icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کدام برند های خودرویی در گوگل بیشتر سرچ می شوند

کدام برند های خودرویی در گوگل بیشتر سرچ می شوند

comments 0 1397/8/15

شرکت بیمه Veygo در تحقیقی لیست برترین برند های جهان از نظر بیشترین سرچ را مورد بررسی قرار داده است. همانطور که در ادامه خواهید دید ،آسیایی های بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.

نقشه گوگلی ترین برند های خودرویی

تویوتا با سرچ ماهیانه 7.8 میلیون بار در صدر این لیست قرار گرفته است. این برند از 171 کشور مورد بررسی شده در 57 کشورجهان در مکان اول جستجوی های گوگل قرار داشته است.این در حالی است که هوندا و فورد با میزان سرچ ماهیانه بترتیب برابر 7 و 6.7 میلیون بار در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.تویوتا در کشورهایی نظیر آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند، آفریقای جنوبی، فنلاند و فیلیپین  بیشتین سرچ را تجربه کرده است.

لوگوی تویوتا

پس از تویوتا ،کمپانی آلمانی بی ام و قرار گرفته است که در 25 کشور دنیا بیشترین سرچ را داشته است. در مکان بعدی این لیست متفاوت، مرسدس بنز قرار دارد که در 23 کشور دنیا بیشترین سرچ را به خود تخصیص داده است.لامبورگینی بعنوان یکی از مطرح ترین سوپر اسپرت سازان جهان تعقیب کننده بعدی سه برند فوق  محسوب می گردد که در 12 کشور رتبه اول سرچ گوگل را به خود اختصاص داده است.جالب است بدانید که مردمان کشور بحران زده ونزوئلا یکی از دنبال کنندگان سفت و سخت لامبورگینی هستند.برند آمریکایی تسلا هم در 7 کشور نظیر نروژ، هلند و هنگ‌کنگ در صدر بیشترین سرچ گوگل قرار گرفته است.

لوگوی بی ام و

اما در این بین سوپر اسپرت ساز پاگانی کمترین میزان سرچ را به خود اختصاص داده و کرایسلر و آکورا نیز با کمترین سرچ در رتبه های نازلی قرار گرفته اند.

لوگوی لامبورگینی

در ابتدای سال گذشته میلادی هم نقشه گوگل را نیز منتشر کردیم که در آن زمان هم تویوتا در رتبه اول قرار داشت و در 74 کشور بیشترین سرچ را از آن خود کرده بود. ب‌ام‌و با 51 کشور دوم بود و در اروپا و بخشی از آفریقا بیشترین توجه را به خود اختصاص داده بود.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/8/15
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط