن می‌باشند. زاویه‌ی کناری همچنین نمایی از اسپویلر عقب را نیز نشان می‌دهد.

در نمای عقب نیز بیش از هر چیز چراغهای معلق و چهار خروجی اگزوز نمای این کانسپت مجازی را شبیه فیلم های علمی و تخیلی نموده است.همچنین در این بخش برخی از قطعات فیبر کربن به چشم می خورد.از بارزترین ویژگی های دیگر این خودرو باید به  چراغ‌های جلوی عمودی، مه شکن‌های کروی، اسپویلر فیبر کربنی و جلوپنجره‌ی کوچک اشاره کرد.

بر روی درب موتور ورودی هوایی به چشم می خودرو که اکسیژن مورد نیاز موتور را تامین می کند.همچنین در نمای جانبی حضور دوربین های آیرودینامیک بجای آینه ها سنتی حکایت از مدرن بودن این کانسپت می کند.

برچسب ها:

آلفارومئو
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/2/11
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط