icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کانسپت SMW معرفی شد،بزرگترین شاسی بلند فولکس واگن

کانسپت SMW معرفی شد،بزرگترین شاسی بلند فولکس واگن

comments 0 1398/1/26

نمایشگاه خودروی شانگهای فردا آغاز بکار خواهد کرد و فولکس واگن قصد دارد  بعنوان بزرگترین خودروساز حاضر در چین محصولات متعددی را در این نمایشگاه رونمایی کند.این خودروساز آلمانی روز گذشته کراس اور تمام الکتریکی ID ROOMZZرونمایی کرد. ولی تمام سوپرایز فولکس واگن برای شانگهای تنها این مورد نمی باشد چرا که امروز نیز این شرکت از بزرگترین شاسی بلند خود با نام SMW رونمایی کرد تا در این رویداد خودرو دست بالا را داشته باشد.

رونمایی کرد. ولی تمام سوپرایز فولکس واگن برای شانگهای تنها این مورد نمی باشد چرا که امروز نیز این شرکت از بزرگترین شاسی بلند خود با نام SMW رونمایی کرد تا در این رویداد خودرو دست بالا را داشته باشد.

البته این شاسی بلند 7 نفره فعلا بعنوان یک کانسپت رونمایی شده است اما طراحی بدنه نشان می دهد فاصله زیادی با نسخه تجاری ندارد و بزودی نسخه قابل تولید آن روانه بازار چین خواهد شد.این بلند قامت جدید ژرمن ها برای خانواده های پرجمعیت چینی طراحی شده و عملا بزرگترین خودرویی است که بر روی پلت فرم MQB توسعه داده شده است از این رو SMW با برخورداری از طول 5.1 متر طویلتر از اطلس دیگر شاسی بلند فولکس واگن است.

این کانسپت با توجه بهره بردن از پلت فرم مدولار می توان از چندین پیشرانه مختلف استفاده نماید. این موتورها شامل موتور 2.0 لیتری و 2.5 لیتری می‌شود که در قدرتمندترین نسخه قدرت آن به 295 اسب بخار و گشتاور آن به 499 نیوتن متر می‌رسد. برای انتقال این قدرت هم یک جعبه دنده 7 سرعته در نظر گرفته شده است.البته در نسخه شش سیلندر سیستم چهار چرخ محرک اختصاصی  فولکس واگن با نام 4Motion هم نیز ارائه خواهد شد. 

فولکس واگن تاکنون تصاویر از داخل کابین این خودرو منتشر نکرده است اما سه ردیفه بودن این خودرو امری واضح است. طراحی بدنه این کانسپت با استفاده از زبان طراحی فعلی کمپانی آلمانی صورت گرفته و کشیدگی بدنه به همراه چراغ‌های عقب متصل به هم از مهم‌ترین ویژگی‌های آن هستند.

شاسی بلند SMW توسط جوینت ونچر فولکس واگن و FAW در چین تولید خواهد شد و فقط دربازارهای داخلی این کشور عرضه خواهد شد .

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/1/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط