icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کراس اور جدید نیسان در نمایشگاه لس آنجلس

کراس اور جدید نیسان در نمایشگاه لس آنجلس

comments 0 1396/8/18

شرکت نیسان به تازگی تایید کرد که می خواهد در جریان نمایشگاه خودرو لس آنجلس در میان 60 برند مختلف از کراس اوور جدیدی رونمایی کند. در نمایشگاه لس آنجلس نیسان دو کنفرانس مطبوعاتی خواهد داشت که در این میان یک کراس اوور کامپکت جدیدی برای بازار ایالات متحده معرفی می شود.

اگرچه جزئیاتی درباره کراس اوور جدید در دست نیست اما نیسان در حال حاضر دارای کراس اوورهایی چون مورانو، روگ، روگ اسپرت، پتفیندر و جوک است. باتوجه به این که محدوده خودروهای کراس اوور این شرکت متعدد بوده نمی توان پیش بینی کرده از سبک طراحی کدامیک از این مدل ها پیروی می کند.

انتظار می رود نیسان بخواهد مدل کوچکتر روگ را برای این بازار در نظر گیرد که بیشتر یک کراس اوور کامپکت به شمار می رود. همچنین ممکن است شاهد مدلی برگرفته از خودرو جذاب جوک نیز باشیم. 

این روزها کراس اوورها به شدت بازار را احاطه کردند و محبوبیت بسیاری بین مردمان کشورهای مختلف دارند. در این میان کمپانی های تولیدکننده نیز سعی کرده از این موقعیت استفاده کنند و محصولاتی ارائه دهند که می تواند کارآمد و قابل توجه باشد. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات بی اساس پرداخت.

user-img

نویسنده :

گروه خبری

comments 0 1396/8/18


نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط